התאמה מינית באסטרולוגיה

התאמה מינית באסטרולוגיה

פברואר 5, 2022 0 By admin

סינסטריה מינית

היבטים אינטראקטיביים בין נוגה למאדים: זה חזק במיוחד כאשר נוגה של האישה מושפעת על ידי נוגה של הגבר. אפילו טוב יותר זה כשיש לך "כפול-וואמי"; כאשר נוגה שלך מבחין את מאדים של בן זוגך, וכאשר מרס של בן זוגך מביט בונוס שלך. ונוס הוא כוכב הלכת של אהבה, חיבה ורומנטיקה, בעוד שמאדים הוא כוכב הלכת של אנרגיה מינית גולמית. ביחד הם עושים זיקוקים! אדם מאדים מרגיש נערץ ואהוב על ידי האדם ונוס, ומוצא אותם יפים. אדם נוגה מומרץ ומעורר מינית על ידי אדם מאדים. כאשר ההיבט האינטראקטיבי הזה מופיע בסינסטרי, התאמה מינית אמיתית מצוינת. זה חזק במיוחד כאשר נוגה של האישה מובחנת על ידי נוגה של הגבר. אפילו טוב יותר זה כשיש לך "כפול-וואמי"; כאשר נוגה שלך מבחין את מאדים של בן זוגך, וכאשר מרס של בן זוגך מביט בונוס שלך. כאשר מדובר במאדים של האישה המציג את נוגה של הגבר, הגבר עלול להרגיש שהאישה תוקפנית מדי לטעמו (זה, כמובן, תלוי בתרשים האישי של כל אדם). זה נכון במיוחד עבור הצירוף, המקסטיל והטריון. במקרים אלו מצוינות אנרגיות ומשיכה מיניות מצד שני הצדדים. במקרה של הריבוע והאופוזיציה, עדיין מצוינים משיכה ומין גדול, אבל אדם ונוס עלול למצוא את האדם מאדים אגרסיבי מדי ועלול להרגיש שאדם מאדים מעוניין רק במין. לעומת זאת, אדם מאדים עשוי למצוא את האדם ונוס מחניק או פרחוני מדי.

מאדים-מאדים: אני לא יכול להדגיש את החשיבות של קיום סימני מאדים תואמים, כשזה מגיע לסקס נהדר! כאשר כוכבי הלכת מאדים של שני אנשים נמצאים בהיבטים הרמוניים זה לזה, האנרגיות המיניות שלך תואמות היטב. אתם אוהבים את אותם הדברים מבחינה מינית, וקל לרצות אחד את השני. דברים פשוט מרגישים "טבעיים" עם האדם הזה. הריבוע והאופוזיציה יכולים להיות מסובכים, מכיוון שהם מעידים על סגנונות מיניים לא מתאימים. עם זאת, אם יש היבטים תומכים, הריבוע והאופוזיציה עדיין יכולים לעבוד.

שמש-מאדים: גם השמש וגם מאדים הם סימנים גבריים. כאשר הם יוצרים היבט בסינאסטרי, מצוין התאמה מינית. מקצבי הגוף שלכם תואמים היטב, ואתם כמובן יודעים איך לרצות אחד את השני. מאדים נמשך מינית במיוחד לאדם השמש, ותשוקותיו המיניות של אדם השמש מעוררות על ידי האדם מאדים. היבט זה מייצג משיכה ניכרת זה לגופו של זה. זה נכון במיוחד עבור צירוף המילים, הטרין והסקסטיל. האופוזיציה והריבוע עלולים להוביל לעימותים ולהתנגשויות אגו, אבל עדיין יש משיכה.

ונוס-פלוטו: זהו אחד ההיבטים החמים ביותר של סינסטרה מינית של שני אנשים! פלוטו מייצג מין, אובססיה ואינטימיות, בעוד ונוס מייצגת אהבה, יופי וחיבה. ביחד, זה מאיית סקס נהדר! אתם מעוררים זה את הרצון של זה לחוות את עומק האינטימיות המינית. אינטימיות פיזית חשובה במיוחד עם ההיבט האינטראקטיבי הזה; אתם מרגישים רצון עז להיות קרובים פיזית אחד לשני. למעשה, אתם עשויים לגלות שאתם אובססיביים אחד לשני! היבט זה מעיד גם על מאבקי כוח ושליטה, במיוחד מצד האדם הפלוטו. האדם פלוטו חש רצון עז "להתמזג" עם האדם ונוס. פלוטו מוצא את נוגה יפה ומסקרנת. ונוס נמשכת מינית חזקה לפלוטו, מכיוון שפלוטו מביא אותה במגע עם רגשותיה המיניים הראשוניים. זה נכון במיוחד לגבי הצירוף. הטרין והסקסטילי מצביעים על אינטראקציות מיניות אינטנסיביות, אך נעימות והרמוניות. היבטים אלו מעמיקים את האינטימיות המשותפת לבני הזוג, אך לא בצורה אובססיבית או הרסנית מדי. במקרה של הריבוע והאופוזיציה, מצוינות גם אנרגיות מיניות חזקות, אבל זה עשוי להיות מלווה ברצון לא בריא לשלוט אחד בשני באמצעות מניפולציות, קנאה ורכושנות. הריבוע וההתנגדות יכולים להעיד גם על ניצול מיני ופיננסי, כמו גם התעללות. עם זאת, ונוס-פלוטו בסינסטרייה פשוט לוהטת.

ירח-מאדים: בסינסטריה, זה סימן להתאמה מינית אמיתית. האטרקציה היא אינסטינקטיבית באופייה. היבט זה נחשב לטוב ביותר כאשר האישה היא אדם הירח, והגבר הוא אדם מאדים. בדומה להיבטים הבין-היבטים של נוגה-מאדים, ההיבטים הבין-צדדיים של ירח-מאדים מייצגים את האנרגיות היין/יאנג או זכר/נקבה בין זוגות. אדם מאדים יכול לחוש באופן אינסטינקטיבי את הצרכים של אדם הירח, ושואף למלא אותם. אדם מאדים נמשך לירח ברמה בסיסית מאוד; הוא מוצא את הנשיות הבסיסית שלה מאוד מושך מבחינה מינית. אדם הירח "נדלק" על ידי התקדמותו של אדם מאדים. האטרקציה היא מאוד ראשונית באופייה. יחד, הם ממזגים רגשנות ורגשות למין, שיכול להיות מספק מאוד עבור שני הצדדים. אני מאמין שכל המגעים של הירח-מאדים, בין אם הם קשים או רכים, מביאים את האנרגיה הזו לתוך השותפות. עם זאת, ההיבטים הקשים יכולים להתבטא מחוץ לחדר השינה כוויכוחים רגשיים ורגשות פגועים, בעוד שההיבטים הרכים יותר מעידים על אנרגיות תומכות בין השניים.

מאדים-פלוטו: היבט סינסטרי זה חם! זה מעיד על תשוקה ועוצמה עצומות, בשל אנרגיה מינית גולמית שמחלחלת בין בני הזוג. בהיבט זה, המין הוא אינטנסיבי ומשנה, והצורך להיות קרובים פיזית זה לזה הוא בעל חשיבות עליונה. המגנטיות המינית זה לזה חזקה. אחד מכם עלול להיות מאוד תובעני פיזית מהאחר, מה שעלול להוליד עימותים ומאבקי כוח.Source by Anita S.