הקסם של הסימנים המשתנים באסטרולוגיה

הקסם של הסימנים המשתנים באסטרולוגיה

March 11, 2022 0 By admin

[ad_1]

המזלות הניתנים לשינוי של גלגל המזלות, מזל תאומים, בתולה, קשת ודגים מייצגים אנרגיות גמישות, מסתגלות ותקשורתיות. כמובן, כל אחד מהסימנים הללו נשאר נכון היסוד שלו, אבל איך אלמנט זה בא לידי ביטוי הוא המקום שבו אנו יכולים לראות את האיכות הניתנת לשינוי.

מכיוון שסימנים קרדינליים נותנים לנו את הכוח הדרוש ליזום משהו וסימנים קבועים נותנים לנו את כוח הליבה לקיום, האנרגיות של הסימנים הניתנים לשינוי עוזרות לנו להשלים תוכנית וללכת לתוכנית הבאה. מבין שלושת האופנים הללו, האנרגיה המשתנית היא הקשה ביותר להסבר. זוהי אנרגיה רב-תכליתית המאפשרת לנו לנווט בשינוי.

בהקשר האנושי, שינוי כמעט תמיד דורש אינטראקציה ותקשורת, ולכן הסימנים הניתנים לשינוי יעניקו איכות זו לכוכבי הלכת המוצבים בהם. באשר למעבר חלק צריך מחשבה גמישה, אנשים שהירח שלהם נמצא בסימנים משתנים הם בדרך כלל מאוד בהירים, אינטליגנטים ויוצאים. מצד שני, מכיוון שהירח שולט במוחנו וברגשותינו, אותם אנשים יכולים להיראות לא אמינים ולעתים קרובות מעופפים.

כאשר אנו מסתכלים על מפת לידה, אנו מבחינים שכוכבי לכת בסימנים אלה תמיד מקבלים את הכוח הנוסף הזה לעודד טרנספורמציה. מכיוון שעסקים ומסחר תלויים כמעט אך ורק בתקשורת טובה ובחשיבה מהירה, סימן עולה משתנה בקרב אנשי ונשות עסקים גדולים הוא נפוץ למדי, באופן לא מפתיע.

לכל פעולה שאנו נוקטים בחיים, יש צורך שווה באנרגיות קרדינליות, קבועות ומשתנות. שום דבר לא יכול להיות מושג אם אפילו אחד מהם חסר. בתפיסת עולם מחזורית לדברים יש התחלה, הוויה וסוף. הסוף מוביל בהכרח להתחלה חדשה. זו הסיבה שאנרגיות משתנות הן המורכבות ביותר, הן צריכות לעזור לנו לסיים תוכנית וגם לעבור לזו הבאה, כאשר האנרגיות הקרדינליות ישתלטו.

בכל מקום שבו נמצאים ארבעת הסימנים הניתנים לשינוי במפת לידה, אלו הם התחומים שבהם האדם הוא הכי גמיש, אינטליגנטי ואפילו ערמומי. חכמת רחוב מגיעה מהסימנים הללו כמו חשיבה מעשית והיכולת לבצע ריבוי משימות. ככל שהתכונות הללו ראויות להערצה, כאשר יש יותר מדי אנרגיה משתנית בתרשים, זה יכול לגרום לחוסר עקשנות, הלך רוח הפכפך ונטייה להיות לא אמין ולא נאמן.

מכיוון שמעבר הוא פן חשוב כל כך ב-Mutability, אלו עם Mutable Ascendent מצוינים בקירוב בין אנשים שונים בתור עושי שלום, דיפלומטים ויועצים. הם גם בדרך כלל מאוד פתוחים ומקבלים כלפי אנשים, ובעיקר כלפי רעיונות מתרבויות שונות. הגישה הארצית הזו עם הלך הרוח הפתוח שלהם והכישרון שלהם להסתדר עם כמעט כל אחד הופכת את הגברים והנשים האלה לאטרקטיביים מאוד בעיני אחרים.

הם אכן צריכים להתאמץ לשים לב לפרטים וללמוד כיצד לעבוד על פרויקטים ארוכי טווח, מכיוון שטווח הקשב הקצר שלהם וחוסר החיבה שלהם ממחויבות עלולים לעתים קרובות להיות הנפילה שלהם. ללא קשר למפת הלידה שלנו, אנו יכולים להפיק תועלת רבה מהבנה ואימוץ של האנרגיות המשתנות המופלאות הללו.

[ad_2]

Source by Zour Gold