הסקס הטוב ביותר בחייך טרנזיט

הסקס הטוב ביותר בחייך טרנזיט

פברואר 18, 2022 0 By admin

מעברים קצרים: מעברים לכוכבי הלכת הפנימיים הם קצרי טווח וחולפים, אך יכולים לחטוף אגרוף, במיוחד אם אתם חווים מעברים מיניים אחרים באותו זמן.

ונוס בהיבט של מאדים הלידה שלך: כאשר כוכב הלכת האהבה והיופי יוצר קשר עם כוכב המין שלך, כוחות המשיכה שלך גבוהים מאוד! האופי הגולמי, התוקפני והמאדיס שלך מתון, והאטרקטיביות שלך מוגברת. תחת המעבר הזה, סביר להניח שתשלטו. תשוקה ורומנטיקה מועדפות במהלך המעבר הזה. זה נכון במיוחד לגבי הצירוף, הטרין והסקסטיל. הריבוע וההתנגדות יכולים להיות מסובכים, שכן המעבר יכול להעיד על מתח ואתגרים בכל הנוגע לסיפוק הצרכים הרומנטיים והפיזיים שלך. בני המין השני עשויים להיות חזקים מדי בשלב זה. עם זאת, זה מעבר סקסי.

מאדים בהיבט של נוגה מולדת שלך: במהלך מעבר זה, כוכב המין משקף את כוכב האהבה שלך, מגביר את התוקפנות ואת כוחות המשיכה שלך. אתה סקסי, בטוח ובטוח בעצמך במהלך המעבר הזה. אתה פחות מעוכב, מה שמוסיף הרבה תבלין לחיי המין שלך. ייתכן שתהיו ישירים ואסרטיביים יותר במהלך המעבר הזה, וסביר להניח שתשלטו באחד במיטה. היזהר – אתה עלול לפתח רגשות מיניים כמעט עבור כל מי שאתה פוגש במהלך המעבר הזה!

ונוס בהיבט של פלוטו: התשוקות המיניות שלך מעוררות בתקופה זו! אתה מרגיש נלהב, סקסי ובטוח בעצמך. באמצעות יחסי מין, אתה עלול לחוות רמה עמוקה של אינטימיות עם בן הזוג שלך. סקס הוא הרבה יותר אינטימי, עמוק ונלהב תחת ההשפעה הזו. ייתכן שתהנה להשתלט על בן הזוג שלך, או להיות נשלט על ידי בן הזוג שלך במיטה.

מאדים מעביר את פלוטו המולד שלך: פלוטו הוא האוקטבה הגבוהה יותר של מאדים, כך שכאשר שני כוכבי הלכת הללו נפגשים, זיקוקים מיניים מחכים לך ולשותף שלך. בניגוד למעברים הכוללים את נוגה, מעבר זה אינו כרוך בהתכרבלות וחיבה. במקום זאת, המעבר הזה מחדיר לחיי המין שלך אנרגיית "אני רוצה לקרוע את הבגדים שלך ולהרוס אותך". חַם!

פלוטו מעביר את נוגה המולדת שלך: מעבר זה מעורר את התשוקה שלך הן לאהבה והן לביטויים פיזיים של אהבה. פעילויות מיניות בהחלט מועדפות בשלב זה! אתה תבחין שהסקס שאתה מקיים במהלך המעבר הזה הוא חם פיקנטי, כמו גם אינטימי ומשתנה. אתה מגיע לעומקים חדשים של הנאה עם בן הזוג שלך. עם המעברים הקשים (צירופים, ריבועים, התנגדויות), אתה יכול לחקור טאבו מיני עם בן הזוג שלך. ייתכן שאחד מכם ירצה לשלוט בשני, מבחינה מינית, אז משחק תפקידים של מורה-תלמיד/אמן-עבד עשוי להיות משהו שתחקור בהשפעה זו.

פלוטו מעביר את מאדים הלידה שלך: מעבר זה מגביר וממריץ את האנרגיות המיניות שלך. במהלך תקופה זו, אתה עלול להיות אובססיבי לגבי טאבו מיני ומעשים מיניים "אסורים" אחרים שמעולם לא נמשכת אליהם קודם לכן. עם השותף שלך, אתה רוצה לחקור את עומק המיניות שלך. למעשה, אתה עלול למצוא את עצמך אובססיבי לקשר מיני מסוים במהלך תקופה זו; או שתכיר מישהו חדש, או שהקשר המיני הקיים שלך יעמיק. התשוקה והאנרגיות המיניות שלך חזקות בתקופה זו.

פלוטו מעביר את פלוטו המולד שלך: כאשר כוכב הלכת של האנרגיה המינית נוגע בפלוטו שלך, מציינת התחדשות של האנרגיות המיניות שלך. מעבר זה סימן "סקס אמיתי"; אתה והשותף שלך חווים את "המשמעות הגבוהה יותר" של ביטוי מיני תחת מעבר זה. באמצעות סקס, אתה ובן הזוג שלך מתפתחים במהלך המעבר הזה, והמין שאתה חווה משמש לקרב אותך זה לזה. זו אחת התקופות המיניות האינטנסיביות בחייך.Source by Anita S.