המטרה של T-Square במפת הלידה שלך

המטרה של T-Square במפת הלידה שלך

מרץ 2, 2022 0 By admin

אחת מתבניות ההיבט הנפוצות ביותר שנמצאות במפת הלידה ידועה בשם 'ריבוע T' או 'צלב T'. זה נוצר על ידי אופוזיציה ושני היבטים מרובעים, שיוצרים משולש אדום. האדום מתריע על כך שהדמות הזו מלאה באנרגיה ולמשולש יש מוטיבציה דינמית יצירתית. באסטרולוגיה/פסיכולוגיה דפוס היבט זה נקרא 'משולש היעילות'. עם זאת, מניסיוני האישי עם לקוחות ומעצם העובדה שיש אחד בתרשים שלי, אדם עובר הרבה תסכול לפני שניתן להשתמש בנתון הזה ביעילות! אולם זו אולי מטרתה וכוונתה.

נותנים לאופוזיציה איכות שבתאי ולכיכר מוטיבציה של מאדים; אין זה פלא שהנתון הזה אכן יכול לגרום לתסכול. היבטים אדומים הם 'עשיית אנרגיה', והמשולש הזה נותן לאדם דחף פנימי עצום של מוטיבציה עצמית להשיג דברים ולבצע. לעתים קרובות יש מעט מה להראות עבור המאמצים שלנו או שהתוצאות מאכזבות. זה יכול להשאיר אותנו מיואשים ומיואשים. עם זאת, זה יכול ליצור שינוי או לפחות את המודעות שאנו צריכים.

כוכב הלכת המוקד

כוכב הלכת המוקד הוא קודקוד המשולש. זוהי נקודת מתח שבה ניתן לחוות לחץ. עם זאת, זה יכול לספק את המוטיבציה לפתח את האנרגיה של הפלנטה הלאה, למשל, על ידי פיתוח כישרון חדש או חיזוק מאפיין ספציפי. הבית בו הוא נמצא הוא אזור החיים בו הוא משתחרר ומתבטא. זה ייצור אתגרים עבור הפרט בגלל שני הריבועים והמתח מצד האופוזיציה. הסימן ההפוך של כוכב השיא יכול להצביע על אזור של פגיעות; עם זאת, ניתן להתגבר על כך על ידי פיתוח התכונות של הסימן ההפוך.

מציאת מטרתו

אנחנו תמיד צריכים להסתכל על הסימנים, כוכבי הלכת והבתים המעורבים בהערכת כל היבט בתרשימים שלנו. עם זאת, מכיוון שאני רוצה למשוך את תשומת הלב למטרת ההיבט, התבוננות במצבי הקרדינל, הקבועים או הניתנים לשינוי של ריבוע ה-T שלך עשויה לתת לך כמה רמזים.

קַרדִינָל

לריבוע ה-T יש אנרגיה קרדינלית מולדת. כוכבי הלכת האלה לא יכולים להישאר רדומים. האנרגיות המעורבות נאלצות לשמש ולהתפתח. אם השילוב הזה נמצא בסימנים קרדינליים של טלה, סרטן, מאזניים וגדי, אז הכונן הזה יהיה פעיל כפול. אלה עם ריבוע ה-T הזה יכולים להיות נוטים ללכת אחרי מה שהם רוצים. זה נותן הרבה חיוניות, דחף ואסרטיביות. זה יכול להשאיר מישהו בתנועה, עסוק או איפה שאנחנו יכולים להיראות ממהרים. תיתכן גם נטייה להגזים בדברים על ידי ניסיון להשיג יותר מדי מוקדם מדי, במיוחד אם טלה מעורב. אם יש לך סוג זה של דפוס בתרשים שלך, ייתכן שתצטרך ללמוד כיצד לבנות את האנרגיה, להשתמש בה בצורה בונה יותר. אולי לימוד סבלנות, פשרה והערכת הפעולות שלך יעזרו להפוך את האנרגיה הזו ליעילות.

T-Square קבוע

ריבוע T בסימנים הקבועים של מזל שור, אריה, עקרב ודלי יעניק לאדם נחישות חזקה, כוח רצון וגם עקשנות. מכיוון שסימנים קבועים עוסקים בערכים ובביטחון, אלה שיש להם דפוס היבט זה יחזיקו בכל מה שגרם להם להרגיש בטוחים. הדחף לשמור על כל מה שהיה להם יכול להיות תכונה חזקה. התמדה במרדף אחר המטרות שלהם יכולה לגרום להם להיראות חסרי רחמים לפעמים. רגשות מודחקים והחזקה ברגשות פוגעים ושליליים עלולים לגרום ללחץ ומחלות. משהו יצטרך לתת עם ריבוע ה-T הזה והוא עשוי להיות כוכב הלכת המוקד כאשר האנרגיה תשתחרר או תתפוצץ. מונע על ידי צרכי האבטחה שלהם והתסכול שהם עלולים לגרום, דפוס היבט זה יכול לאלץ אותם להסתכל שוב על הערכים שלהם. כאשר עובדים בצורה יעילה, ניתן להשתמש באנרגיה זו כדי לבנות משהו יציב ובטוח בחייו.

ריבוע ה-T המשתנה

הסימנים המשתנים של מזל תאומים, בתולה, קשת ודגים נוטים לאסוף ידע שבדרך כלל מועבר בשקיקה לאחרים. בדפוס היבט זה מוחותיהם יכולים להיות בתנודה מתמדת בחיפוש ואיסוף מידע מכל מקום. מוח חסר מנוחה שמחפש באופן פעיל גירוי חדש, שכן שעמום יכול להיכנס בקלות. מערכת העצבים עלולה להיות מושפעת, מה שהופך אותם לחוצים מאוד. למרות שגמישות ויכולת הסתגלות יכולים להיות נכס, בשימוש שלילי הם עלולים להיות חסרי כיוון, להיות מאוד חסרי החלטיות ועלולים להיראות כלא אמינים לאחרים. מה שיכול להיות מועיל עבור ריבוע ה-T הזה הוא בעצם מציאת נושא או סיבה שיכולים לספוג את כל האנרגיה המנטלית הזו. אתגר מנטלי שימקד את הנפש. מציאת הערוץ המתאים תביא יותר משמעת לאנרגיה הניתנת לשינוי.

הנה רמז חיוני

זה חל על כל ה-T-Squares. הסתכלו על הסימן ההפוך מכוכב הקודקוד, זה שאינו מעורב בתבנית ההיבט. פיתוח התכונות והאיכויות של סימן זה עשוי לסייע בשימוש בדפוס זה בצורה 'יעיל יותר'. ייתכן שזו גם כוונת ההיבטים, שכן פיתוח המספר ההפוך מאזן את הנפש. השלט החסר הזה שווה חקירה

ריבוע T במפת הלידה יכול לתת לאדם אנרגיה דינמית. כל אחד מהמצבים השונים של Cardinal, Fixed או Mutable יצטרך למצוא ערוצים מתאימים לפני שזה יכול להפוך ל'משולש יעילות'.Source by Lucinda Tinsley