המחשבות שלי על אסטרולוגיה

המחשבות שלי על אסטרולוגיה

מרץ 5, 2022 0 By admin

תעלומות הטבע תמיד ריתקו אותי. הפנימי שלי תמיד היה של ילד סקרן שאוהב לשאול כמה שיותר שאלות על טבע הדברים. כשאני חושב על אבולוציה, מה שלמדתי להבין הוא שהיקום מתפתח, כמו שעץ מתפתח מזרעו בזמן הבריאה, שמכיל בתוכו את כל ההתפתחות והאיכויות העתידיות בצורה בסיסית. ניתן למדוד את הצמיחה והירידה של אבולוציה זו בעזרת הזמן ככמויות בצורת שנים, ימים וחודשים וכו' וניתן לחקור את ההיבט האחר של איכות באמצעות מדע האסטרולוגיה. אַסטרוֹלוֹגִיָה ואז הופך לנושא ייחודי, החוקר את הבעיות המורכבות ביותר של החיים בצורה משולבת להפליא. אסטרולוגיה עוסקת בעצם באיכות הזמן.

כשהייתי בן אחת עשרה התחלתי ללמוד אַסטרוֹלוֹגִיָה לרגלי סבי מצד אמי, Pt. ראג'ה רם שאסטרי שהיה מלומד בעל שיעור קומה אגדי. באוקטובר 2000 פתחתי ייעוץ אסטרולוגי משלי בשם Jyotish Anveshan Kendra וגם התחלתי לכתוב מאמרים על אסטרולוגיה ותחומים קשורים אחרים.

השאלה האחת, שנשאלתי בתדירות הגבוהה ביותר כאסטרולוג, היא "האם אתה מאמין בה אַסטרוֹלוֹגִיָה"אני חושב שאני לא צריך להאמין באסטרולוגיה או לא להאמין כי האמונה מיועדת למישהו שלא מודע למשהו, אני יודע שאסטרולוגיה היא אמיתית.

אנשים מבולבלים היום בקשר לאסטרולוגיה, שכן מספרים להם אלף ואחד דברים שונים על ידי כמה אנשים שמשפיעים על חייהם בדרכים מוזרות באמצעות מדיה מודפסת ואלקטרונית שרובם זבל. אחת האופנה הפופולרית כיום היא הצמדת התואר מלומד וודית עם שמו של האדם בימינו. יום אחד שאלתי את סבי מצד אמי, פט. ראג'ה רם שאסטרי על מה שהוא חשב על מלגה וודית, הוא ענה, "ויאקארנה היא אחת מהוודנגות שייקח 12 שנים לקרוא אותה לבד ואז יש לשלוט בה ואז שוב היא רק אחת מששת הוודנגות כל אחת. לאחר רכישת כל הלמדנות הזו, אדם הופך זכאי רק להתחיל בלימוד הוודות." מה עם הנגע של חוקרי הוודות היום אז? אני לא חושב שצריך להגיד שום דבר אחר.

בהדרכתו מעוררת ההשראה של סבי מצד אמי גם נטיתי לעבודות מחקר בתחום האסטרולוגיה. השאלות שהועלו נגד האסטרולוגיה בשם המדע ללא כל ידע או חקירה כלשהי באסטרולוגיה הלכה למעשה, גרמו לי להחליט לקחת אחריות מול מה שנקרא רציונליסטים ומדענים אלה. מאוחר יותר הצגתי גם עבודת מחקר על האופי המדעי של אסטרולוגיה בכנס המדע הלאומי השלישי שאורגן ב-NPL, Pusa בדלהי בפברואר. 2004. עבודת המחקר שלי התפרסמה גם במזכרת NPL. בין הבעיות העיקריות בהן התייחסתי במאמר המחקר שלי היו: –

1. מדוע נדרשת אסטרולוגיה? המקום הטבעי של האסטרולוגיה.

2. במה עוסקת אסטרולוגיה?

3. מערכות החיזוי הנכונות והלא נכונות באסטרולוגיה.

4. השוואה בין הסתברות מתמטית ואסטרולוגיה ברמת העיקרון. מדוע אסטרולוגיה היא כלי חיזוי טוב יותר מאשר הסתברות מתמטית?

כמה מומחים בתחומם, כמו פיזיקה, כימיה, מדעי גרעין, אסטרופיזיקה ואחרים ששהו במה שמכונה בפסיכולוגיה 'העברה של מיומנות' מתחילים לגנות אסטרולוגיה מבלי לדעת אפילו טיפה מהי אסטרולוגיה. לא ניתן לתת לאנשים כאלה אמינות בדעותיהם על אסטרולוגיה. מאידך גיסא, אסטרולוגים גורמים נזק לא פחות כשהם מנסים ליצור סביבם הילה מזויפת של מסתורין ומתנהגים כאילו יש להם פרסונה אלוהית ויש אחרים שבלבוש המודרניזם מתחילים לגנות את כל מה שהם לא מסוגלים להבין בו. אַסטרוֹלוֹגִיָה. רוב האסטרולוגים הפיצו היום את התפיסה המוטעית הזו שלפיה לאינטואיציה יש תפקיד חשוב באסטרולוגיה וחישובים הם אחרי הכל רק אמצעי לעורר את האינטואיציה שלכם. אני לא מסכים עם האנשים האלה כי אם אתה הולך לפי אינטואיציה אתה לא צריך אסטרולוגיה כי האינטואיציה היא שלמה בפני עצמה ובאותו אופן אם אתה הולך לפי אסטרולוגיה אתה לא צריך אינטואיציה כי אסטרולוגיה היא גם שלמה בפני עצמה (אם אתה יודע אַסטרוֹלוֹגִיָה).

מה שנהוג היום הוא למעשה צורה של אסטרולוגיה חיצ'די (הוטץ'-פוטץ') שבה תחזית גלגל המזלות נפוצה מאוד, סאדי-סאתי, אבני מזל מבוססות סימנים הורוסקופים ממוחשבים, תחזיות ממוחשבות וצורות אחרות של אסטרולוגיה מיידית שצריך להעלים. עם. יש היום שיגעון גדול להורוסקופים למחשבים אבל אין מודעות לגבי האותנטיות שלו או אחרת. יום אחד כשישבתי עם מתכנת של תוכנת אסטרולוגיה התחלתי לרשום את החישובים, שתוכנתו בתוכנה. כשבדקתי אותם גיליתי שלבעירה תוכנת בתוכנה טווח תיקון של 15 מעלות עבור כל כוכב לכת בעוד שטווח המעלות לבעירה משתנה עם כל כוכב לכת והוא גם משתנה מה שניתן לחשב אותו עם חישובים מפורטים ומתאימים.

לדעתי, האסטרולוגיה אמורה להתבסס מחדש על הכן של המדע (למרות שהיא כבר השלם ביותר מכל המדעים), מה שיכול לחולל מהפכה בדרך שבה אנו חושבים וחיים.Source by Sonal Sharma