הכרת מצבך הבריאותי באמצעות יישום האסטרולוגיה של Zi Wei Dou Shu

הכרת מצבך הבריאותי באמצעות יישום האסטרולוגיה של Zi Wei Dou Shu

פברואר 17, 2022 0 By admin

בתרשים Zi Wei Dou Shu, ישנם בסך הכל 12 ארמונות וכל אחד מהם מייצג מחזור מזל של 10 שנים. מכאן, אפשר להסכים שבן אדם ממוצע לא יחיה יותר מגיל 120 שנים. אבל מצד שני, אפשר גם לברך על העובדה שאפשר לבני אדם לחיות מעבר לגיל 100!

זה אולי נשמע בלתי אפשרי היום לחיות עד זקנה כל כך בשלה בגלל הסיבות הבאות:

1) נאבקנו בחיינו על כסף ותהילה והרעיון של שירותי בריאות הופך חסר משמעות עד שאנו חולים.

2) אנחנו כל כך מסובכים ביחסי השנאה/אהבה שלנו עם האנשים שסביבנו עד שאנחנו מתרוקנים רגשית.

3) וכמובן, יש אנשים שבחרו לוותר על החיים שלהם מסיבות מסוימות.

האם יש אנשים שהצליחו לחיות מעבר לגיל מאה? ז'אן לואיז קלמנט הייתה אישה צרפתייה עם תוחלת החיים המאושרת הארוכה ביותר בהיסטוריה בגיל 122 שנים 164 ימים והיא לא בת המאה היחידה בהיסטוריה שלנו. למעשה, בארה"ב יש כיום את המספר הגדול ביותר של בני מאה בעולם, המונה למעלה מ-55,000 בשנת 2005. אחרי זה מקרוב יפן, סין וצרפת. השראה? תמשיך לקרוא!

לדברי הרופא המפורסם הו רן וון בטייוואן, אחד חולה כי הלב חולה. אנשים מודרניים לא אוהבים לגלות יותר על מצב הגוף שלהם. הם מתחילים להיכנס לפאניקה רק כאשר הרופאים אישרו להם שהם חולים סופניים.

אסטרולוגיה סינית יכולה לעזור לנו במאבק נגד מחלות. זהו הכלי לאפשר לנו לחיות עד זקנה בשלה. לדוגמה, תרשים Zi Wei Dou Shu מעוצב עם ארמון בריאות. ארמון הבריאות הזה מאפשר לנו לזהות כל פגם בריאותי שאדם עלול להיוולד איתו. לא מזמן הצלחתי לזהות שייתכן שאחד מחברי הפורום נולד עם בעיה בריאותית מתמשכת או אפילו מחלה תורשתית. וזה הוכח נכון! עם זאת, הדבר המוזר הוא שאפילו הרופאים לא הצליחו לאבחן מהו מקור הבעיה הבריאותית.

עם זאת, מחזור המזל ב-Zi Wei Dou Shu יכול לעזור לנו לזהות בעיות בריאות שאולי לא הופיעו עד לשלב מאוחר יותר של החיים. הכרת הבעיה הבריאותית שלך מראש אינה כדי להפחיד אותך אלא כדי לעזור לך לחפש את אמצעי הזהירות או הטיפול הדרושים לפני שזה קורה בפועל.

בחברה החומרנית של היום, הבריאות הופכת פחות ופחות חשובה בהשוואה לעושר ותהילה. אבל בלי בריאות, מה אפשר לעשות עם כל הכסף והכוח שבעולם הזה? לפיכך, אני ממליץ בחום לכולם לשים לב יותר לבריאותם בין אם הם מאמינים במדע המטאפיזיקה הסינית ובין אם לאו. כמו שנאמר 'מניעה עדיפה על ריפוי'.Source by Willy Tan