היתרונות של אסטרולוגיה וודית מקוונת

היתרונות של אסטרולוגיה וודית מקוונת

פברואר 19, 2022 0 By admin

וודית מגיעה מהמילה בסנסקריט "וודה" שפירושה ידע. אסטרולוגיה וודית היא מדע הודי עתיק המסביר תנועות ותנוחות פלנטריות ביחס לזמן והשפעתם על אנשים וישויות אחרות על פני כדור הארץ. הוא מאמין ומאמץ את חוק ה"קארמה" שמציב את ההלכה לפיה מעשיו של אדם בחייו הקודמים יישא בתוצאות בחייו הנוכחיים.

ההבדל בין אסטרולוגיה וודית לאסטרולוגיה מערבית טמון בשיטת המדידה של גלגל המזלות. הראשון משתמש בעיקר בגלגל המזלות הכוכבי שבו הכוכבים נחשבים כרקע הקבוע שעליו נמדדת תנועת כוכבי הלכת. האחרון משתמש בעיקר בגלגל המזלות הטרופי שבו מיקום השמש בשוויון האביב הוא נקודת התצפית שדרכה נמדדת תנועת כוכבי הלכת.

יתר על כן, מכיוון שהאסטרולוגיה הוודית מושרשת עמוק על התורות הקוסמולוגיות, הפסיכו-רוחניות של התרבות ההודית העתיקה, היא מעניקה פרספקטיבה ייחודית לקריאות שלא ניתן היה למצוא בנוהג המערבי הנוכחי.

כיום, קיים עניין גובר באסטרולוגיה מסוג זה. יותר אנשים פנו לסוג זה של אסטרולוגיה כדי למצוא תשובות לשאלותיהם השונות, כמו גם למצוא משמעות בהתרחשויות הרבות בחייהם.

ההתקדמות בטכנולוגיית המידע חוללה מהפכה בתחום האסטרולוגיה הוודית. המחשבים והאינטרנט אפשרו אסטרולוגיה וודית מקוונת, והפכו אותה לנגישה למספר רב יותר של אנשים בכל רחבי העולם.

ישנם מספר יתרונות בבחירה באסטרולוגיה וודית מקוונת. ראשית, תקבלו קריאות או תחזיות לגבי המשפחה, מערכת היחסים, הקריירה והכספים שלכם במקום ובזמן הנוחים לכם. בדרך כלל, אתה רק צריך להזין את שמך המלא, תאריך לידה, גיל, כתובת ומדינה כדי לאפשר לאסטרולוגים לבצע את הקריאות.

שנית, מכיוון שאסטרולוגיה וודית מקוונת היא פופולרית, אתה יכול לבחור מבין מספר אתרים ואסטרולוגים מקוונים. אתה יכול אפילו ללכת על אלה שמתמחים בעניין או בדאגה שלך. אתה יכול לבקש קריאות לדוגמה כדי לעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה.

לא רק זה, ישנם שירותי אסטרולוגיה וודית רבים מקוונים שאינם כרוכים בתשלום — מקריאות ועד עצות על אהבה וכסף ועד טבלאות לידה ותאימות. עם זאת, אם אתה רוצה התקשרות ארוכת טווח עם אסטרולוג, כמו גם קריאות אישיות יותר, אתה צריך לשלם סכום זעום. בדרך כלל, קריאות מקוונות זולות יותר בהשוואה לאלו שנעשות בחיים האמיתיים או דרך שירותי הטלפון. החלק הטוב עוד יותר הוא שאתה יכול להדפיס אותם ולשמור עותקים מודפסים.

בין אם אתה מאמין באסטרולוגיה ובין אם לא, אולי כדאי לגלוש באתרים מסוימים ובקריאה החינמית שהם מציעים. זכור לעשות את זה בכיף.Source by Scott C Brown