היתרונות המפורשים של אסטרולוגיה סינית

היתרונות המפורשים של אסטרולוגיה סינית

ינואר 17, 2022 0 By admin

האסטרולוגיה הסינית מבוססת על אסטרונומיה ולוחות שנה של פעם. התפתחות סיפור העתידות של סינית קשורה לזו של האסטרונומיה שהגיעה לפריחה בתקופת שושלת האן (1406-256 לפנה"ס). חיזוי עתידות סינית היא אחת הצורות העתיקות ביותר של אסטרולוגיה; המקור של קריאת השנים לאחר החיות אינו ידוע. המשמעות של הורוסקופ סיני היא ששנת הלידה של אדם מספיקה רק כדי לדעת על עתידו של האדם ולא על גילו.

המעגל המרכזי של גלגל המזלות הסיני הוקם בשנת 2637 לפני הספירה על ידי הקיסר הסיני הואנג טי. בשיטה האסטרולוגית הסינית, מחזור גדול של 60 שנה הוא משמעותי ביותר. עם מקורות שמקורם ב-2637 לפני הספירה, אסטרולוגיה מבוססת סינית יכולה לחזות מידע מדהים על אורח החיים, האופי והאיפור הרגשי של האדם.

ניתן לייחס את תחילתם של סימני ההורוסקופ הסיני לאמונה הרווחת שלורד בודהה (563 לערך 483 לפנה"ס) אימן פעם לכל בעלי החיים להיפרד ממנו לקראת עזיבתו את הארץ. עם זאת, רק 12 בעלי חיים הגיעו לפגישה שכינס לורד בודהה.

כתערוכת תודה לאלו המתכנסים, הוא קרא בכל שנה על שם החיות לפי סדר נוכחותם: חולדה, שור, נמר, ארנב, כלב, חזיר, סוס, כבשה, דרקון ונחש וכדומה. הסדר שנקבע על ידי לורד בודהה, ראש השנה הסיני מתרחש בתאריכים שונים, מאמצע ינואר עד אמצע פברואר.

כל אחד מ-12 סימני החיות הללו משקף חמישה אלמנטים – עץ, אש, מתכת, מים ואדמה. למרות שכל סימן חיה חוזר על עצמו פעם ב-12 שנים, השילוב הבלעדי של סימן ואלמנט מתרחש פעם ב-60 שנה. שנים עשר סימני החיות הללו, בתורם, מחולקים לארבע קבוצות של שלושה.

בין הקבוצות הללו, הקבוצה הראשונה כוללת חולדה, קוף ודרקון. הקבוצה השנייה מכילה חיות כמו שור, נחש ותרנגול ואילו הקבוצה השלישית מלאה עם נמר, סוס וכלב. הקבוצה האחרונה (הרביעית) רוכבת עם ארנב, כבש וחזיר.

בתקופת שלטונו של האן שולבו אלמנטים מסומנים היטב של התרבות הסינית המסורתית – תיאוריית חמשת היסודות כגון גן עדן, מוסר קונפוציאני וכדור הארץ, פילוסופיית הינג-יאנג כדי לבסס את האמונות הפילוסופיות של הרפואה הסינית, אסטרולוגיה, עתידות ואלכימיה. .

מזלות סיניים מאפשרים לנו להבין ולהשיג את האנרגיות החסרות שיש לכל אחד מאיתנו בחיינו. מזלות סיניים שימשו במשך תקופה ארוכה מאוד כדרך להיכרויות גילאים במחזור של 12 שנים בלוח השנה הסיני. המזלות הללו קשורים זה לזה בתרבות הסינית עד כדי כך שמזלות בעלי החיים מצאו את דרכם לסיפורים ולפולקלור. סימנים אלו יצרו מאפייני אישיות שונים המיוצגים על ידי כל חיה.Source by Rinku Kumar Garg