היבטי אסטרולוגיה – חטיבות 7 ו-9 של טבלת הלידה

היבטי אסטרולוגיה – חטיבות 7 ו-9 של טבלת הלידה

ינואר 16, 2022 0 By admin

כולנו מכירים את ההיבטים העיקריים והמינוריים של האסטרולוגיה, ואת רמות החשיבות המיוחסות להם. אבל מה עם ההיבטים האלה שלא מייחסים להם כל כך חשיבות. בהסתכלות על אסטרולוגיה מנקודת מבט נומרולוגית, אתה לוקח בחשבון אוטומטית את כל החלוקה של טבלת Natal לפי מספרים אחד עד תשע. אבל האסטרולוגיה של הזרם המרכזי מתמקדת רק במספרים אחד (צירוף), שתיים (אופוזיציה), שלוש (טרין), ארבע (ריבוע), חמש (חמישון), שש (מיני), ולבסוף, שמונה (חצי ריבוע). אלו נחשבים להיבטים עיקריים, כאשר הסקסטיל, חצי הריבוע והחמישון נחשבים כולם להיבטים מינוריים בסדר יורד.

כמו כן, כאשר עוסקים בהיבטים העיקריים (צירוף, טריון, ריבוע ואופוזיציה), חלק מהאסטרולוגים יאפשרו עד 10 מעלות עבור היבטים הכוללים שמש, ירח או עלייה, אך רק 6-8 מעלות עבור ההיבטים הפלנטריים האחרים. להיבטים הפחות חשובים, ה- sextile, sesquiquadrate ו- inconjunct, מותרים 2 מעלות של כדור. עם זאת, ההיבטים הממעטים בשימוש, הרומן והספטיל, מופיעים לעתים קרובות בתוכניות אסטרולוגיות בכדור ברירת מחדל של 0 מעלות וככאלה יופיעו בתרשים רק כאשר ההיבט של כוכב לכת, זווית וכו' מדויק. אז, בהתחשב בכל האפליה הפעילה הזו, מה לגבי המספרים האחרים האלה, השבע והתשע?

המספר שבע מחלק את התרשים למקטעים של כ-51 מעלות, והוא נקרא ספטיל, אך נעשה בו שימוש מעט מאוד. עם זאת, המספר תשע משמש לעתים נדירות, אם בכלל. התשע מחלק את גלגל גלגל המזלות של מפה אסטרולוגית ב-40 מעלות. היבט זה נקרא נוביל. לרומן, באופן מעניין, ניתנת חשיבות הרבה יותר גדולה באסטרולוגיה הודית או וודית במקרה של תרשים Navamsa שבו כל קטע של 40 מעלות של התרשים המקורי נמתח על פני מעגל של 360 מעלות. פונקציה זו באסטרולוגיה המזרחית מוסיפה משקל למקרה לשימוש יותר בהיבט הספציפי הזה. אחרי הכל, למה להתעלם מהחשיבות הברורה?

הספטיל (7) הוא המספר הראשון של כל ההיבטים שאינו מתחלק באופן שווה. הפרשנות הכללית לכך היא שבגלל שהחלוקה הזו היא כוח קצת לא הגיוני של אנרגיה, יש כאן משהו קדוש וקדוש. בדומה לפרשנות הנומרולוגית של המספר שבע, הספטילים מכילים כוח רוחני ומרמזים על אפשרות של התערבות קוסמית. ספטילים מצביעים על הרמוניה ואיחוד, אם כי בצורה לא תואמת. היבטים אלו יכולים להצביע על מאמצים יצירתיים יוצאי דופן בידע עצמי ובהבנה אולטימטיבית. ספטילים מהדהדים עם אנרגיית נוגה, קרדינל, אוויר ומאזניים.

כאשר הם פועלים כטרנזיט הם יכולים לייצג כיכרות או התפצלות בכביש בהם נבחר באיזו דרך נגדיר את עתידנו. 7 הוא המספר של שבתאי, ולכן מניחים שנקודות אלו עוסקות ב"גורל". אופי הוא גורל; אתה עושה את הדמות שלך לפי הבחירות שלך; ואתה פוגש את הגורל עם שימוש יצירתי בפוטנציאלים שלך. זו האחריות שאנו מקבלים כתוצאה משיעוריו של שבתאי. כל כוכב לכת שחולל כל כוכב אחר פגעה במזלג לתהליך הזה, נקודה שבה התבונה עשויה שלא לשרת את יכולת הבחירה שלך. הסתמכות על האינטואיציה שלך בשלב זה, וקבלת הדרכה בדרך זו, תעזור עם חוסר ההיגיון של האנרגיה הזו.

נוביל (9) מתרחש כאשר שני כוכבי לכת נמצאים במרחק של ארבעים מעלות זה מזה. זה ידרוש כדור חזק, אבל לא בהכרח מדויק: אולי שתיים או שלוש מעלות. סדרת ההיבטים הנובילים קשורים לשלושת השלוש והשישים. כולם כביכול באותה משפחה. מעניין שהמילה נובנה נטועה בנובל, והיא קשורה גם לתשע המוזות ול-ennead. הרומן מעביר כוח כריזמטי משהו, טרנסצנדנטי, מיסטי, פרטים קארמתיים סמויים וצמיחה רוחנית. אומרים שהוא מעיד על התפתחות, או על היכולת לעכל מידע הדרוש לצמיחה אבולוציונית. נובילים יכולים להצביע על טקס ולהתייחס לנישואין. הטבילים מהדהדים עם אנרגיה צדק, אש, משתנית וקשת. היבט זה יכול גם לסמל סוג של 'שעבוד' שאנשים עלולים למצוא את עצמם תחתיו ביחס לאנרגיות הפלנטריות המעורבות. זהו היבט שיכול לעזור לך להכיר ולשחרר חיים קודמים שמחזיקים אותך בעבדות. היבט זה משמש הרבה בתחומים מומחים כמו אסטרולוגיה קרמית ורוחנית.Source by Thomas O Donovan