ההבדל בין אסטרולוגיה סינית, וודית ומערבית

ההבדל בין אסטרולוגיה סינית, וודית ומערבית

ינואר 31, 2022 0 By admin

אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה וודית ואסטרולוגיה מערבית נבדלות במובנים רבים. במאמר זה, נדון בהבדל בכל השלושה.

1. אסטרולוגיה סינית

על פי האסטרולוגיה הסינית, גורלו של אדם נקבע על פי מיקומם של כוכבי הלכת העיקריים בעת לידתו של האדם, יחד עם מיקומי השמש, הירח והשביטים ושעת לידתו של האדם. בנוסף, הוא מבוסס על סימן גלגל המזלות שלהם. אסטרולוגיה סינית מבוססת אך ורק על מחזור של 12 שנים. סמלי גלגל המזלות הסיני מיוצגים על ידי שתים עשרה החיות שהוזכרו לעיל. כל סימן הוא לשנה אחת וניתן לך את הסמל בהתאם לשנת הלידה שלך. השלטים מסתובבים לפי מחזור של שתים עשרה שנים.

2. אסטרולוגיה וודית

אסטרולוגיה וודית מבוססת על חוקי הטבע יחד עם הקוסמוס, הנאמרים בהרמוניה של החיים. זה לא משנה מי אתה, זה יותר על מה שקרה בחייך ובקארמה. אסטרולוג וודי יראה את ההתנהגות של כל אדם יחד עם מחזורי החיים שלו כדי להבין את תוצאות האירועים. זוהי פיקחות בסיסית הנשלטת על ידי דיוק, אך שונה לחלוטין מהאסטרולוגיה המערבית המודרנית יותר שלנו, הממקדת את הרעיון שלה בלוגיקה ומרחב.

3. אסטרולוגיה מערבית

גלגל המזלות הוא החגורה או הלהקה של קבוצות הכוכבים שדרכן נעים השמש, הירח וכוכבי הלכת במסעם על פני השמים. אסטרולוגים מצאו הבדל משמעותי בכל המזלות הללו. עם הזמן פותחה מערכת המבוססת על 12 מזלות שונים שלדעתם הם חשובים. סימנים אלה כוללים את הדברים הבאים:

o טלה (0°) (האיל)

o מזל שור (30 מעלות) (השור)

o מזל תאומים (60 מעלות) (התאומים)

o סרטן (90 מעלות) (הסרטן)

o אריה (120 מעלות) (האריה)

o בתולה (150°) (הבתולה)

o מאזניים (180 מעלות) (האיזון)

o מזל עקרב (210 מעלות) (העקרב)

o קשת (240°) (הקשת)

o מזל גדי (270°) (עז הים)

o מזל דלי (300 מעלות) (נושא המים)

o דגים (330 מעלות) (הדג)

כפי שאתה יכול לראות יש הבדל גדול בין אסטרולוגיה סינית, וודית ומערבית. אסטרולוגיה היא אחת התיאוריות המרתקות ביותר שאפשר לדמיין. ישנם דברים רבים המבוססים על אסטרולוגיה כגון חיזוי ההורוסקופ שלך. קריאת ההורוסקופ שלך היא אמיתית מאוד ובדרך כלל היא על הכסף. זכרו, כל מזל נופל לקטגוריה של מתי האדם נולד. לפעמים שני כוכבי לכת חוצים או פוגשים זה את זה בדיוק בזמן שבו האדם נולד. מכיוון שכל אחד משני כוכבי הלכת החוצים הוא ייחודי, שניהם מפעילים את השפעתם על האדם שנולד באותה תקופה. זה יכול לקבוע את האישיות שלך ואת העתיד שלך. יש אנשים שלוקחים ללב את המזלות כי הם היו נכונים עבורם ללא הרף. ראית את גלגל המזלות שלך לאחרונה? האם זה דומה מאוד לבעיות שאתה מתמודד איתם כעת במהלך חייך או פגע באישיותך בראש? אני מאחל לך בהצלחה בהבנת האסטרולוגיה. זו אחת התגליות המרתקות בעולם!Source by Jack R