הבנת ייעודך דרך באזי

הבנת ייעודך דרך באזי

פברואר 21, 2022 0 By admin

באזי היא אחת משתי מערכות האסטרולוגיה הסינית שנושאות מהקסם של הסינים לנושא הגורל ורצונם להבין את ייעודו של האדם בחיים ואת הדרך שעליו לעבור כדי להגשים מטרה זו. דרך Ba Zi, אדם יכול להיות מצויד טוב יותר לנווט את המסע שלו דרך החיים.

אלפי שנים לפני שספרי "עזרה עצמית" הכבידו על מדפי חנויות הספרים, הסינים הקדמונים כבר המציאו דרכים לעזור לאדם להבין ולשפר את עצמו ולהעריך את ייחודו. ה-Bazi של אדם, או קוד הגורל, היא מערכת שהסינים עיצבו כדי לעזור לענות על שאלותיו של האדם לגבי מי הוא, מהי מטרתו ומה עליו לעשות כדי להגיע ליעדו.

באזי הוא קיצור של "Sheng Chn Ba Z", שמתורגם ל"שמונה הדמויות של זמן הלידה". הביטוי הסיני מכונה גם חקר "ארבעת עמודי החיים". המונח המקוצר, באזי או "ארבעה עמודים", מתייחס לארבעת זוגות הדמויות המרכיבים את זמן הלידה של האדם: שנה, חודש, יום ושעה. ארבעת זוגות הדמויות, בתורם, מרכיבות את שמונה הדמויות הנקראות בתרגום, "שמונה הדמויות של זמן הלידה".

שמונת הדמויות מייצגות גם וריאציות של יין ויאנג בחמשת האלמנטים, כלומר: עץ יין ועץ יאנג; אש יין ואש יאנג; יין אדמה ויאנג אדמה; מתכת יין ומתכת יאנג; ומי יין ומי יאנג. באמצעות שמונה התווים המרכיבים את זמן הלידה של אדם, ניתן לחשב את המרכיבים ששררו בזמן לידתו של אדם ולהסיק את טבלת שמונה התווים הבז'ית שלו. תרשים זה מייצג את קוד הגורל הייחודי של אדם, בדומה לקוד הגנטי שלו אך בהקשר מטפיזי, והוא מספק מידע מלא על אישיותו, הפוטנציאל והגורל של הפרט. בדומה לקוד הגנטי של אדם, תרשים ה-Bazi שמונה התווים שלו מקודד את המאפיינים, היכולות, הנסיונות שלו, העושר, ההצלחות ומרכיבים אחרים בחייו.

יועץ באזי משתמש בטבלה כדי לברר את מעגל המזל של הפרט, את הפוטנציאל, המשמעות, ואת השנים החיוביות והלא טובות, בין רבים אחרים. יועץ באזי משתמש בתרשים באותו אופן שבו גנטיקאי משתמש בקוד הגנטי כדי לגלות את התכונות הרבות של האדם ואת רגישותו למחלות.

ניתוח והבנת השילוב של שמונת הדמויות הללו גם עוזרים לקבוע כיצד אדם יכול להשתמש ולמקסם את הפוטנציאל וההצלחה שלו, לעזור לשלוט ברגשות ולסייע בקבלת החלטות. באמצעות באזי ניתן לחשב גם אירועים עתידיים ואדם יכול להתכונן אליהם טוב יותר.

Bazi משמש לעתים קרובות עם תרגול הפנג שואי. באזי ופנג שואי משלימים זה את זה. מאסטרי פנג שואי משתמשים לעתים קרובות ב-Bazi או במערכת אחרת של ניתוח גורל כדי לסייע להם בקריאה. למעשה, הבנת הבאזי של אדם היא מרכיב חשוב ותנאי מוקדם בכל קריאת פנג שואי. ניסוח וניתוח תרשים הבאזי של אדם יעזור למאסטר הפנג שואי לקבוע את האלמנטים המיוחדים בחייו שזקוקים לשיפור, אילו יכולים לעזור למקסם את הפוטנציאל שלו, ואילו מהם לבטל. פנג שואי, בהיותו מערכת מכוונת מטרה, כרוכה בלמידה על המטרות הספציפיות של האדם ועל המכשולים שמונעים ממנו להגיע ליעדים אלו. כאשר אדם אינו בטוח מה מונע ממנו את מטרתו, קוד הגורל שלו ישמש את מאסטר הפנג שואי.

באזי משמש כמפה של אישיותו וחייו של האדם; הפנג שואי משמש ככלי לעזור לאדם להתגבר על המכשולים בדרך. אם, למשל, הבאזי שלך מציין שאתה מתעצבן בקלות וכתוצאה מכך אתה מתקשה להסתדר עם אחרים, מאסטר פנג שואי ימליץ לך לענוד אבן יקרה מסוימת כדי לנטרל את הנטיות שלך לכעס. לאחר טיפול בבעיה זו, תוכל להתמקד בהגשמת הפוטנציאל והמטרות שלך.

חשוב לזכור, עם זאת, שבעוד שפנג שואי יכול לעזור לאדם לתמרן את סביבתו כדי למקסם את היתרונות של הצ'י שזורם סביבו לקראת השגת מטרותיו, הוא חייב קודם כל לקבל את הגורל ההפוך. במילים אחרות, פנג שואי יכול לעזור לך להפוך למולטי-מיליארדר, אבל רק אם הפיכתך לכזה כבר מקודד בטבלת הגורל שלך ורק אם הצ'י הטוב הדרוש כדי להגיע למטרה זו זמין עבורך.

אסור גם לשכוח שפנג שואי ובא זי הם רק מדריכים, אם כי שימושיים מאוד, שיכולים לעזור למסע חלק יותר באמצעות הכנה לכל התוצאות האפשריות. אמנם ייתכן שהבאזי של אדם לא יספק את הגורל שרצוי לו, ובמקרה זה כל שיפורי הפנג שואי הם חסרי טעם בעצם, אך עצם הידע כיצד ינשבו הרוחות בעתיד יכול לעזור לאדם להיות מצויד יותר כדי לנווט את הסירה שלו. כיוון נכון.

בעוד שבזי מייצג את גורלו של אדם, יש לראות בו נבואה המגשימה את עצמה המגבילה את מה שאדם יכול להשיג. דרך באזי, אפשר ללמוד באיזו יד עוסקים בו ועם המידע הזה, הוא יכול לשחק ביד הזו בצורה הטובה ביותר שהוא יכול, כדי להפיק ממנה את המקסימום שהוא יכול. באזי מראה לאדם את מגבלותיו אך גם מראה לו את כל הכוחות שיש לו על מנת לנצל את כל ההזדמנויות שצפויות גם לפניו.

באזי מראה את הפוטנציאל של אדם ועוזר לו לקבל החלטות מושכלות יותר כדי שיוכל להשקיע את כל המאמצים שלו לרדוף אחרי משהו שהקלפים שלו מראים שנועד בשבילו להשיג במקום לבזבז את זמנו במשהו שהוא לא אמור להצליח בו. דרך באזי, אפשר ללמוד אחר אילו חלומות ללכת ומתי ללכת אחריהם.Source by Steven Lim Kangli