האמת מאחורי האמונה הטפלה הישנה של אישה שמביאה צער לבעלה

האמת מאחורי האמונה הטפלה הישנה של אישה שמביאה צער לבעלה

מרץ 19, 2022 0 By admin

בימים עברו, מחותנים פוטנציאליים רבים היו מתייעצים עם מגידי עתידות כדי לראות אם כלתם לעתיד תביא מזל לבניהם. אז, פסק הדין של מגדת העתידות יקבע אם אישה תתחתן בכלל. חלק מהנשים "סומנו" כצרות. אמרו שהם מביאים חוסר מזל או אפילו מוות לבעליהם.

כתוצאה מכך, הנשים המסכנות הללו זוכות לגינוי. חלקם נשארים רווקים כל חייהם כי אף אחד לא רצה להתחתן איתם. בתרבויות קיצוניות אחרות, נשים אלו נסקלו באבנים או נשרפו למוות. לרוע המזל, חלק ממגידי העתידות קיבלו תשלום כדי לספר שקרים. בגלל השקרים האלה, חיים נהרסים.

בתור מתרגל בפנג שואי ובאסטרולוגיה סינית, הייתי סקרן לגבי האמונה הטפלה הזו. האם זה באמת נכון שאישה יכולה להביא צער לבעלה ואפילו מוות? החלטתי לעשות מחקר בעניין הזה. במשך שנים רבות לא הצלחתי למצוא תשובה, עד אי שם ב-2003.

בשנת 2003, לקוחה שלי שאלה אותי על החברה שלה. היא סיפרה לי שחברתה "סובלת" ממזל רומנטי עלוב. החבר הזה היה מושך והיו אחריה הרבה בחורים. אבל הקשר מעולם לא החזיק מעמד, היא עברה מחבר לחבר לחבר והכל היה לטווח קצר. הלקוח שלי שאל אותי אם אפשר לעשות משהו בנידון.

עשיתי ניתוח על תאריך הלידה שלה, וזה היה בדיוק מהסוג של 8 דמויות ש"יביא אי-מזל" לבעלה. אני אפרט את 8 הדמויות כאן ותוכל ללמוד איך כל העניין עובד.

חבר של לקוח זה נולד ב-24 ביוני 1985, בין השעות 3:00-05:00. 8 הדמויות שלה הן כדלקמן.

עמוד שנה: שור עץ

עמוד החודש: סוס מים

עמוד יום: סוס עץ

עמוד השעות: טייגר אש

במקרה שלה, האלמנט שמייצג את בעלה/חברה הוא מטאל. במבט חטוף, אין מטאל ב-8 הדמויות שלה. במקום זאת, יש הרבה אש ועץ (סוס מייצג אש). במקרה הזה, יותר מדי אש הורסת את מטאל, מה שאומר שהחבר/בעלה "נהרס" על ידי אש. בימים עברו, סוג זה של 8 דמויות הם המקרים ה"גונים", שכן האמינו שנשים אלו מביאות חוסר מזל לבעליהן.

במקרה הזה, הניתוח שלי היה שחבר של הלקוח שלי לעולם לא יוכל להיכנס למערכת יחסים יציבה עם אף בחור, כי האש החזקה הורסת את המטאל. מזל היחסים שלה יהיה חלק רק במהלך הסתיו והחורף. כשהאביב יגיע, היא תיתקל בבעיות עם מערכת היחסים שלה. בקיץ, הדברים יהיו הגרועים ביותר.

דבר מעניין נוסף שיש לציין הוא הנוכחות של 2 כוכבי המין ב-8 הדמויות שלה. מאז שהיא נולדה תחת סימן השור, כוכב המין שלה מיוצג על ידי סוס. כפי שניתן לראות למעלה, ישנם 2 סוסים ב-8 הדמויות שלה, בעמוד היום והחודש שלה. זה גם אומר שהיא מאוד פופולרית בקרב המין השני. עם זאת, כוכב הסקס שלה מייצג את האלמנט הלא חיובי שלה, אש. זה אומר שחיי המין שלה אינם משביעי רצון.

לדברי מרשתי, היא שוכבת עם הרבה בחורים, אבל אף אחד מהם לא רציני לגביה. הלקוחה שלי אמרה לי שהיא נתנה סקס כדי לקבל אהבה מה"חברים" שלה. המצב שלה די קשה מכיוון שהאש ב-8 הדמויות שלה חזקה מדי. כדי שהיא "תמצא את הבחור הנכון", היא תצטרך להגביר את השפעת המים בחיי היומיום שלה, וגם לחפש מישהו שנולד בחורף. אני מקווה שהיא כבר מצאה את הבחור הנכון.Source by Marco Chong