האם אסטרולוגיה תחזית עדיין רלוונטית?

האם אסטרולוגיה תחזית עדיין רלוונטית?

פברואר 2, 2022 0 By admin

אנשים רוצים לדעת את גורלם כדי להתכונן לרע ולקבל את הטוב ביותר. עם זאת, ככל שהמדע מתקדם, נראה שעדיין אין דרך לקרוא במדויק או לחזות את האפשרויות בעתיד. אף על פי כן, אנשים רבים הפנו עורף למדע ואימצו אסטרולוגיה תחזית. עם זאת, זה לא אומר שהתחזיות של אסטרולוגים מדויקות במאה אחוז. זה פשוט בגלל שאנשים נואשים לדעת את העתיד. בין אם מדובר במערכות יחסים רומנטיות, עסקים או קריירה, לאדם יש נטייה טבעית לרצות ידע על דברים שעדיין לא הגיעו.

מעניין, היו מקרים רבים שבהם אסטרולוגיית התחזית מעריכה במדויק את פוטנציאל העתיד. כתוצאה מכך, אלה עודדו יותר ויותר אנשים אכן לנסות לקרוא את גורלם על ידי מומחים באסטרולוגיה. עם זאת, עדיין אין נתונים סטטיסטיים שיכולים להוכיח שתחזיות כאלה אכן נכונות והן בעלות ערך בהפיכת חייהם של אנשים למאושרים יותר. מצד שני, נאמר כי לחיזוי גורלו של אדם יש השפעות רעות. ראשית, אדם שאומרים לו על עתיד רע יכול להיות פרנואיד יותר ויכול בקלות ליפול בייאוש. להיפך, אדם שמודיע על עתיד טוב יכול להיות שאנן ופסיבי.

ללא סטטיסטיקה מסוימת כדי להוכיח את הדיוק שלה ואת ההשפעות השליליות שהיא עלולה להביא, אסטרולוגיה תחזית היא עדיין משהו שצריך להיות מאוד סקפטי לגביו. כמובן, אנשי המדע בהחלט יסיקו שאסטרולוגיה, באופן כללי, אינה אלא עוד סוג של אמונה טפלה. אסטרולוגים וחסידיהם, מצדם, יצביעו על משך הזמן שמלאכתם קיימת, ויוכיחו לספקנים שזה לבדו סימן לכך שהיא ממשיכה למשוך אנשים רבים. אולי יש אמת בטיעון שלהם. אם אכן אסטרולוגיה היא תיאוריה ופרקטיקה חסרת ערך, היא הייתה צריכה להיכחד כבר מאות שנים. עם זאת, זה גם נראה כמו לומר שאמונות טפלות היו צריכים להימחק לחלוטין בזמנים מודרניים אלה.

העובדה היא שהצימאון הבלתי ניתן לכיבוי של אנשים לידע שישרת את מטרותיהם האישיות הוא שמניע אותם להאמין באסטרולוגיה חזויה. אם זה נכון או לא זה לא העניין. הרלוונטיות שלו מעוגנת בעצם ברצון לדעת את העתיד. לכן, רק כאשר אנשים מקבלים את העובדה שהם עושים את עתידם עם זה שהם עושים בהווה, האסטרולוגיה יכולה להפוך ללא רלוונטית. למרבה הצער, המדע אולי התקדם מאוד, אבל אנשים עדיין צריכים לשנות באופן קיצוני את הפילוסופיות שלהם בחיים. לא ניתן לקרוא את העתיד ממיקום הכוכבים או בכף ידיהם. זה בדרך שבה הם משתמשים בידיים ובמוח שלהם.Source by Scott C Brown