דפוסים דרואידים עתיקים בקעקועים קלטיים מודרניים

דפוסים דרואידים עתיקים בקעקועים קלטיים מודרניים

פברואר 9, 2022 0 By admin

באופן קפדני, האירים, הסקוטים והוויילס הם העם הקלטי. אלו הן התרבויות העתיקות שקיימות ברחבי האי הבריטי מאז ימי קדם. יש להם תרבות והיסטוריה עשירה שראשיתה שנים על גבי שנים. מעניין שהתרבות שלהם חוותה תחייה מחודשת בתרבות הפופולרית של היום. זה די בסדר מכיוון שהאמנות של הקלטים מייצרת קעקועים קלטים מעניינים.

נאמנה לשורשיו, עיצובים אלו ספוגים במשמעות נסתרת. התמונות מופשטות בצורה מושכת. קווים מתפתלים ומסתובבים וחוזרים על עצמם כדי ליצור דפוסים מעניינים ומשמעותיים. קעקועים קלטיים פופולריים כוללים את הדפוסים הסגנוניים הבאים:

o קשרים – דפוסי שזירה של קשרים מסוגננים משמשים לא רק בקעקועים, אלא גם באדריכלות ובפיסול. זהו העיצוב המפורסם ביותר מבין העיצובים הללו. אומרים שהוא מסמן את ההמשכיות והקישוריות של הדברים.

o ספירלות – בדומה לעיצובי עבודת קשרים, אבל בניכוי הקו המשולב, המערבולת והסלולים האלה של קווים הם שריד מרתק למחשבה ולתרבות הדרואידים.

o מבוכים – הקלטים בנו גם מבוכים ומבוכים. דוגמאות אלו נראו בגילופים, בעבודות אבן ובעבודות מתכת. כעת הם חלק מהרפרטואר של כל אמן קעקועים טוב.

o עיצובים זומורפיים – קשרים המשתמשים בצורות בעלי חיים של ידיים, רגליים, רגליים, גופות, ראשים וזנבות המשולבים או ממוקמים בקצה סיבובי הקווים נקראים עיצובים זומורפיים; זומורפי כלומר בצורת חיה.

ואז יש את סמלי האסטרולוגיה הקלטית, המשמשים גם אמני עור כדי להרחיב עוד יותר את תיק העיצובים שלהם. הצלבים הקלטיים הם עוד אחד מהעיצובים הפופולריים. כל העיצובים העתיקים והעמוסים במשמעות ממוצא דרואידי וקלטי הם כעת חלק מהתרבות המודרנית שלנו.

קעקועים קלטיים אלה הם בדרך כלל אבל לא תמיד עיצובים קטנים, עם דיו באמצע הגב העליון, הגב התחתון או על הזרוע. עיצובים מסוימים משלבים אלמנטים אחרים, כגון דפוסי פרחים ותמונות אחרות. לא רק האירים, הסקוטים והוויילס משתמשים בהם עכשיו. הפופולריות התפשטה ברחבי העולם.

הדימוי של קעקועים קלטיים נחרטים בזיכרון הקולקטיבי של האדם המודרני, אבל המשמעויות מאחוריו לא. אם אתה לובש או מעריץ של צורת אמנות זו, זה יהיה רעיון טוב להיות בעל ידע מעמיק יותר של סמלים אלה. אז אתה באמת יכול לענוד את הקעקוע שיש לך בגאווה הנשענת על הבנה והבנה.Source by Subramani Chinnaraj