בתולה – הבתולה (אסטרולוגיה של סימן השמש)

בתולה – הבתולה (אסטרולוגיה של סימן השמש)

מרץ 6, 2022 0 By admin

מַזַל בְּתוּלָה

בתולה, הבתולה, התאריכים המשוערים הם 23 באוגוסט עד ספטמבר. 23

טעם: תמיד יש טעם עדין קל אבל פיקנטי שמתלווה לבתולה, יש הטוענים שזה ניחוח של נוזל ניקוי כלשהו.

חנות מכולת: אם אתם הולכים לקניות עם בתולה, היו מוכנים לקרוא את התוויות. או היו מוכנים שהבתולה תקרא את התוויות. האריזה עצמה לא משנה, זה מה שיש בפנים שקובע, וזה מה שהבתולה מבקשת לגלות.

וול-מארט, אחרי חצות: קניתי פעם עם בתולה? חשבת פעם על מספר הפעמים שמישהו יכול לפזול לעבר תווית, ותוהה בדיוק מאיזה חלק מאיזו חיה הגיעו הדברים האלה? תארו לעצמכם את הסקרנות המדעית שפועלת כאן. עם זאת, יש בעיה נוספת, ואחת המעידה על כך שהתוצאות עדיין לא הכל, שזה תחום שהולך לדרוש מחקר נוסף. "אני לא הולך לוול-מארט, בבקשה אל תכריח אותי לנסוע לשם," שמעתי ילדה בת בתולה אחת מייללת. דברים טובים, זולים, לא ממש עבדו עליה. התוצאות עדיין עומדות למחקר, נכון לעכשיו. ורוב בנות מזל בתולה שאני מכירה לא היו ערות אחרי חצות, בכל מקרה, לא אם היה משהו אחר לעשות, כמו לישון.

קיר לבנים: כאשר בתולה נתקלת במכשול קבוע ובלתי ניתן להזזה, יש רק פתרון אחד. ראשית, יש לפרק את קיר הלבנים הזה, גרגר טיט אחד בכל פעם. וכל גרגר חול בודד המרכיב את הקיר הזה צריך להיות מאוחסן כראוי ולתייג אותו כדי שניתן יהיה להרכיבו מחדש מאוחר יותר. או כדי שניתן יהיה לגלות את מי שגרם למכשול הזה ולהאשים אותו. בכל מקרה, בתולה תבטיח שהכל נעשה בצורה מושלמת.

פיתיון: Crappie Spin "זה לא רק בשביל Crappie, גם Smallmouth אוהב את זה!" — זהו פיתוי מיוחד, שנועד רק עבור Crappie, אבל נחשו מה? גם Smallmouth אוהב את זה. וזו הסיבה שזה עובד עבור דגי בתולה: האופי התועלתני של הפיתוי הזה תמיד ימשוך את הבתולה הפרקטית הזו, אך הניתנת לשינוי. זה התאמה מושלמת. חוץ מזה, כמעט לכל מזל בתולה יש טעם ליוצא דופן – זו הסיבה שהפיתיון הדו-תכליתי הזה עובד כל כך טוב.

חלק גוף: קרם קרביים.

למרות מזל בתולה יכול להיות אלטרואיסטי, יש להם נטייה לפעול כקדוש מעונה, תוך שימוש באשמה כנשק. למרות שהם יכולים להסתגל לשינויים, הם יכולים להיות פגיעים להשפעה של אנשים אחרים. בתולה תמיד תמצא דרכים להיות שימושי. ולמרות ביישן, מזל בתולה הם אידיאליסטים ומוכווני תקשורת עם יכולת למכור. מעשיים תמיד, הם יהיו מנהלי משא ומתן יעילים בגלל יכולתם להגיב באופן אינסטינקטיבי לצרכים של אחרים. והם יכולים לסבול אינסוף פרטים ואחריות.

יכולת הניתוח של מזל בתולה מדהימה. בתולה יכולה להיראות די דברנית. יש להם גם נטייה לספרים, מגזינים וכתיבה. ישנה עין ביקורתית בכל מקום לארגון ולפרטים. זה יכול להיראות כדחף שאי אפשר לעמוד בפניו לשפר הכל וכולם. עם זאת, לא כל בתולה הם פריקים מסודרים, וחלקם יכולים להיות די מרושלים, לא מאורגנים וחסרי אחריות. יש להם את עניין הצביעות הזה, לא? כמו סמל מקדחה שהשתולל, בתולה מלבישים מישהו בצד אחד ובצד השני בגלל ההרגלים הרעים שלו אבל אז יש להם את אותם הרגלים רעים בעצמם? הם בדרך כלל מודעים לבריאות ולא תחרותיים מדי. בתולה עשויה להיות אומן, תופרת או מעצבת. לבתולה יש בדרך כלל עניין רב בקרטוגרפיה, טיולים או בולאות.

גרתי פעם בדירה עם מנהל נכסים שהיה בתולה. כהלכה, היא הייתה במשרדה החדש כ-20 דקות כשהיא מתקשרת אליי ואומרת, "אתה מבין שאתה עדיין חייב את החצי השני של הפיקדון שלך לחיות מחמד?" זוהי דוגמה מצוינת לתשומת הלב שלך בבתולה לפרטים. הזנחתי לשלם את המחצית השנייה של הפיקדון לחיות מחמד במשך יותר משנה. אבל לא עברה את העין שלה בתולה.

ברנשטיין, דבורק וצ'רלי פארקר היו כולם של בתולה.

אבל להנאת האזנה בתולה, נסה: "סימפוניה מס' 104" של היידן, או "סימפוניה מס' 4" של ברהם. אולי גם קצת אניגמה. כל מזל בתולה טוב ישתגע גם על מזמורים גרגוריאנים.

נשלט על ידי: מרקורי (ואולי כמה אסטרואידים)

מילת מפתח: דאגה

סמל: הבתולה

אלמנט: כדור הארץ

איכות: ניתן לשינוי

בית: מספר 6

אנשים מפורסמים עם שמש בתולה כוללים: הנסיך אלברט, פיונה אפל, לורן בקול, אן בנקרופט, דבי בון, טים ברטון, נל קרטר, מוריס שבלייר, שון קונרי, הארי קוניק ג'וניור, דיוויד קופרפילד, אלביס קוסטלו, ג'יין קרטין, בריאן דה פלמה, קמרון דיאז, גרטה גרבו, מיצי גיינור, ריצ'רד גיר, בארי גיב, יוהן פון גתה, סמואל גולדווין, או. הנרי, באדי הולי, גוסטב הולסט, כריסי היינד, חוליו איגלסיאס, מייקל ג'קסון, ג'סי ג'יימס, טומי לי ג'ונס. , Ken Kesey, BB King, DH Lawrence, Huey P. Long, Marylin Manson (Brian Warner), Rocky Marciano, Freddie Mercury (Farrokh Bulsara), Christopher Moore, Van Morrison, Bill Murray, Merlin Olsen, Kneau Reeves, Paul Reuben ( פי ווי הרמן) אן ריצ'רדס, ג'ימי רודג'רס, אדם סנדלר, וויליאם סרויאן, פיטר סלרס, צ'רלי שין, מרי שלי, אפטון סינקלייר, ליאו טולסטוי, לילי טומלין, טוויגי, רקל וולץ', ג'דיי וולד, ה.ג. וולס והאנק וויליאמס.Source by Kramer Wetzel