בהתבסס על העונה בה נולדת, מה צוברת לך 2010?

בהתבסס על העונה בה נולדת, מה צוברת לך 2010?

מרץ 11, 2022 0 By admin

לפני שאתחיל בתחזית, אני צריך שתזהו לאיזו מ-5 הקבוצות אתם שייכים. לאחר שתזהה את הקבוצה אליה אתה שייך, תוכל לקבוע בקלות את מחזור המזל שלך לשנה זו.

אם נולדתם בין ה-4 בפברואר ל-4 באפריל, אתם שייכים לקבוצת עץ האביב. אש הקיץ מקבץ את הקבוצה שלך, אם נולדת בין ה-6 במאי ל-6 ביולי. לאחר מכן, אתה שייך לקבוצת סתיו מטאל, אם נולדת בין ה-8 באוגוסט ל-7 באוקטובר. הקבוצה הרביעית היא קבוצת מי החורף. אם אתה שייך לקבוצה זו, עליך להיוולד בין ה-7 בדצמבר ל-5 בינואר.

אחרון חביב, זוהי קבוצת כדור הארץ. קבוצת כדור הארץ הם אנשים שנולדו ב-4 חודשי כדור הארץ, שהם כדלקמן, 6 בינואר עד 3 בפברואר, 5 באפריל עד 5 במאי, 7 ביולי עד 7 באוגוסט ולבסוף, 8 באוקטובר עד 7 בנובמבר. לאיזו קבוצה אתה שייך?

נתחיל בקבוצת עץ אביב. אם אתה שייך לקבוצת עץ אביב, יש לך עודף של עץ במפת הלידה שלך. עץ הוא האלמנט הבלתי חיובי שלך, בעוד שמתכת היא האלמנט החיובי שלך. 2010 היא השנה של מטאל טייגר. זהו שילוב של מתכת ועץ (טייגר מייצג עץ). באופן כללי, מחזור המזל של קבוצת ה-Spring Wood יהיה ממוצע, מכיוון שקיים גם אלמנט חיובי וגם לא חיובי.

בקבוצת עץ האביב, בעלי מחזור המזל הטוב ביותר הם אנשים שנולדו בימי עץ ובימי מים. אם נולדת ביום אש או מתכת, מחזור המזל שלך הוא ממוצע. אלה שבתחתית הסקאלה הם אנשים שנולדו בימי כדור הארץ. גם מתכת וגם עץ מדללים את כדור הארץ.

אם אתה שייך לקבוצת עץ האביב ונולד ביום כדור הארץ, אתה צריך להגביר את השפעת האש בחיי היומיום שלך כדי לשפר את מחזור המזל שלך. אכילת יותר שוקולד ושתיית קפה עוזרת להגביר את האש.

הבאה היא קבוצת אש קיץ. אם אתה שייך לקבוצה זו, יש לך עודף של אש במפת הלידה שלך. אש לא טובה לך, ואילו מים טובים לך. גם מחזור המזל שלך השנה נחשב לממוצע. אמנם מתכת מחזקת מים, אבל עץ מחזק את האש.

בקרב קבוצת אש הקיץ, בעלי מחזור המזל הטוב ביותר הם אנשים שנולדו בימי כדור הארץ. אנשי כדור הארץ שנולדו בקיץ צריכים לדלל את היסוד החזק שלהם. גם עץ וגם אש נוחים להם. דונלד טראמפ שייך לקטגוריה זו. צפויה לו שנה נהדרת.

הטובים הבאים הם אלה שנולדו בימי האש, המים והמתכת. עבור כל אחד מקבוצה זו, מתוך 2 האלמנטים, רק 1 מתאים להם.

אלה שבתחתית הסקאלה הם אנשים שנולדו בימי ווד. אנשי עץ שנולדו בקיץ זקוקים נואשות למים כדי להגביר את מזלם. שני האלמנטים השנה אינם חיוביים עבורם. אם אתה שייך לקבוצה זו, עליך להגביר את השפעת המים בחיי היומיום שלך כדי לשפר את מחזור המזל שלך השנה. כדי להגדיל מים, אכלו יותר דגים, שתו יותר מים ולבשו יותר בגדים כחולים או שחורים.

שלישית, יש לנו את קבוצת סתיו מטאל. אם אתה שייך לקבוצה זו, יש לך עודף של מתכת במפת הלידה שלך. האלמנט המועדף שלך הוא עץ ואילו האלמנט הבלתי חיובי שלך הוא מתכת. השנה, יש לך אלמנט אחד חיובי ואלמנט אחד לא חיובי.

בקרב קבוצת סתיו מטאל, לאלה שנולדו בימי כדור הארץ תהיה שנה מאתגרת מאוד. מכיוון שהאלמנט האישי שלך כבר חלש. עם 2 אלמנטים לא חיוביים, זה מחמיר את המצב. כדי שתוכל לשפר את מחזור המזל שלך, אתה צריך להגביר את השפעת האש בחיי היומיום שלך. מלבד אכילת שוקולד ושתיית קפה, אתה יכול ללבוש יותר בגדים בצבע סגול, אדום וכתום.

שיטות אחרות כוללות אכילת אוכל חריף יותר, אוכל ברביקיו, בילוי רב יותר מול המחשב ובילוי רב יותר בנסיעה במכונית אדומה.

אלו שנולדו בימי עצים, מים ואש יהיו שייכים לקבוצה הממוצעת. הקבוצה עם מחזור המזל הטוב ביותר הן אלו שנולדו בימי מטאל.

הבאה היא קבוצת מי החורף. אם אתה שייך לקבוצה זו, היסוד המועדף עליך הוא אש בעוד המים אינם נוחים לך. בין 5 קבוצות האלמנטים, מחזור המזל שלך הוא השני הטוב ביותר. מתכת מייצרת מים ומים בתורם מייצרים עץ. זהו מחזור חיובי.

אלו עם מחזור המזל הטוב ביותר בקבוצה זו הם אנשים שנולדו בימי עץ ומתכת. מתכת מחזקת את המים והמים בתורם מחזקת את האלמנט האישי שלך.

הטובים הבאים כוללים את אלו שנולדו בימי מים ואש. מתוך 2 האלמנטים, אחד מהם נוח לך ואילו השני לא חיובי.

הקטגוריה האחרונה הם אלו שנולדו בימי כדור הארץ. לאנשים כדור הארץ שנולדו בחורף יש אלמנט אישי חלש. אתה צריך להגביר את השפעת האש בחיי היומיום שלך כדי לשפר את מחזור המזל שלך. מלבד כל השיטות המפורטות לעיל עבור אנשי כדור הארץ מקבוצות אחרות, אתה יכול גם לשאת איתך 9 צ'ילי, לנסוע לדרום ולבלות יותר זמן בשמש.

לבסוף, הגענו לקבוצת כדור הארץ. לפני שאתחיל, מזל טוב קבוצת כדור הארץ! מבין 5 הקבוצות, מחזור המזל שלך הוא הטוב ביותר לשנה זו. אתה יכול לצפות לשנה פוריה בפתח.

כעת, בואו נסתכל על האלמנטים השונים בתוך קבוצת כדור הארץ. אלה עם מחזור המזל הטוב ביותר הם אנשים שנולדו על כדור הארץ, ימי מתכת ואש. אם יש פרויקט גדול שאתה צריך לבצע, השנה היא הזמן הטוב ביותר לעשות זאת. סביר להניח שתצליח.

הטובים הבאים הם אלה שנולדו בימי ווד. למרות שמחזור המזל שלך אולי לא טוב כמו אלה שהוזכרו לעיל, אתה עדיין בין המובילים. אתה צריך להפיק את המיטב מהמזל הטוב שלך השנה.

הקטגוריה האחרונה היא אלו שנולדו בימי המים. למרות שאתה שייך לקטגוריה האחרונה בקבוצת כדור הארץ, מחזור המזל שלך עדיין יציב מאוד ולכן אינך צריך להגביר את ההשפעה של אלמנט כלשהו.

הגעתי לסוף המאמר שלי. אני מאחל לך שנה נהדרת!Source by Marco Chong