באזי (או 4 עמודים) כדי לקבוע פופולריות ורומנטיקה

באזי (או 4 עמודים) כדי לקבוע פופולריות ורומנטיקה

פברואר 14, 2022 0 By admin

במהלך דיון עם תלמידי על אמנות האסטרולוגיה הסינית של באזי (הידועה גם בשם 4 עמודים), העניין היה מדוע אנשים מסוימים נראו פופולריים למדי בקרב חברים וקרובי משפחה, אך לעולם לא נהנים מאותה פופולריות בכל הנוגע לתחום של קשרים רומנטיים.

ב-Bazi, דרך פשוטה לאמוד את הפופולריות של אדם היא להסתכל על כוכבי פריחת האפרסק שמיוצגים על ידי חיות גלגל המזלות הסיני, חולדה, סוס, ארנב ותרנגול. פריחת האפרסק בסינית פירושה רומנטיקה ואנשים רבים חושבים בטעות שארבעת חיות המזלות הללו מייצגות את מדד הרומנטיקה של האדם כאשר למעשה, היא מייצגת באופן רחב יותר את מדד הפופולריות של האדם הזה. אחרי הכל, אתה צריך להיות פופולרי לפני שאתה יכול להיות מעורב ברומן. טעות נפוצה נוספת שאנשים עושים היא לחשוב שניתן ללכוד את חיית גלגל המזלות רק בשנת הלידה של האדם. העובדה היא שבבאזי, החודש, היום ושעת הלידה שלנו מקיאים גם חיה נוספת של גלגל המזלות הסיני כל אחד כך שלכל אדם יהיו 4 חיות גלגל המזלות המתאימות ליום ושעת הלידה שלו. זו גם הסיבה שחלק מהאנשים מעדיפים לקרוא לבאזי בתור לימודי 4 עמודים.

זה נכון שפריחת האפרסק המיוצגת על ידי 4 חיות המזלות מייצגת את האינדקס הרומנטי של אותו אדם. דוגמה ידועה היא הקיסר הסיני הקדום צ'יאן לונג, ידוע שיש לו את כל 4 חיות גלגל המזלות של פריחת האפרסק בארבעת העמודים שלו. ובכן, העובדות מדברות בעד עצמן מכיוון שכולנו יודעים שלקיסרים סיניים עתיקים אומרים שיש כ-3000 פילגשים בממוצע.

אבל מה שפחות ידוע הוא שחיות גלגל המזלות הללו של פריחת האפרסק מייצגות למעשה גם את מדד הפופולריות ושנוכל לחדד עוד יותר את התצפית כדי להבדיל אם אדם הוא בחירה פופולרית לרומנטיקה או רק פופולרי בהיבטים אחרים. כדי לקבוע אם אחד הוא בחירה פופולרית לרומנטיקה, עלינו לגלות את כל ארבעת החיות בגלגל המזלות בארבעת העמודים של אחד. לאחר מכן, התאימו את חיית גלגל המזלות של 3 עמודים אחרים מול חיית גלגל המזלות של עמוד השנה או עמוד היום. אנא עיין ברשימה זו עבור המשחק:

שָׁנָה אוֹ עמוד יום עם חיית גלגל המזלות של קוף, חולדה או דרקון, פריחת האפרסק תהיה תרנגול אם תמצא ב-3 העמודים הנותרים.

שָׁנָה אוֹ עמוד יום בעל חיית גלגל המזלות של נחש, תרנגול או שור, פריחת האפרסק תהיה סוס אם תמצא ב-3 העמודים הנותרים.

שָׁנָה אוֹ עמוד יום בעל חיית גלגל המזלות של חזיר, ארנב או איל, פריחת האפרסק תהיה עכברוש אם נמצא ב-3 העמודים הנותרים.

שָׁנָה אוֹ עמוד יום בעל חיית גלגל המזלות של נמר, סוס או כלב, פריחת האפרסק תהיה ארנב אם תמצא ב-3 העמודים הנותרים.

כלומר, מי שהבאזי שלו מקיים את התנאי הזה, בדרך כלל לא תהיה לו בעיה להשיג סיכויים לרומנטיקה. אנשים שלא מקיימים את התנאי הזה, ובכל זאת יש להם הרבה חיות גלגל המזלות של פריחת האפרסק בארבעת העמודים שלהם, בדרך כלל יהיו אלה שפופולריים בקרב אנשים ברמה האפלטונית. רוב הזמן, אנשים כאלה הם אלה שנתפסים כחברים בצוות לעבודת פרויקטים או מוצפים בבקשות לעזרה ועצות. אנשים אלה הם ככל הנראה האנשים המועילים, השימושיים והיכולים שרוב האנשים מחפשים עזרה או מסתמכים עליהם.

אני מקווה שהקוראים ימצאו את הטיפ הזה על הבחנה בין פופולריות ואינדקס רומנטי של אדם שימושי.Source by Ken Toh J