אתגרים אסטרולוגיים לפג – תחזיות אסטרולוגיה 2010

אתגרים אסטרולוגיים לפג – תחזיות אסטרולוגיה 2010

פברואר 26, 2022 0 By admin

מפחיד לחשוב על הבעיות הגופניות שעמן נאלצים להתמודד פגים. מעבר לכך שנולדו עם ריאות קטנות יחד עם איברים אחרים, הם מקבלים סיכון גבוה מהרגיל לבעיות לב, שיתוק מוחין, פיגור שכלי, עיוורון ואובדן שמיעה. במפות הלידה שלהם האתגרים הפיזיים נחשפים אסטרולוגית. הוכח במחקר אסטרולוגי עדכני שאחוז ניכר מהפגים נולדים בהיבטים מסובכים לשמש המולדת שלהם, המייצגת בריאות גופנית. ההיבטים המטרידים הנפוצים ביותר מגיעים מנפטון ושבתאי.

המחקר הראה שבהשוואה לאדם ממוצע הסיכויים לפגים היו פי שלושה להיוולד עם שבתאי בריבוע השמש שלהם או עם השמש בצמוד לנפטון. בשקלול מול הלידות המלאות, נמצא כי פגים היו בסבירות גבוהה פי שניים להיוולד עם נפטון השמש שלהם או עם שבתאי יחד עם השמש שלהם. האינדיקטור האסטרולוגי הנוסף להתפתחות גופנית הוא מאדים, וכוכב הלכת הזה מאותגר באופן אופייני על ידי נפטון או שבתאי במפות הלידה של פגים.

התרשימים של פגים "מפורסמים" מתגלים כבעלי אותם סוגים של היבטים. לידתו של ויקטור הוגו הייתה מוקדמת והוא לא היה צפוי לחיות; ארונו ועריסתו הוזמנו בו-זמנית מהנגר. מפת הלידה של הוגו חושפת את שבתאי עושה היבטים קשים למאדים ולשמש שלו. לידתו של מארק טווין התרחשה חודשיים מוקדם יותר, והתרשים שלו הראה שמאדים מושפע קשות מנפטון ושבתאי.

כאשר התרחשה לידתו המוקדמת של סידני פואטייה, במשקל של שלושה קילו בלבד, אביו המדוכא הלך לחפש קופסת נעליים על מנת לקבור את הילד. מפת הלידה של פואטייה חושפת את השמש שלו בריבוע של שבתאי ומנגד נפטון. וינסטון צ'רצ'יל, אייזק ניוטון, תומס הובס ואלברט איינשטיין הם הפגים המפורסמים האחרים שלידתם התרחשה עם ייסורי שמש-נפטון.

ההיבטים הקשים בין שבתאי למרקורי, אתגר אסטרולוגי נוסף, נמצאים בדרך כלל בטבלאות הפגים. מרקורי מעיד על כישורים חברתיים, יעילות שפה והתפתחות נפשית. פגים עשויים לשרוד את האתגרים הפיזיים, אך הם צריכים להתמודד עם עיכובים בהתפתחות. דוגמה ידועה לכך היא אלברט איינשטיין; הוא לא יכול היה לדבר לפני גיל שלוש. למרות שהמוח של איינשטיין היה יוצא דופן, הוא גם נולד במקרה עם מרקורי בצמוד שבתאי שנחשב לכוכב ההשהיה.

כאשר הפגים מתבגרים, רבים מהם לא יכולים להדביק את הפער. ילדים שנולדו בטרם עת צפויים לקבל ציון נמוך יותר בהתפתחות השפה, זיכרון לטווח קצר, מיומנויות כתיבה, ניידות, תפקוד גופני, מיומנויות חברתיות ופגים ב-IQ באחוזים גבוהים חסרים את היכולת של "תפקוד מוח ביצועי", למשל רצף, תכנון. וביישנות של התנהגות ספונטנית – כל היכולות הקשורות לשבתאי, כוכב הלכת השליטה העצמית. לדברי כמה חוקרים, ההסבר לכך שהפגים מדורגים גבוה בקרב פושעים נעוץ בכך.Source by Apoorve N Saxena