אסטרולוגיה Sertvice

אסטרולוגיה Sertvice

פברואר 21, 2022 0 By admin

האסטרולוג הטוב ביותר Pandit Vishavjit Ji שמאמין באסטרולוגיה Vashikaran, נומרולוגיה Vastu Dosh, נישואי אהבה, הסרת קסמים שחורים שירות האסטרולוגיה שלו הכי טוב בכיתה שלו הוא הכי טוב בשירות שלו המסירות שלו היא לפתור את הבעיה של הלקוחות שלו כדי לתת להם את התוצאה הטובה ביותר שהוא מפורסם בשירותיו כמו Vashikaran, נומרולוגיה Vastu Dosh, נישואי אהבה, הסרת קסמים שחורים אסטרולוגיה היא החגורה הדמיונית של גן העדן שבה נמצאים נתיבים הנראים של השמש, הירח וצמחים אחרים.

היא מכילה שתים עשרה קונסטלציות מכאן שתים עשרה נקראות סימני גלגל המזלות, אולם כל חלוקה בגלל הקדמת ימי השוויון מכילה כעת את הקונסטלציות ממערב לזו שממנה היא קיבלה את שמה.

חקר התנועה והמיקומים היחסיים של כוכבי הלכת, השמש והירח, מפורשים במונחים של מאפיינים אנושיים. המחקר הפרימיטיבי של גרמי השמיים, שהיוו את הבסיס לאסטרונומיה.

סוג כלשהו של אסטרולוגיה בהודו

בחירות: בחירת השעה והיום הטובים ביותר לאירועים – נישואים, טקסים, חתימה על מסמכים

Horary: תשובה לשאלות ספציפיות.

מקצועי: קשור לקריירה.

אזוטרית: התמודדות עם עניינים רוחניים – ידועה גם כטרנס-אישית.

שיומי: מתייחס לענייני עולם.

וודית: ידועה גם בתור אסטרולוגיה ג'יוטית, הודית או הינדית

רפואי: היישום של אסטרולוגיה לבריאות ומחלות (הערה: אם יש לך חששות לגבי הבריאות שלך, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך)

שאלות נפוצות

עד כמה השירות הזה אמין?

שירות זה מגיע עם אחריות GaneshaSpeaks. בנוסף, האסטרולוגים שלנו הם אנשי מקצוע יסודיים המסורים ונחושים לספק הדרכה מדויקת ואמינה ביותר, בכל פעם, בכל פעם.

האם ההדרכה שלך יכולה לשנות את עתידי לטובה?

כן, אנחנו יכולים לעזור לך לשנות את עתידך. אנו מאמינים בפעולה יזומה, ובוודאי לא ממליצים לוותר על הגורל. למרות שהתוצאה הסופית נשארת ברובה בידיים שלך, הניתוחים, ההצעות והפתרונות שלנו יעזרו לך לשלול השפעות רעות ולקבל החלטות טובות יותר ומחושבות.

האם המידע האישי שלי יישמר חסוי?

בהחלט כן! כל פרטי הלקוח שלנו נשמרים 100% חסויים. אנחנו לא מוסרים מידע על לקוחות לאף אחד, ויהי מה.

האם אוכל לדבר עם אותו אסטרולוג, אם אתקשר בפעם השנייה?

כן! בפעם הראשונה שאתה מתקשר, הקפד לקבל נכון את השם ושעות הזמינות של האסטרולוג שבחרת. התקשר סביב מסגרת הזמן הזו, ובקש את האדם, וניתן להעביר את השיחה שלך. אתה יכול גם לכתוב ל [email protected] מראש, ציין בבירור את שמו והתזמונים של האסטרולוג, והם יחזירו תשובה עם מועד שבו תוכל ליצור קשר עם האסטרולוג המועדף עליך.

לכל סוג של שאילתה

התמחות בנומרולוגיה, הסרת קסם שחורים של Vashikaran Vastu Dosh

התקשר אלינו: 7009893211Source by Aman Sharma