אסטרולוגיה של נשמה עד האדמה

אסטרולוגיה של נשמה עד האדמה

ינואר 31, 2022 0 By admin

מהי מטרת חיי? מה הנשמה שלי באה לכאן לחפש? איפה עליי למקד את האנרגיה שלי? אלו הן רק כמה שאלות שרבים מאיתנו חושבים על החיים. האם אסטרולוגיה יכולה לספק תובנות ותשובות? אני מאמין שזה יכול מול התרשים הדרקוני.

התרשים הדרקוני, שמקורו בהורוסקופ הלידה שלנו, אולי התעלמו והוערכו לא פחות. מקורו, מסתורי – הרישומים המוקדמים ביותר שניתן לעקוב אחריהם מתוארכים לבבל עם מעט התייחסות עד תחילת המאה ה-20. המשמעות שלו, מעוררת מסתורין – מאמינה כחושפת את הדפוסים של האני הגבוה שלנו או הזהות האמיתית שלנו, את מעמדה של הנשמה שלנו בנקודת התגלמותה לחיים הנוכחיים האלה.

התרשים הדרקוני נותר חמקמק היום. יתכן שלעולם לא נדע בדיוק מה הוא מייצג, אולם כאשר אנו מתחילים לעבוד איתו, המשמעות שלו מתבררת. גילוי התרשים הדרקוני שלנו בטוח יצית 'אהה!' עצום. משתנים מורכבים של מי אנחנו מתחילים להיות הרבה יותר הגיוניים.

במילים פשוטות, התרשים הדרקוני נגזר מהורוסקופ הלידה על ידי העברת הצומת הצפוני של הירח בחזרה ל-00 מעלות של טלה, המכונה נקודת טלה. במילים אחרות, הוא לוקח את המיקום הלידה של הצומת הצפוני ובוחן כמה מעלות נדרשות כדי להזיז את הצומת הצפוני בחזרה ל-00 טלה. ההפרש הזה במעלות מופחת מזוויות הלידה, השמש, הירח וכוכבי הלכת כדי להביא אותם למיקומם הדרקוני – מדרגה ומזל חדשים של גלגל המזלות. שום דבר לא השתנה מבחינת הגשטאלט של ההורוסקופ. כוכבי הלכת עדיין נשארים באותם בתים. שום דבר לא השתנה מבחינת הדפוסים הפלנטריים ביחסם זה לזה. ההיבטים בין כוכבי לכת ונקודות עדיין נשארים זהים. אולם מה שהשתנה הוא מיקומם בתוך גלגל המזלות, מבחינת דרגות ומזלות.

תוכנות כגון Solar Fire ו-Matrix Win*Star Plus יחשבו אוטומטית את המפה הדרקונית ממפת הלידה. התרשים הדרקוני נגיש גם באינטרנט בכתובת http://www.astro.com תחת האפשרות, בחירות תרשים מורחבות.

אנשים שנולדו עם הצומת הצפוני לידתי קרוב מאוד ל-0 מעלות טלה לא יראו כמעט הבדל בין מפת הלידה הדרקונית שלהם. זה מתרחש בערך כל 18 שנים עבור אלה שנולדו בסביבות דצמבר 1931, יולי 1950 ואפריל 1969. מה שזה עשוי להציע הוא שאנשים אלה 'יתרגלו את מה שהם מטיפים' או 'מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל'. אין ספק שהדלת נשארת פתוחה להבנה נוספת.

ניתן להבין הרבה על ידי לימוד התרשים הדרקוני בלבד. הדינמיקה של שלטון הבית משתנה מאז ההורוסקופ הדרקוני משקף קבוצה חדשה של זוויות, תואר וסימן חדשים על העלייה והשמיים. התערובת הדרקונית של Sun-Moon מציגה מרכיב חדש לתערובת. הגורם הסופי בתרשים הדרקוני מעלה מימד חזק נוסף. כוכבי לכת דרקוניים ונקודות אמצע הנופלים כעת על נקודת טלה מביאים דפוסים מועצמים של העצמי הגבוה שלנו קדימה במהלך החיים האלה.

בואו נלמד את התרשים הדרקוני של מישהו שאנחנו מכירים. נואל טייל נולד ב-31 בדצמבר 1936 בשעה 15:57 EST בווסט צ'סטר, פנסילבניה; Ascendant 00 Cancer 03. בהורוסקופ הלידה של נואל, תערובת השמש-ירח במזל גדי-אריה מציעה שאנרגיות עוצמתיות של שאפתנות מונעות מהצורך במרכז הבמה, שיכבדו, יאהבו ויכבדו אותו במיוחד במסגרת עבודתו. "הערכה חברתית של מה שאדם עושה נתפסת באופן אישי מאוד כהערכה של האישיות."

כאשר אנו מחשבים את המפה הדרקונית של נואל, השמש עוברת למזל טלה והירח למזל קשת. הנשמה או העצמי הגבוה של נואל נכנסים לחיים האלה עם הכוחות החלוציים של מזל טלה, כדי להוביל ולהניע, להתאמץ כמה שיותר רחוק. הוא ניזון מהצורך השלטוני להשפיע על המחשבה ולכבד את דעותיו. בתערובת זו, "ההגעה להזדמנות יכולה להתרחב לכל העולם, להשפיע על דרכי החברה, הספרות, הלמידה, ההוראה, ההוצאה לאור וכו'. הפופולריות היא מצווה! עצמאות זוכה להערכה." נואל מרצה ברחבי העולם, פרסם שלושים וחמישה ספרי לימוד אסטרולוגיים, פונה לקהל לקוחות בינלאומי של אנשים ותאגידים, ומנהל את קורס ההתכתבות שלו לתואר שני ואת האתר החינוכי ברחבי העולם.

בהורוסקופ הלידה של נואל אין גורם סופי. בתרשים הדרקוני שלו לעומת זאת יש שניים. ונוס הדרקוני במזל שור שולט בענייני המאזניים הדרקונים שלו ובבית ה-9. הזהות האינטואיטיבית של נשמתו מתקרבת לעולם באמצעות הסברה חברתית, לתת מבנה ל'אומנות' האסטרולוגיה, לבנות ולשמר ערך ומשמעות באמצעות הוראה והוצאה לאור.

פלוטו דרקוני במזל עקרב שולט בבית השלישי. נשמתו נכנסת לתקופת החיים האלה עם כוח לשנות את נקודות המבט של אנשים באמצעות כוחה של תקשורת כחוקר, סופר ומורה. הגורמים הסופיים בתרשים הדרקוני של נואל מאשרים את החשיבות העליונה של הציר 3/9. תחומי החיים האלה צריכים להיות 'על האש' והם כן!

אנו רואים את הנושאים הללו שחוזרים על עצמם שוב ושוב לאורך התרשים הדרקוני של נואל: גן עדן הדרקוני שלו במזל מזל תאומים, שליטו הדרקוני מרקורי במזל שור במבנה בניית הבית ה-8 באמצעות אמנויות הריפוי. שבתאי הדרקוני במזל תאומים, מרומם במקום העשירי בקריירה ושולט במקום החמישי, מוסיף דחף תקשורתי מלומד לאמביציה.

ניתן להעשיר את הניתוח עוד יותר בסינסטריה בין מפת הלידה הדרקונית, תוך מיקום הדרקוני על הגלגל החיצוני ואת הלידה על הגלגל הפנימי.

אנשי הקשר החשובים ביותר בסינסטריה הם כוכבי לכת דרקוניים יחד עם זוויות לידה. כוכב לכת דרקוני הנופל על ציר העולה/יורד מרמז על כוחות פלנטריים דומיננטיים שנכנסים בזמן הלידה. ההשפעות שלהם יהיו חשובות ביותר עבור חדירת הנשמה במהלך החיים האלה במונחים של מודעות לזהות, השלכה ואינטראקציה עם העולם.

קחו בחשבון את ההתנגדות הבולטת של נואל נפטון-שבתאי. בסינסטריה, נפטון הדרקוני במזל קשת יושב בדיוק בצמוד לצומת הצפוני שלו ולצאצאו! שבתאי הדרקוני במזל תאומים מרחף מקרוב על העולה המולדת שלו. זה מדבר בבירור על נוכחותו המצווה של נואל ועל המודעות של נשמתו לחנך ולקיים אינטראקציה סמכותית עם העולם בנושאים אזוטריים רוחניים, כמו גם דרך האמנויות (בקיאותו של נואל במוזיקה).

ריבוע ה-t העוצמתי בהורוסקופ הלידה של נואל עם מאדים המניע את האופוזיציה של פלוטו-מרקורי התיישר כעת במפה הדרקונית בצורה מושלמת עם אורנוס המולד! זה ללא ספק מדגיש את חשיבותו של אורנוס, שליטתו בבית ה-9 של הלידה, והסמליות הטבועה בו באסטרולוגיה. פלוטו הדרקוני גם בסינסטרי יוצר חצי ריבוע מדויק עם נפטון הלידה – שוב מאשר את העל טבעי, הרוחני והנסתר.

על ידי לימוד התרשים הדרקוני אנו משיגים יותר הבנה לגבי מה אנחנו כאן כדי לבצע, והיכן אנחנו צריכים לבצע. התרשים הדרקוני לא מחליף בשום אופן את הלידה! הנשמה שלנו לא יכולה להתגלם ללא גוף פיזי – ללא הורוסקופ לידה.

על ידי הפניית תשומת לב לתרשים הדרקוני, אנו יכולים לקלף יותר על תעלומת החיים ולהתחיל לגלות את הכוונה העיקרית של הנשמה שלנו. התרשים הדרקוני מציע לאסטרולוגים כלי נפלא לשיפור האינטואיציה. יש הרבה מקום לחקר ולמחקר על הממד המרתק הזה של האסטרולוגיה והעומק יוצא הדופן שלו. אפשרו לעצמי הגבוה שלכם לדבר אליכם דרך התרשים הדרקוני.Source by Lauren Delsack