אסטרולוגיה של מזל שור ואחת מאבני הלידה האמיתיות שלהם – האפופיליט

אסטרולוגיה של מזל שור ואחת מאבני הלידה האמיתיות שלהם – האפופיליט

מרץ 7, 2022 0 By admin

יום הולדת שמח לכל חברי שבט מזל שור! אנו ממשיכים מאנרגיית מזל טלה לתחושת מקורקעים יותר ומוכנים לטפל במציאות הפיזית שלנו וברווחה. תכנון תוכניות מעשיות ולאחר מכן לבצע את זה צעד אחר צעד הוא דרך החיים של מזל שור. כמובן שצבע הביטוי העצמי של בני מזל שור שונים נובע ממה שקורה להם בתרשים שלהם. מיקום הבית וההיבטים של שמש מזל שור שלך יעשו הבדל משמעותי באופן שבו תוכל לבטא את עצמך בתור מזל שור.

מזל שור אינו כמו כל מזל שור אחר

לדוגמא: יש לי שמש מאוחרת של מזל שור בבית ה-12 וכן את מרקורי שלי ששולט בתאומים שלי. עבורי עמדת השמש הזו עוזרת לי לעבות מושגים רוחניים, כמו אסטרולוגיה, ולהפוך אותם ליישימים ושימושיים. תמיד הייתה לי דרך למילים, גם אם זה בהחלט יותר אתגר עבורי לכתוב באנגלית אז בשפת האם שלי גרמנית. ואני מורה למדיטציה ומרפא שכל זה קשור לבית ה-12. מבחינתי לדברים תמיד צריך להיות יישום וערך מעשי כלשהו.

אני חושב שזו גם הסיבה שבגללה אני כל כך אוהב לעבוד עם תכונות הריפוי של אבני חן, כי הן ביטוי מאוד קונקרטי מצד אחד אבל מאוד טרנסצנדנטי בחיבור שלהן לתחום הלא פיזי מצד שני. הם יכולים לאזן ולהחדיר בנו את המהות שלהם. הם יכולים להעלות אותנו למצבי תודעה גבוהים יותר אם נשתמש בהם למדיטציה שלנו. או שהם יכולים לשנות את התדירות שלנו אם לענוד אותם בתכשיטים שלנו איתנו.

אני גם אוהבת יופי על כל צורותיו: בטבע, אומנות, עיצוב, אנשים, בעלי חיים, אבני חן וקריסטלים, תכשיטים. מזל שור נשלט על ידי נוגה והוונוס שלי נמצאת בבית הראשון שלי, מה שהופך אותו לחשוב כפול לחיי. הכל צריך להיות יפה בשבילי. לחדר שלי יש קירות צהובים זהובים ומבטאים אדומים בכל מקום ולכל פריט יש משמעות ויופי מיוחדים עבורי. איך זה מסתדר לך? כמה חשוב היופי בחייך?

סימן האביב המאוחר של מזל שור

עד סוף אפריל חצי הכדור הצפוני משוחרר משלגי החורף והגיע הזמן לטפל בכדור הארץ ולשתילת יבולים. באופן כללי אפשר לומר שאנשי מזל שור מאוד מתאימים לכדור הארץ. בשל השפעתה של ונוס, יש להם אהבה גדולה ליופי המצוי בדברים כמו אמנות, תכשיטים והנוף הטבעי. הם נאמנים, סבלניים ומכוונים בעבודה למען מטרותיהם, בדיוק כפי שחקלאים חייבים לטפל ביבוליהם משתילה ועד לקציר. כשאדם מזל שור לוקח על עצמו פרויקט, סביר להניח שהוא יושלם! מעוגנים במציאות ובעולם הפיזי, הם מצטיינים במקצועות כמו אמן, חקלאי, המגזר הפיננסי ופוליטיקה.

מזל שור אוהב להיות נוח ולעתים קרובות אוהב להישאר בבית ולהפוך את זה לטירה שלהם. בעלי הוא סרטן שמש עם מזל שור Ascendant; הוא כמעט לא יוצא מהבית. נוחות גופנית, בריאות, אוכל טוב, סקס וכל מה שעוזר ליהנות מהעולם באמצעות החושים חשוב למזל שור.

כיצד אבני חן יכולות לשפר את חווית מזל שור שלך

מזל שור הוא סימן אדמה נשי. איזו דרך טובה יותר לחגוג את אהבת מזל שור ליופי ולכדור הארץ מאשר עם אבני חן יפות, האוצרות הנסתרים של כדור הארץ?

לאבני חן יש תכונות פיזיות ומטפיזיות כאחד שיכולות לשפר את כל ההיבטים של הרווחה שלך. מבנה הקריסטל המיושר בצורה מושלמת של אבני חן יוצר שדה אנרגיה המקיים אינטראקציה עם שלנו כאשר אתה עושה איתו מדיטציה, מחזיק אותו או עונד אותו על גופך. בדרך זו, ניתן להשתמש באבן החן כדי להרגיע אותך, להביא לך בהירות מחשבתית, להגביר את האנרגיה שלך, לשפר את היצירתיות שלך ועוד הרבה יותר.

החתימה של אבני חן

לכל אבן חן יש אישיות משלה בהתאם להרכב הפלנטרי שלה. אנו מכנים זאת ה"חתימה" האישית המצוינת על ידי ההרכב הכימי, הקשיות, הצבע, השקיפות וההשתקפות ומבנה הגביש. כמו למשל, אם אנחנו יודעים שאבן חן מכילה ברזל אנחנו יודעים שזו אבן טובה לכל הנושאים הקשורים למאדים. אז בכל פעם שיש למאדים היבטים קשים האבן הזו תעזור לאזן את החיכוך הזה.

להלן תמצאו תיאור של האפופיליט, אחת מאבני הלידה האסטרולוגיות האמיתיות למזל שור שנלקחו מהספר תכשיטים ואבני חן לגילוי עצמי: בחירת אבני חן שמענגות את העיניים ומחזקות את הנשמה.

הפעם אני רוצה להציג בפניכם אבן חן מאוד מיוחדת ונדירה שאולי עוד לא שמעתם עליה.

אפופיליט (ירח, נוגה, צדק, נפטון, כירון)

אפופיליט הוא גביש נדיר מאוד, ירוק בהיר, בעל ארבע צדדים, בעל פני יהלומים שנמצא רק במקום אחד על פני כדור הארץ, בפונה, הודו. מכרה פוונה נסגר לאחר מספר שנים של פעילות עקב התנגדויות של אזרחים לדינאמיות באמצע עירם; לכן זוהי אבן נדירה מאוד וקשה למצוא חלקים טובים בימינו.

אני אוהב את האבן הזו בגלל התכונות הנדיבות הייחודיות שלה ללב. בצורתו המגובשת הטבעית ניתן להרכיב אותו לתליונים יפים וללבוש אותו ממש על הלב. זוהי אבן לצ'אקרת הלב ומחברת אותנו לתודעת המשיח ולאהבה בצורתה הגבוהה ביותר.

אנרגיה זו ממוקדת בליבנו ומחברת אותנו עם איכות החמלה כתוצאה מההבנה מי אנחנו באמת: ישויות רוחניות נצחיות של אהבה, חווים את עצמנו כבני אדם במישור הארצי הזה.

הצבע הבהיר של אפופיליט רך ועדין, כמעט כמו ניחוח, והאנרגיה שלו עדינה מאוד, מרגיעה ומתרחבת. כמיהתו של הלב היא לחוות איחוד ואחדות עם אלוהים, עם החיים על כל היבטיהם. הכמיהה של הנשמה היא להמיס את הקליפה סביב הלב ולרפא את פצעיה, וחמלה היא התוצאה הטבעית של תהליך זה.

כוכב הלכת כירון מייצג את המרפא הפצוע. כירון מראה לנו את הפגיעה העמוקה ביותר שלנו במפה האסטרולוגית. הוא מראה לנו היכן אנו צריכים לרפא את עצמנו והיכן אנו יכולים להפוך למרפא עבור אחרים כתוצאה מהניסיון שלנו. כירון ונפטון נמצאים יד ביד, ומחברים את האנרגיות שלהם יחד כדי לעזור לנו לחוות את האמת הגבוהה ביותר של אהבה וחמלה: זה מה שאנו מכנים "תודעת המשיח".

אפופיליט גם עשוי להעלות רגשות שאינם עולים בקנה אחד עם תודעת המשיח או תודעת האחדות. זה עשוי לפעול כמאיץ של צמיחה רוחנית בכך שהוא עוזר לנו להתנקות מצער, כעס, קנאה ופחד – כל מה שנקרא רגשות שליליים – על ידי מישור עצמנו עם האמת שאנו תודעה אלוהית.

קריסטל זה הוא אחד המרפאים החזקים ביותר ללב ולכן הוא אבן למרפאים. זה מאוד מועיל לענוד את הפנינה היפה והייחודית הזו על הלב, או בשביל מדיטציה אתה יכול לשים אותה על העין השלישית שלך או על צ'אקרת הלב שלך. זה הולך טוב מאוד יחד עם רובי או ספינל, שמוסיפים היבטים אחרים של הלב.

אבני חן יכולות להציע לך את הפוטנציאל הגבוה ביותר שהן נושאות

כשקראת על תכונות האפופיליט אולי לא תיארת לעצמך שזה בהכרח תכונות של מזל שור. אבל מזל שור הוא יצור אוהב ואכפתי עמוקות ויכול להיות מרוכז באמת בליבו בכל פעולותיהם הפיזיות. כי כולנו לענוד תליון עם אפופיליט על הלב שלנו יכול להרים אותנו אל התודעה הגבוהה יותר של אחדות ואהבה ללא תנאי, לעזור ללב לפרוח. ואני מאמין שזו הכמיהה העמוקה ביותר שלנו.

אלוה והרבה ברכות, שקטי.Source by Shakti Carola Navran