אסטרולוגיה קוונטית היא אסטרולוגיה אנרגטית

אסטרולוגיה קוונטית היא אסטרולוגיה אנרגטית

פברואר 7, 2022 0 By admin

אסטרולוגיה קוונטית

העידן החדש של מזל דלי עם הפרדיגמה של הפיזיקה הקוונטית הוא לא פחות מקריאת השכמה לבני אדם. רק טיפש לא יודה שהעולם נמצא בכאוס. מלחמות, מחלות רעב ועוד. למה? כי חביב האדם, בכללותו עזב את נתיב הרוחניות והעלים עין מהגורל האלוהי שלו. הייעוד האלוהי של האנושות כולה הוא ותמיד הפך להיות פחות חייתי ויותר כמו אלוהים. חוקי הפיזיקה הקוונטית הרוחנית אומרים לנו שהעולם כפי שאנו רואים וחווים אותו, הוא למעשה השלכה של המחשבות והרגשות והפעולות של המוח ההמוני של האנושות. המוח ההמוני הוא הסכום הכולל של כל מוח על הפלנטה. זה הכוונה ב"הכל" או כולנו אחד."

אנחנו מחוברים על ידי המחשבות והרגשות שלנו. רוב האנושות מטומטמת ולא יודעת מדוע הדברים הם כפי שהם. גם אם הם ידעו, הם לא היו או לא יכולים לשנות את זה. אני כותב את המאמרים האלה עבור 5% מהאנושות, שהיא מודעת. 5% שמתפקדים כשמרים בתוך כיכר הלחם, הנקראים אנושיות. החדשות הטובות הן ש-5% אלו מהאנושות המודעת מספיקים כדי למנוע משאר האנושות לשקוע מתחת לרמת תודעה שתגרום להרס של סוג האדם. זה קרה בעבר, בתקופות האטלנטיות, ההיפרפרבון והתקופות המו. אין שום ערובה שהאנושות תשרוד את הטבילה האחרונה הזו לתוך החיות. אנחנו צריכים לחזור למסלול. אנחנו צריכים מפת דרכים, תוכנית שתעזור לכולנו להיות מודעים יותר.

יש לנו אחד, הפרדיגמה החדשה של חוקי הפיזיקה הקוונטית הרוחנית נתנה לנו אחת. חוקים אלו אומרים לנו שכולנו נשמות אינדיבידואליות במוחו של אלוהים. הנשמה האינסופית. אנו ממצמצים מתוך תודעת האל אל האוקיינוס ​​הקוונטי בו אנו חווים את החיים. חוויות החיים שלנו הן שקובעות היכן אנו נמצאים באופן אינדיבידואלי או מאסיבי מעלים את רמות התודעה שלנו והופכים יותר כמו אלוהים או יורדים למטה יותר ויותר. לכל דבר סביבנו יש את המקבילה שלו, שרטוט אלוהי באוקיינוס ​​הקוונטי, מיינד של אלוהים. יש תוכנית אלוהית, תוכנית אלוהית של איך אנחנו צריכים לחיות את חיינו כדי להיות מודעים יותר. זה מדע האסטרולוגיה.

הגלקסיה כולה, כמו גם מערכת השמש שלנו פועלת בצורה חלקה מכיוון שהם עוקבים אחר שעון הזמן האסטרולוגי שלהם. האדם שכח שהוא בנה בתוכו את שעון הזמן האסטרולוגי שלו. יש זמן מתאים בחיינו לעשות כל מה שאנחנו רוצים כל עוד אנחנו עוקבים אחר השעון הזה. חוקי הפיזיקה הקוונטית אומרים לנו שיש מיליון דברים שאנחנו יכולים לעשות ויש לנו ומיליון דברים שאנחנו לא יכולים לעשות או לקבל. השעונים האסטרולוגיים האישיים שלנו יגידו לנו מה הם ומתי אנו יכולים לצפות להם.

השעון האסטרולוגי האישי שלנו מובנה בתרשימים הסולאריים האישיים שלנו. הגיע הזמן שננגב את האבק ממפת השמש האסטרולוגית שלנו. זמן לעקוב אחר גורמי התזמון האלוהיים האישיים שלנו. בכך תעשה הרבה יותר דברים במודע. ככל שנעשה דברים בצורה מודעת יותר, נהיה מודעים יותר. ככל שאנו אינדיבידואליים נהיה מודעים יותר, האנושות תעלה ממעמקי החיה שוב אל האור.Source by Ellis Peterson