אסטרולוגיה סינית – סקס ובגידה

אסטרולוגיה סינית – סקס ובגידה

ינואר 24, 2022 0 By admin

האם אתה הטיפוס הנאמן?

האם אתה מאמין בקדושת הנישואין?

אם תרצו לצאת למסע של גילוי עצמי עם דגש מיוחד על חיי האהבה שלכם, אל תחפשו רחוק יותר ממפת הלידה שלכם מכיוון שהיא מכילה את המפתח לזיקה ולזוגיות.

באסטרולוגיה סינית, הסוד למציאת אהבה אמיתית טמון בארבעת עמודי הגורל שלנו (BaZi) המהווים את מפת הלידה שלנו.

אם נולדת עם כוכב האהבה האמיתית במפת הלידה שלך והוא יושב על העמוד הנכון, מאמינים שיהיו לך בן זוג אוהב ונישואים מאושרים. מצד שני, אם מפת הלידה שלך מראה את נוכחותו של פרח הרומנטיקה והיא יושבת על העמוד הלא נכון, אתה תהיה פופולרי בקרב המין השני אבל לא בלי להיתקל בחלק ההוגן שלך בשערוריות מיניות ובהרפתקאות. קיימת גם אפשרות גבוהה לבגידה בזוגיות אשר צפויה להסתיים בפרידה או בגירושים. ימי הזינוק והסעודה יכולים להתברר כלא אלא כאב לב ושברון לב.

מלבד כוכב האהבה האמיתית ופרח הרומנטיקה, ישנם גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון מאותה פרספקטיבה אסטרולוגית. באסטרולוגיה סינית, מפת הלידה שלנו מורכבת מארבעה גבעולים שמימיים וארבעה ענפים ארציים. יחד, הגבעולים והענפים הללו מהווים את ארבעת עמודי הגורל שלנו או הידועים גם בשם BaZi. בתוך עמודים אלו מסתתרים אלמנטים שונים ומזלות של קוטביות יין ויאנג. זה דרך האינטראקציה של האלמנטים והמזלות האלה שמתווים את מהלך הגורל שלנו ולצורך העניין, הדרכים שלנו לאהבה. אם מפת הלידה שלנו מבטאת אינטראקציה שלילית הכוללת את כוכב האהבה האמיתית וארמון בן הזוג, זה מבשר על בעיה זוגית. להיפך, אם האינטראקציה חיובית וכוכב האהבה האמיתית נתמך היטב, זה סימן להרמוניה זוגית. מלבד אינטראקציות, האלמנטים והמזלות עצמם מפעילים את השפעתם על האופן שבו אנו תופסים את האהבה ואת כל הפאר שלה. אתה יכול להיות הנבל המקסים שיכול לדבר את דרכך לתוך מערכת יחסים ולצאת ממנה כמו קזנובה או פאם פטאל שמתכננת בזהירות נקמה במאהבך עם בוז. הכל באלמנטים ובגלגל המזלות!Source by Alvin Yap