אסטרולוגיה סינית ופנג שואי 2009 – שנת הדוכס הגדול שור

אסטרולוגיה סינית ופנג שואי 2009 – שנת הדוכס הגדול שור

ינואר 19, 2022 0 By admin

באסטרולוגיה סינית, ישנם 12 מזלות המיוצגים באופן סמלי על ידי 12 מזלות בעלי חיים. סימני בעלי חיים אלה מקבלים את תורם לשלוט בשנה נתונה בהתבסס על לוח השנה הסולארי הסיני או מערכת Sixty Jia Zi. לכל סימן חיה יש מאפיין אופייני הקשור לשנת הלידה המבוסס על חמשת האלמנטים של עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. בכל שנה, אחד האלמנטים ומסימני החיות ישלוט בשנה. למזל החיות השולט בשנה ניתן גם השם המיוחד של הדוכס הגדול יופיטר המזוהה עם גרמי השמים. בשנת 2009, הוא נשלט על ידי הדוכס הגדול שור והיסוד השולט הוא אדמה. כאשר משלבים את השור והאדמה, היא הופכת לשנת שור האדמה.

מדי שנה, הדוכס הגדול יופיטר יעבור למגזר אחר בבית והארמון בו הוא שוכן במשך השנה יהיה לוקה באנרגיות שליליות. בשנת שור כדור הארץ (2009), הדוכס הגדול צדק טס לגזרת צפון מזרח 1 של בית והכיוון שלו הוא צפון מזרח 1. אם נולדת בשנת השור, אומרים שאתה פוגע בגדול הדוכס יופיטר של השנה. המשמעות היא שהאנרגיה בך או בצ'י (האנרגיה שהחדרה לך בזמן הלידה בהתבסס על אסטרולוגיה סינית) מכוונת לאותו כיוון עם אנרגיית השנה והתאמה כזו של אנרגיה יוצרת תוצאות שליליות עבור אדם. אתה תתמודד עם כשלונות ומכשולים רבים בשנה הנוגעים לעושר, בריאות וזוגיות. על מנת למנוע מזל רע שכזה, אסור לכל הדיירים בנכס לשבת או לישון מול כיוון צפון מזרח 1, במיוחד לתושב עם סימן החיה של שור. אם נולדת בשנת העז, אומרים שאתה מתנגש עם הדוכס הגדול יופיטר של השנה. במילים אחרות, האנרגיה או הצ'י שלכם מכוונים בכיוון ההפוך מול אנרגיית השנה מכיוון שהעז מתבטאת כפורצת השנה והיא תופסת את המגזר הדרום-מערבי 1. לכך יהיו גם השפעות שליליות עליך והשנה הקרובה תהיה גם מלחיצה ובעייתית. סימני החיות האחרים שמתנגשים עם הדוכס הגדול יופיטר של השנה הם סוס (התנגשות מזיקה) ודרקון (התנגשות הרסנית).

להיפך, הדוכס הגדול יופיטר של השנה יכול להביא תוצאה חיובית גם לתושבים שנולדו בשנת החולדה, התרנגול והנחש. כדי לשים את זה בפרספקטיבה אסטרולוגית, אנרגיית השנה משתלבת עם האנרגיה או הצ'י שלך. זה אומר שיש תאימות או זיקה מסוימת ביחסים בין השור, החולדה, התרנגול והנחש. אם אתה אחד מסימני החיות האלה, השנה שלפנינו היא משמחת ותהיה לך הצלחה בכל הנוגע לאנשים, מערכת יחסים, בריאות ועושר.

בהתבסס על מטפיזיקה סינית או פנג שואי, בית מחולק לתשע רשתות שבתוכם יש שמונה סקטורים או כיוונים – המרכז, ארבעה סקטורים/כיוונים ראשוניים וארבעה מגזרים/כיוונים משניים. ארבעת המגזרים/כיוונים העיקריים הם צפון, דרום, מזרח ומערב ואילו ארבעת המגזרים/כיוונים המשניים הם NW, SE, NE ו-SW. מרכז הבית אינו כלול בהוראות המצפן. בשנת 2009, האנרגיות הלא טובות הידועות כחמישה צהובים, שלוש הרג ופורץ שנה תופסות את צפון 1, מזרח ודרום מערב 1 בהתאמה. Five Yellow מביא מחלות ומכשולים עיקריים ואילו Three Killing מורכב מהשילוב המשולש של אנרגיות שליליות וקשורים לאסון, שוד (הפסדים כספיים) ותאונות. שובר השנה הוא סימן החיות שממול לכיוון הדוכס הגדול יופיטר. 3 האנרגיות השליליות הללו פוגעות בתושב המתגורר במגזר הנוגע בדבר. סבל זה יתבטא בתוצאות חסרות מזל עבור התושב כגון תאונות, הפסדים כספיים ומחלות. על מנת להימנע מההשפעות השליליות של ייסורים מסוג זה, על התושב לשמור על המקום ללא הפרעה ולא להיות דפיקה בקיר, חפירה בקרקע או פעילויות היוצרות רעשים ורעידות.

אדם יצטרך לבצע ניתוח ממשי של מפת הלידה שלו על מנת לפענח מה הגורל באמת מצפה לו או לה, לא רק לשנה זו אלא לשנים הבאות. מאמר זה מראה לך רק את אחד מהיישומים הבסיסיים של התחומים העצומים והמדהימים של האסטרולוגיה הסינית הידועים כארבעת עמודי הגורל.Source by Alvin Yap