אסטרולוגיה סינית – השעות המוקדמות והמאוחרות

אסטרולוגיה סינית – השעות המוקדמות והמאוחרות

ינואר 28, 2022 0 By admin

בהתבסס על אסטרולוגיה סינית, תאריך הלידה של אדם מחולק ל-4 גבעולים שמימיים ו-4 ענפים ארציים. יחד הם מהווים את ארבעת עמודי הגורל שהוא ענף של האסטרולוגיה הסינית המכונה BaZi. ארבעת העמודים מחזיקים את 4 הגבעולים השמימיים ו-4 הענפים הארציים במפת הלידה של באזי ויחד הם מהווים את עמוד השנה, עמוד החודש, עמוד היום ועמוד השעה.

עם זאת, כשמדובר בעמוד השעות, זה יכול להיות די מסובך שכן שיטת שמירת הזמן של האסטרולוגיה הסינית מקצה סימן בעל חיים למשבצת זמן במחזור של יום. ישנם 12 סימנים של בעלי חיים במחזור יום בדיוק כמו שיש 12 סימנים של בעלי חיים במחזור שנה המבוססים על לוח שנה סיני. לכל יום יש 12 משבצות זמן וכל משבצת זמן מהווה שעתיים. יש בסך הכל 12 משבצות זמן המרכיבות את 12 סימני החיות ביום, החל מהחולדה וכלה בחזיר.

היום מתחיל עם שעת חולדה שתופסת את משבצת הזמן מ-23:00 עד 01:00. בניגוד ללוח השנה המערבי המבוסס על שיטה גרגוריאנית של שמירת זמן, תחילת היום תחת השיטה הסינית אינה כה פשוטה. לפי השיטה הגרגוריאנית, היום החדש מתחיל בשנייה אחת אחרי 12.00 (שעת חצות). עם זאת, המערכת הסינית מפרקת את שעת חצות לשעת חולדה מוקדמת ושעת חולדה מאוחרת. אם אתה נולד בשעה 23:00, אתה שייך לשעת החולדות המוקדמת. עבור אדם שנולד בשעה 00.10 בבוקר, זה נחשב לשעת חולדה מאוחרת. שעת החולדות המוקדמת מתחילה מ-23:00 עד 23:59, ואילו שעת החולדות המאוחרת מתחילה מ-00:00 חצות עד 00:59 בבוקר. זוהי נקודת מחלוקת בקרב מתרגלי בא זי. האם יש לקחת את שעת החולדה המוקדמת או את שעת החולדה המאוחרת כהתחלה של עמוד יום חדש במפת לידה של Ba Zi?

מאסטרים סיניים ב-BaZi משתמשים במדריך המרה המכונה לוח עשרת אלפים שנים כדי להמיר את תאריך הלידה המערבי של אדם לגבעולים והענפים השמימיים של ארבעת העמודים. לדוגמה, לאדם שנולד ב-10 במאי 2011 בשעה 23:30 יש את עמוד השעות של חולדת כדור הארץ, עמוד היום של שור העץ, עמוד החודש של נחש המים ועמוד השנה של ארנב המתכת. זה מקל על מתרגלי Ba Zi לגבש את מפת הלידה שלהם רק על ידי ידיעת תאריך הלידה המערבי שלהם. האם עליהם לעקוב אחר שעת החולדה המוקדמת או שעת החולדה המאוחרת כדי לקבוע את עמוד היום תלוי באסכולות החשיבה השונות של Ba Zi.

עליך לקרוא את מפת הלידה שלך במלואה כדי לדעת את המזל שלך לשנה זו ולעתיד. ארבעת עמודי הגורל הסיניים הם אמנות מרתקת שיכולה לחשוף את ייעודך דרך תאריך הלידה שלך. אם אתה מעוניין לגלות מה מחכים לך החיים, תוכל לקבל קריאה לדוגמה בחינם בכתובת http://www.bazidestiny.yolasite.comSource by Alvin Yap