אסטרולוגיה – חשיבותה של אסטרולוגיה בחברה

אסטרולוגיה – חשיבותה של אסטרולוגיה בחברה

פברואר 11, 2022 0 By admin

אסטרולוגיה היא מדע שהיה חלק מהחברה מאז עידנים, אך עדיין מחזיק בחשיבותו בימינו. אנשים אוהבים לקבל את כל ההחלטות שלהם על ידי ידיעת מיקומם של הכוכבים שלהם. יש מגוון רחב של שירותים שיכולים לענות על שאלות שונות הנוגעות להיבטים שונים של החיים.

אסטרולוגיה הודית היא מדע שיש לו פתרונות לכל הבעיות ויש לו גם תרופות לכל דבר. אסטרולוג הודי יכול להציע מגוון רחב של שירותים אסטרולוגיים כמו תחזיות אסטרולוגיות, להפיק דוחות אסטרו, לתת תרופות אסטרו לבעיות רבות, לתת עצות לגבי אבני חן וגם לעשות התאמה אישית לראות את התאימות דרך מיקומי הכוכבים. זמינים הורוסקופים בחינם. זמינים דוחות בחינם על תחזיות יומיות, שבועיות, חודשיות ושנתיות, מה שעוזר לקבל החלטות חשובות. על סמך סימני השמש אפשר לקבל החלטות לגבי קריירה ופיננסים ואהבה ורומנטיקה.

מלבד תחזיות המבוססות על סימני שמש, ישנם דיווחים זמינים על אסטרולוגיה סינית. Vastu עוזר להכניס אנרגיה חיובית לבית ומשמח את החיים עבור האנשים שנשארים. ישנם פרטים זמינים על יוגה שהופך את הנפש והגוף לבריאים וללא ויברציות שליליות. יש הרבה מחשבות וודיות שמשפיעות על החשיבה.

ישנם גם ספרים ומאמרים אסטרולוגיים רבים על דת. יש רשימה של שמות תינוקות שמתחילים בכל האלפבית יחד עם המשמעות שלהם. תרשימי האסטרו של תינוקות שזה עתה נולדו מציינים אלפבית ויש לקרוא לתינוק בשם עם זה כאלפבית הראשון. ישנם שמות הודיים רבים זמינים עם משמעותם אשר פועלת כמו מדריך עזר מוכן. שירותי ייעוץ רבים זמינים גם כמו הכנת מפות לידה והורוסקופים הנעשים בהתאם לתאריך ושעת הלידה.

ניתן לבקש דיווחים גם על תאימות נישואין, הרמוניה זוגית וחיי זוגיות ואהבה. ניתן גם לעשות תחזיות עתידיות לגבי בריאות וחייו של הילד ויחסיו עם ההורים. אנשים יכולים גם לשאול שאלות הנוגעות לחינוך, השכלה גבוהה, יציבות כלכלית וחיים מקצועיים. אם יש בעיות בכל שלב לפי הדיווחים ניתנות הצעות גם במונחים של תרופות אסטרליות וגם אבן או אבני חן חביבות שניתן לענוד כדי להרחיק את כוחות הרשע הפועלים על האדם.

ישנם כרטיסים אלקטרוניים זמינים לכל הפסטיבלים כדי לאחל לכל הקרובים והיקרים ולאחל להם בריאות, שלום ושגשוג. עם כל השירותים הללו זה מקל על כל האנשים לקבל החלטות חשובות בחייהם. מה שעתיד לקרות בוודאי, אבל הכנה מראש ונקיטת אמצעים מתקינים כדי לצמצם את ההשפעה יכולים לעזור מאוד.Source by Narinder Juneja