אסטרולוגיה והרג ילדי סין

אסטרולוגיה והרג ילדי סין

פברואר 8, 2022 0 By admin

אם עקבת אחרי החדשות, הבחנת בהתפתחות מטרידה מאוד בסין. היו מספר התקפות על בתי ספר ומשפחתונים, בהם נהרגו או נפצעו ילדים רבים. העבריין תמיד היה גבר בודד, עם טרוניה אמיתית או מדומה, שהחליט להוציא את כעסו על החברים היקרים והפגיעים ביותר בחברה.

למיטב הבנתי, הפיגוע הראשון אירע בעיירה נאנפינג, ב-23 במרץ 2010, בשעה 7:20 בבוקר. העבריין היה רופא, והוא הרג שמונה ילדים. הוא הוצא להורג בחודש שלאחר מכן. מאז היו מספר התקפות העתקה.

מנקודת מבט אסטרולוגית, רציתי להבין מה קורה. הדחף הראשון שלי היה להאשים אותו במאדים במזל אריה. אפשר לטעון שלשלט הזה יש קשר מיוחד לילדים. זה המזל החמישי של גלגל המזלות, ובאסטרולוגיה הבית החמישי הוא בית הילדים. מאדים, לעומת זאת, הוא כוכב הלכת התוקפנות, אז אפשר לומר שבזמן שמאדים עובר דרך אריה ילדים חשופים להתקפות.

בדרך כלל מאדים הוא כוכב לכת שזז במהירות, אבל בסוף 2009 ובתחילת 2010 הוא נשאר זמן רב במזל הזה – הוא נכנס לאריה באוקטובר 2009 ויוצא בתחילת החודש הבא. אז ההשפעה של מאדים במזל אריה היא ממושכת ועזה מאוד.

אולם התקפות אלו על ילדים אינן תופעה אוניברסלית. נראה שהם מוגבלים לסין. לכן אנחנו צריכים לבחון מדוע סין נבחרת.

אז הקמתי את ההורוסקופ לרפובליקה העממית של סין, שנוצר ב-1 באוקטובר 1949, כנראה בשעה 15:15. בהורוסקופ זה השליט של בית הילדים החמישי הוא מרקורי. מרקורי נמצא בבית השמיני של המוות, הולך אחורה לעבר צירוף השמש. במילים אחרות, מרקורי נמצא במצב די נורא. זה עשוי לשקף את המדיניות של סין לאפשר רק למשפחות להביא ילד אחד לעולם, ואת העובדה שזה יכול להוביל להפלה ורצח תינוקות של צאצאים כביכול "בלתי רצויים".

יתר על כן, במפה של סין כוכב הלכת אורנוס נמצא בבית החמישי, במזל סרטן. אורנוס זה עוסק במדיניות יוצאת דופן, הנוגעת לילדים ולמשפחה.

אז אני לא יכול שלא לשים לב שבשנת 2010 פלוטו, כוכב האובססיה האפלה, עושה היבט של 180 מעלות לאורנוס בסין. אולי זה היה אחד הטריגרים לרציחות?

כאשר אנו מסתכלים על ההורוסקופ של ההרג הראשון, ב-23 במרץ, אנו רואים שהירח היה בבית השלישי של החינוך, ויוצר היבט של 90 מעלות לאורנוס. אז התרשים היה על בתי ספר, והתקפות פתאומיות על התלמידים שלהם שמגיעות משום מקום. השליט של הבית החמישי בתרשים זה היה השמש במזל טלה, שעשתה היבט קרוב של 180 מעלות לשבתאי. זה גם עשה היבט של 90 מעלות לפלוטו.

תצורת השמש-שבתאי-פלוטו הייתה בהחלט כבדה מאוד, והיא הייתה יכולה להתבטא בדרכים רבות. אולם הרופא המטורלל, בכך שתקף כשעשה זאת, מיקד את האנרגיה האסטרולוגית בילדים.

לגבי כמה זמן יימשכו ההתקפות הללו, יש לקוות שהפיגוע האחרון, ב-12 במאי, שבו נהרגו שבעה ילדים, היה האחרון. ואולי ברגע שמאדים יעזוב את ליאו, ב-7 ביוני, אחת הסיבות האסטרולוגיות להתקפות תיעלם. לצערי זה נשמע קצת פשוט מדי.Source by Archie Dunlop