אסטרולוגיה והגישה שלך – תחזיות אסטרולוגיה 2010

אסטרולוגיה והגישה שלך – תחזיות אסטרולוגיה 2010

פברואר 2, 2022 0 By admin

התנועות והמיקומים של כוכבי הלכת בזמן לידתו קובעים את המפה האסטרולוגית של האדם. יחסו של אדם יכול להיחשף גם על ידי לקיחת רמזים מהמפות והסימנים האסטרולוגיים. הבנת הגישות האישיות שלנו הכוללות הן את התכונות הטובות והן את התכונות הרעות יכולה להיות לעזר רב בפיתוח עצמנו לקראת עתיד טוב יותר.

אסטרולוגיה היא שילוב נפלא של אמנות, מדע ואומנות. זהו נושא מסתורי שאין לו סוף, על אף כמות הידע שניתן היה לרכוש בנושא. זה הופך למדע מרתק הודות לתכונה זו של אסטרולוגיה. אין אמנות או מדע יותר מרגש, אינפורמטיבי ומועיל לבני אדם לפיתוחם מהמדע המדהים ששמו אסטרולוגיה.

הגישה אינה אלא הדעה של האדם. זה האופן שבו אתה מממש משהו – זה מביא לידי ביטוי את הנטיות שלך, דרך החשיבה שלך, הנטייה שלך ואת החיבה והסלידה שלך. המאפיינים המיוחדים הללו של האדם נחשפים בצורה ברורה מאוד במפות הלידה. לדוגמה, אם מישהו נולד במזל קשת עם מרקורי, יתברר שלאדם תהיה גישה שונה מזו שנולדה במזל סרטן עם מרקורי. כמו כן, התנועות והמיקומים השונים של כוכבי הלכת ב-12 המזלות חושפים עוד דברים רבים בנוגע לגישה האנושית.

חיוני להיות מודע לגישה שלך אם אתה רוצה לקבל הבנה טובה יותר לגבי עצמך. הכרת הגישה שלך עשויה גם לעזור לך לזהות את ההרגלים והדברים שאתה צריך לשנות למען השיפור שלך וכדי להיות מסוגל לכבוש את לב האנשים בכל מצבי העניינים. בעיקרון, ישנם שני סוגים של עמדות – עמדות חיוביות ושליליות. גישות חיוביות עוזרות לנו להשיג את היעדים שלנו, בעוד שעמדות שליליות מעכבות את השגת ההצלחה מכיוון שהיא לא מאפשרת לנו לעבוד טוב עם אנשים אחרים.

אם אתה מוטרד מהמחשבות על זיהוי הגישות השליליות שלך שעלולות להזיק להתקדמות שלך ועלולות להוות מכשולים בדרכך להצלחה, יש אסטרולוגיה לעזרתך.

עם קריאה מעמיקה ובחינה של מפת הלידה שלך, אסטרולוג יעיל לא מתקשה לגרום לך להיות מודע לעמדות שלך עם ההסבר המדויק של הדרך שבה עמדותיך צפויות לפעול במצב נתון. עבור כולם העובדות הללו יקרות מאוד ובהחלט כדאי לדעת.

מכיוון שאנו חברתיים לעתים קרובות אנו פוגשים אנשים מכל תחומי החיים, שעשויים להיות מרוצים מהעמדות שלנו מכיוון שאנו מעודדים את מעשיהם ומציעים להם עזרה בהשגת מטרותיהם; אמנם יש מקרים שבהם אנחנו צריכים להיות עם אנשים שיש להם גישות שונות לחלוטין משלנו ובמצבים אלה אנחנו בדרך כלל לא מסכימים איתם, אבל לא יכולים לאשר את הדרך שבה הם מסתכלים על דברים מנקודת המבט שלהם ונראה שהדברים לא עובדים טוב. איתם – הגישה שלהם היא הסיבה היחידה.

מכיוון שאיננו יכולים לשנות את האנשים האחרים, זה הופך להיות חיוני שנשנה את עצמנו ונשנה את הגישה שלנו כדי להיות תואמים אליהם. אז בנסיבות אלה, עליך לדעת אילו עמדות עליך לשנות כדי להתמודד איתן. אתה יכול לקבל ידע על זה אם אתה משווה את הסימנים האסטרולוגיים שלך עם שלהם. כדי להגיע למסקנה נחרצת יש ללמוד בקפידה את שני הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים בדבר.

רק אסטרולוג מומחה יוכל לעזור לך בקבלת ידע מעמיק בתחומים אלה. בדיקה ומחקר יסודיים יהיה צורך לתת תובנות שימושיות כאלה. אסטרולוגיה לא תאפשר לעמדות הנסתרות שלך להישאר כמוסות. אם תעזרו באסטרולוג מקצועי, תוכלו להכיר היטב את הדברים שקורים בתוככם וגם את מה שמתרחש בתוך אנשים אחרים המעורבים בכם בדרך כלשהי.Source by Apoorve N Saxena