אסטרולוגיה הודו

אסטרולוגיה הודו

ינואר 30, 2022 0 By admin

לאסטרולוגיה ההודית יש היסטוריה של יותר מחמשת אלפים שנה. ההודים מאמינים מאוד שהכוכבים שולטים בגורלם ויש להם אמונה עצומה באסטרולוגיה. לאסטרולוגיה בהודו יש תפקיד חשוב מאוד בהכרעת בריתות זוגיות ובקביעת הזמן הנכון לפתיחת מיזמים חדשים. תחזיות עוזרות לך להתגבר על אסונות ולספק פתרון להתגבר על ההשפעה הרעה של גרמי השמיים. זהו הכוח המנחה בשלבים שונים בחייו של אדם. אסטרולוגיה פשוט מראה את הדרך בזמנים של קושי. זוהי רק מפת דרכים, והפרט צריך לעשות את המאמץ בעצמו כדי לשפר את חייו.

אסטרולוגיה הודית אינה אלא המפה הפלנטרית של אדם. הוא מדויק ועוזר להתגבר על בשורות רעות ועל אסונות במהלך חייו של האדם. ישנם שלושה ענפים עיקריים של האסטרולוגיה ההודית, כלומר סידנטה, סמהיטה והורה. חקר כוכבי לכת וכוכבים נמצא תחת סידנטה. אסונות טבע, תחזיות מזג אוויר וגשמים נמצאים תחת סמהיטה. ענף נוסף, Phalitha Jyothisha עוסק באמנות ובמדע של התחזיות. מערכת הנאדי מתחקה אחר תולדות חייו ועתידו של אדם כפי שנכתב על עלי דקל. מערכת זו מדויקת ביותר אך היא דורשת קריאה נכונה על ידי אסטרולוג מיומן.

מרכיבי האסטרולוגיה ההודית

האסטרולוגיה ההודית כוללת עשרים ושבע קבוצות כוכבים ב-12 בתי ירח. הירח ממלא תפקיד חשוב בחייו של אדם. השמש, הירח וחמישה כוכבי לכת עיקריים, כלומר מאדים, צדק, שבתאי, נוגה ומרקורי יחד עם ראהו וקטו, נקודות הצמתים של הירח הן עמודי התווך של האסטרולוגיה ההודית. מיקומו של הירח בזמן לידתו או בכוכב מסוים עוזר ליצור את המפה האסטרולוגית של האדם. זה קובע את הכוכב האסטרולוגי של האדם וחשוב לקבוע את התקופות הגדולות והקטנות החשובות בחייו.

אסטרולוגיה וודית

אסטרולוגיה וודית או ג'יוטיש היא עתיקה בערך בשנת 1500 לפני הספירה, הרבה לפני היום המודרני, אסטרונומים כמו קפלר וניוטון הופיעו. עקרונות האסטרונומיה הוודית טענו שכוכבי הלכת סובבים סביב השמש, הרבה לפני האסטרונומים המערביים. זה ועוד כמה עקרונות אחרים הקדימו בהרבה את זמנם ועדיין מתקיימים היום. לאסטרולוגיה וודית יש את הבסיס שלה באסטרונומיה והיא קובעת את הזמן של טקסים ותפקידים דתיים. ישנם מקרים של אסטרולוגיה וודית שצוטטו בכתבי הקודש ההינדיים העתיקים, ה-Rig Veda, והסיפורים המיתולוגיים של הרמאיאנה והמהבהארטה. ג'יוטיש פירושו, פשוטו כמשמעו, מסיר חושך וידע על האלוהי. זה לוקח ראייה הוליסטית של החיים המשלבת את ההווה, העבר והעתיד. זהו חיפוש אחר הידע האולטימטיבי ומבקש להבין אמיתות אלוהיות.

צורה זו של אסטרולוגיה לוקחת בחשבון את ההשפעה של השפעות שמימיות אלקטרו-מגנטיות על ההוויה הנפשית והפסיכולוגית של האדם. העיקרון הבסיסי הוא שגורלו של הפרט תלוי במעשיו ותפקידו לעשות את הקארמה שלו, ללא קשר לתוצאות מעשיו. אסטרולוגיה ג'יוטית או וודית היא אפוא מחקר של היחסים הסימביוטיים בין גרמים חיים וגופים שמימיים ביקום.

אבני לידה

אבני לידה מהוות חלק בלתי נפרד מהאסטרולוגיה ההודית. ישנן אבני לידה ספציפיות לאנשים שנולדו בחודש מסוים בשנה. חלק מאבני הלידה הן אמטיסט, נופך, עין החתול, תרשיש, לפיס, אבן ירח, פנינה, גומד אלמוג אדום, ספיר ואודם. ענידת אבן הלידה הנכונה עוזרת לשפר את חייך, הכספים, מערכות היחסים והקריירה שלך. זה מביא לשקט נפשי ויציבות במחשבה ובמעשים. אבני לידה עוזרות להגביר את ההשפעה החיובית של כוכבי לכת מסוימים ולמזער את ההשפעות השליליות של כוכבי לכת אחרים לפי מפת הלידה שלך. אבני הלידה הנכונות נובעות אנרגיה חיובית ויוצרות הילה מגנה סביב הלובש אותה. עם זאת, עליך להתייעץ עם אסטרולוג וללבוש את אבן הלידה המתאימה רק שכן אבן לידה שגויה יכולה להשפיע לרעה על חייך.

אסטרולוגיה הודית היא אפוא כמו מפת מדריך לחיים. המיקומים הפלנטריים מצביעים על גורלנו, אך בסופו של דבר עלינו לבצע את הפעולות הנדרשות כדי להשיג את התוצאות הרצויות. יתרה מכך, אמונה חשובה כדי להבטיח שהתחזיות האסטרולוגיות יעבדו עבורך.Source by Vikas Sajwan