אסטרולוגיה ביקום הולוגרפי

אסטרולוגיה ביקום הולוגרפי

פברואר 10, 2022 0 By admin

הפיזיקאי דיוויד בוהם, בין היתר, חושב שאנו עשויים לחיות ביקום שהוא בסך הכל השלכה הולוגרפית של מציאות שקיימת מחוץ ליקום שלנו. רעיון זה בהחלט תומך ברעיון הוודי שמה שאנו רואים הוא מאיה או אשליה, כמו גם ברעיון השמאני או הפגאני שאנו חיים בעולם חלום, מציאות הקיימת מחוץ לחלום שלנו. נכון לעכשיו, ההקרנות ההולוגרפיות הן סרטניות וסטטיות, לא דומה ליקום המאוד אמיתי, מוצק, חי, נושם ואוהב שאנו רואים סביבנו. יהיה צורך במנגנון הולוגרפי מורכב שיאפשר את יצירת היקום שלנו כפי שאנו חווים אותו, משהו שהוא ארכיטיפי, אולי אפילו מיתולוגי.

אם אנו אכן חיים ביקום הולוגרפי, אז עלינו לשאול את עצמנו, איזה סוג של מנגנון יידרש כדי שיקום כזה יתקיים. גלגל המזלות, המעגל המקודש המיתולוגי האוניברסלי של חיות או עקרונות הנפש, יהיה המנגנון הזה. אני אומר את זה כי אנחנו עשויים לחיות ביקום דודקהדרלי בן שנים עשר צדדים.

רבים ציינו עבור חלקם שלקרינת הרקע הקוסמית של המיקרוגל, שארית האנרגיה מהמפץ הגדול, יש קוצים קטנים על פני אזורים רחבים של השמים. יקום מתרחב מעגלי חלק צריך לתת לנו רקע חלק.

בשנת 2003 פורסם בכתב העת האסטרונום הצרפתי ז'אן פייר-לומינה ממצפה הכוכבים בפריז, בשיתוף עם קבוצה בינלאומית של אסטרונומים. טֶבַע הממצאים שלהם כי היקום עשוי להיות סופי, כ-30 מיליארד שנות אור רוחב, מכיל שתים עשרה צדדים מחומשים מעט מעוקלים, בדומה לכדור כדורגל. זה משמעותי. עם שנים עשר צדדים, ליקום שלנו עשוי להיות בקלות כמה איכויות וקשרים אסטרולוגיים רבי עוצמה. יכול להיות שהיקום שלנו בנוי על סוג כלשהו של אינטליגנציה שהטמיעה בו חוקים אסטרולוגיים חשובים מסוימים.

בנוסף לכך שלמרחב יש מבנה אסטרולוגי אפשרי, הזמן חושף קשרים אסטרולוגיים דומים. העידנים האסטרולוגיים מדויקים במידה המוחלטת כדי לציין תבנית אסטרולוגית מעורבת המכוונת את ההיסטוריה האנושית על פני תקופות זמן ארוכות. עם זאת בחשבון, גלגל המזלות מציג את עצמו כמנגנון מושלם לתיאור יקום הולוגרפי כמו שלנו. הוא מעורב במבנה החלל, ומתגלה במבנה הזמן והעידנים האסטרולוגיים.

זה ייראה כך. בהיותנו יקום סופי, אנו יכולים להניח למען התרגיל הזה, שיש מרחב המסומן ליצירת יקום פיזי אולי בתוך שטח הרבה יותר גדול של קיום דמוי אל או שמימי. גלגל המזלות הנפשי מוקם במקום המשמש כתבנית יצירתית ליצירה פיזית. ממגה-וורס זה, אלומת אור של אמא/אב, המכילה מידע הנוגע למציאות וגם לביטוי, יורדת לנקודה בקצה גלגל המזלות הזה. לאחר מכן האור הזה מתפצל לשתי אלומות, אלומת אמא וקרן אב. קרן האם מוחזרת בזווית של 90 מעלות מקרן האב. אלומת האם הזו, המכילה מידע וידע הקשורים לאלה, מקיפה את גלגל המזלות. ישנם שנים עשר חלקים שווים לקרן האם. בכל אחד משנים-עשר החלונות האסטרולוגיים, אחת משנים-עשר האלומות הללו משתקפת ומתפזרת דרך המנסרה של כל חלון הנפש אל מרכז גלגל המזלות. כל חלון מקנה תכונות חיים לאור זה החיוני ליקום פיזי.

גלגל המזלות האסטרולוגי מכיל שני חלקים החשובים למושג זה. במקור, שבעת כוכבי הלכת המקוריים שלטו על שנים עשר המזלות האסטרולוגיים. בעת העתיקה, השלט מזל שור הוצב באופן טבעי על האסנדנט, עמדת ראשיתו של הבית הראשון. זה הציב את שבעת כוכבי הלכת כשליטים בקו אנכי במורד מרכז גלגל המזלות. כוכב הלכת שבתאי שולט במזלים מזל דלי וגדי בראש המעגל. גן העדן של המיד יושב ביניהם. כוכב הלכת צדק שולט על שני הסימנים הבאים מלמעלה, דגים משמאל למעגל וקשת מימין. צדק יושב ממש מתחת לשבתאי בהיררכיה המרכזית הזו. כוכב הלכת מאדים, הבא בתור מיופיטר במערכת השמש, שולט במזלות טלה משמאל ועקרב מימין. מאדים יושב מתחת לצדק במרכז. ואז מגיעה ונוס, השולטת במזל שור משמאל ובמאזניים מימין.

ברמה החמישית במורד הציר הזה, כוכב הלכת מרקורי שולט בתאומים משמאל ובתולה מימין. מרקורי שולט גם בחלוקה כאיכות, ומעניק לעמדה זו את הפיצוץ הארכיטיפי של הבריאה להמון ביטויים. מתחת לזה שולטים המאורות, הירח והשמש בסימן אחד כל אחד, המבטאים את האיכות היצירתית של חלוקה מלאה ומפורשת לחיים נשיים וגבריים, יין ויאנג. הירח שולט בסרטן משמאל והשמש שולטת באריה מימין. ה-IC, החלק התחתון של גלגל המזלות, יושב ביניהם.

אלומת האב ממשיכה לרדת לאורך הציר המיתולוגי הזה אל מרכז התבנית האסטרולוגית היצירתית. תוך כדי כך, שביעית מהקרן שלו מתפזרת בכל מרכז הקרנה פלנטרי אל המטריצה ​​היצירתית כדי להתערבב עם שתים עשרה אלומות האם הנכנסות. זה יוצר דפוס מוריי דינמי וחיים של פוטנציאל יצירתי. שתים עשרה האנרגיות של האם מתערבבות עם שבע האנרגיות של האב ויוצרות דפוסי גל מעגליים המכילים את כל שתים עשרה האיכויות והידע של האם ושבע האב.

מה שדרוש כעת כדי להביא אותם לידי ביטוי הוא אלומת ילד שלישית כדי להאיר את דפוס המוריי. אלומת האב יורדת לתחתית הציר mundi ומחייה את הירח והשמש. שני הסימנים הללו מסמלים אישה וגבר, יין ויאנג בתוך הבריאה. קרן אמא הנכנסת דרך הפורטלים האנימציה של סרטן ואריה משתלבת עם קרן האב. גבר ואישה נולדים ברמה הארכיטיפית. הם תאומי הגיבור המקוריים, אל השמש היווני אפולו ואחותו אלת הירח ארטמיס.

נוצרת אלומת אור שלישית המשקפת את הילד האלוהי. ירח ושמש בוקעים מעצמם קרן הילד הזו במעלה הציר mundi, וממריצים כל אחד משבעת מרכזי מקרני כוכבי הלכת. האור הזה מתפזר החוצה אל תבנית המוריי המאיר את התבנית, והיקום שלנו מגיח לביטוי, מוצק ופיזי, נע, נושם ואוהב.

כגברים ונשים, אנחנו התאומים הגיבורים בצורה גלויה. אנחנו הירח והשמש שהתגלו בגוף האדם. היבט חשוב אחד של תורת היקום ההולוגרפי הוא שבני אדם הם יוצרים שותפים ביקום שלנו. אנו יוצרים אושר או צער בהתאם לתחזיות הנפשיות שלנו, לאופן שבו אנו חושבים. לפי מדענים ואחרים המחזיקים באפשרות זו, אנחנו האלומה היצירתית השלישית. אבל המסע שלנו בחזרה במעלה ציר הבריאה מלא במכשולים. זהו מסע הגיבורים המיתולוגי.

במזרח, הרעיון הרוחני של בני אדם בעלי שבעה מרכזי צ'אקרה לאורך ציר עמוד השדרה שלנו מבוסס על מציאות אסטרולוגית זו. כל אחת משבע הצ'אקרות תואמת לכל אחד משבעת שליטי כוכבי הלכת של שנים עשר השערים לגן עדן. מי המייחסים את ההשקפה הזו מספרים שהצ'אקרות, מרכזי המקרן, חסומות בעמדות ופחדים נפשיים שונים, כך שיש לנו הרבה מאוד קושי לבטא יקום אוהב יותר מהמרכזים הגבוהים שלנו. כרגע אנחנו נוטים להקרין דרך שתי הצ'אקרות התחתונות שלנו די טוב. מרכזים אלו הם מרכזים של הישרדות ולחימה, של ביטוי ושליטה של ​​אגו, תכונות סרטן ואריה.

אנו עושים מדיטציה ועוסקים בתרגולים רוחניים על מנת לנקות את ציר עמוד השדרה שלנו ולהשיג גישה למרכזי המקרנים הגבוהים שלנו. ככל שאנו לומדים לעשות זאת בטוהר רב יותר, אנו ניגשים ליכולתנו לשלוח אל המטריצה ​​היצירתית אנרגיות אלומה שלישיות חדשות שיאירו את תבנית המוריי באנרגיות יצירתיות ברמה גבוהה יותר. ברגע שניגש למרכז הלב, הנשלט על ידי ונוס, כוכב האהבה, ניצור יקום של אהבה, חמלה, שגשוג ואושר. שני מרכזי ההישרדות התחתונים ישתנו להקרין אלומות של הרפתקאות טיפוח, סרטן ואריה הפועלות בהרמוניה עם מרקורי בצ'אקרה השלישית ונוגה בצ'אקרה הרביעית.

אם אנחנו חיים ביקום של אשליית חלומות ומאיה, בפרופורציות הולוגרפיות, אז האסטרולוגיה הופכת למנגנון הדינמי והשלם ביותר שנועד בדיוק ליצירה כזו.Source by Robert B FitzGerald