אסטרולוגיה אינדיאנית – סימן הפומה

אסטרולוגיה אינדיאנית – סימן הפומה

ינואר 18, 2022 0 By admin

בתוך הרוחניות האינדיאנית, רוחות בעלי חיים נחשבות לזמינות לעזרה כאשר אנו זקוקים לה ויש לנו חיות ספציפיות שניתנו לנו לכל החיים ובעלי חיים זמניים שמעמידים את עצמם לזמינים לזמן מה על סמך מה שאנחנו צריכים. אסטרולוגיה אינדיאנית מקצה חיות ספציפיות לכל חודש בגלגל המזלות האינדיאני. מאמר זה יחקור את התכונות של סימן הפומה.

אם נולדת בין ה-19 בפברואר ל-20 במרץ, סימן החיה שלך הוא פומה, הנקרא גם פנתר ואריה הרים.

תכונות פומה

"כאשר עובדים על רטט רוחני, פומות יכולות ללמד אותך על מהירות, חן, טריטוריאליות, רגישות, מסתורין ותקשורת." -דבורה דורבין, פשוט אסטרולוגיה אינדיאנית

אם נולדת בסימן הפומה, אתה עדין וסבלני, וניתן לגיבוש. סביר להניח שתסתגל במהירות לסביבתך ויכול בקלות להיספג לחלוטין בסביבה שלך.

אתה ידידותי וטוב לב, אדיב ורחום. אתה רגיש מאוד לרגשות של אנשים אחרים ולעתים קרובות אתה יכול לחוש מה הם צריכים ולתת להם את זה. אבל אתה גם רגיש לאנרגיה של הסביבה סביבך, ל הכל מסביבך.

עם זאת, בגלל שאתה לוקח דברים כל כך אישי והם כל כך רגישים ורגשיים, אחרים עשויים להרגיש שאתה דורש הרבה אנרגיה. ובכל זאת, אתה חביב, וסביר להניח שאתה די פופולרי. אתה מאוד נאמן ואתה אוהב את המשפחה שלך ואת הבית שלך.

האופי הרגיש והאינסטינקטיבי שלך הופך את זה לא סביר שאתה מאוד מעשי או מכני. אתה נעלם. ואולי לאחרים נראה שלפעמים אתה מתקשה לנווט בדרישות היום-יום.

אתה לומד הכי טוב על ידי טבילה. ההיגיון אינו יעיל כמו להיות שקוע לחלוטין במה שאתה מנסה ללמוד.

אתה עשוי להצליח מאוד לאחר שמצאת את הדרך הנכונה וסביר להניח שתשתקע לחלוטין בעבודה שאתה עושה. למרבה הצער, זה עשוי לומר שדברים חשובים אחרים בחיים שלך מקבלים את הקצה הקצר של המקל.

סביבת העבודה הטובה ביותר

הסביבה הטובה ביותר שלך היא הסביבה שבה יש לך הזדמנות למצוינות אמנותית. אתה ניחן ביצירתיות, דמיון ואינטואיציה וצריך דרך לעשות בהם שימוש בעבודתך. זה עשוי להיות מוזיקה, דרמה, כתיבה או אמנות.

לא תעבוד טוב בסביבה מובנית מדי או מרגישה שולטת. סביבה כזו עלולה להוביל אותך למרוד.Source by Jeanine Byers