אסטרולוגיה אינדיאנית – טוטם הנחש

אסטרולוגיה אינדיאנית – טוטם הנחש

ינואר 19, 2022 0 By admin

הנחש

אם נולדת בין ה-24 באוקטובר ל-21 בנובמבר, נולדת בסימן הנחש. מאמר זה יתאר מה צפוי להיות תכונות האישיות והאופי שלך ויציע דרכים בהן טוטם הנחש יכול לעזור לך כחבר רוח.

צמיחה רוחנית

ברוחניות האינדיאנית, הנחש מייצג את ההזדמנות לשינוי וריפוי. היא מביאה לידה מחדש ותקומה, ומציעה חוכמה וחניכה לחיים חדשים. כשאנחנו משחררים את מה שכבר לא משרת אותנו, הוא מת בחיינו, מפנה מקום למשהו חדש להיווצר, להיוולד בנו.

חפש מה צריך לרפא בחייך ואז קרא לנחש שיעזור לך לרפא אותו ולעבור את המעבר שנוצר. סביר להניח שמעברים יגיעו במהירות וייפתרו במהירות.

נחש יכול לעזור לעורר את היצירתיות שלך, לעורר תפיסה עמוקה יותר, תובנה גדולה יותר ואינטואיציה מדויקת יותר. זה יכול לעזור לך לראות לתוך ליבם של אחרים ולהכיר אותם בצורה אמיתית יותר ממה שהיית מסוגל קודם. סמוך על התובנות שמגיעות לך לגבי אחרים. הם אולי נראים מוזרים אבל בדרך כלל צודקים.

תכונות אופי טוטם של נחש

"הרגשות של אנשים שנולדו תחת שלט הנחש יכולות להיות עזות, אבל האנשים האלה גם זהירים. הם נמנעים מלחשוף את החולשות שלהם לאחרים. על פני השטח, הם אנשים נועזים ובטוחים בעצמם, אבל החזית הזו מחפה על חוסר ביטחון וצורך כדי להגן על רגשותיהם. למי שנולד תחת שלט הנחש יש את היכולת לסכם אחרים במבט חטוף ולראות ישר דרך שרלטנים כמעט לפני שהם דיברו". -דבורה דורבין, פשוט אסטרולוגיה אינדיאנית

הם מסוגלים לעשות את אותו הדבר במצבים חדשים, יודעים כמעט מיד, ברמה אינטואיטיבית, אם המצב טוב או רע. אולי יש להם עניין בתורת הנסתר, אבל רוצים הוכחה לפני שהם מאמינים בטענה מסוימת.

הם יוצרים אסטרטגים מעולים, אז אם הם מועדים לאנשהו בחיים, אתה יכול להמר שיש להם תוכנית מפורטת להגיע לשם.

לבטוח באנשים שהם אוהבים, ואפילו בעמיתים לעבודה ובחברים, הוא צורך חשוב עבורם. הם יעשו כל מה שצריך עבור מישהו שהם סומכים עליו, אבל ברגע שמצב מוכיח שהם לא יכולים לסמוך על מישהו, האמון הזה נעלם לתמיד!

מכיוון שהם נחושים, נלהבים ואינטנסיביים, אנשי נחשים עובדים קשה ומשחקים קשה. הם יכולים לקחת על עצמם עומס עבודה עצום ויהיו שם לפני שמישהו אחר יגיע, יבצע את זה. אבל הם גם אוהבים לערוך מסיבות ולטייל, משחקים באינטנסיביות כמו שהם עובדים. הם טובים בארגון ופותרי בעיות אמינים.

באמצעות היכולת האינטואיטיבית שלהם, הם רואים לעתים קרובות בעיה מגיעה בדרך הרבה לפני שהיא מתבטאת בפועל, ובדרך כלל, הם צודקים.

למרות שהם אדיבים ונדיבים עם האנשים שהם אוהבים, הם גם מתווכחים בעוצמה ולפעמים לא מבינים איזו השפעה יש להם על אנשים אחרים. אחרים עשויים לעזוב או לדחות את האופן המתעקש והשתלטני הזה ואז הם תוהים מה קרה, מה הם עשו לא בסדר שהוביל לאובדן מערכת היחסים.

מקצועות

אנשים שנולדו תחת השלט הזה הם נהדרים בתפקידי מנהיגות וסמכות, ובעבודות או קריירה שבהם הם יכולים להרגיש שהם עושים משהו בעל ערך ויכולים לעזור לאנשים לפתור את הבעיות שלהם. זה מציע מגוון אפשרויות, כולל עבודת משטרה, מקצועות רפואה, מאמני ספורט ואחרים.Source by Jeanine Byers