אסטרולוגיה אינדיאנית – טוטם החדקן

אסטרולוגיה אינדיאנית – טוטם החדקן

ינואר 22, 2022 0 By admin

באסטרולוגיה אינדיאנית, ישנם שנים עשר מזלות אינדיאנים המבוססים על גלגל הרפואה והם מרכיבים לוח שנה של שנים עשר חודשים. עבור כל חודש, יש סימן חיה מתאים, ומזל בעל חיים זה תורם לתכונות האופי של האדם שנולד תחת אותו מזל אינדיאני.

אבל הרוחניות האינדיאנית מעידה על כך שחיות אלה מציעות את עצמן גם כחברות רוח לאלו שנולדו תחת השלט הזה. הם עומדים לרשות עצמם כדי לעזור לכל אדם ללמוד שיעורי חיים, לפתח מאפיינים נחשקים יותר ולרפא בכל דרך שעוזרת להם לגדול ולהיות האנשים שהם נועדו להיות.

סדרת מאמרים זו הסתכלה על כל אחד משנים עשר המזלות האינדיאנים ובמאמר זה, נבחן את החדקן. אם נולדת בין ה-23 ביולי ל-22 באוגוסט, נולדת בסימן טוטם החדקקן.

תכונות רוחניות

מהחדקן תוכלו ללמוד איך להתמיד לא משנה כמה המצב קשה, איך להישאר נאמנים לקורס שלכם, תוכלו לחזק את הנחישות וללמוד על עומק וידע.

תכונות אופי טוטם חדקן

"אנשים שנולדו תחת סימן החדקן, הנחשב לאחד הסימנים החזקים ביותר באסטרולוגיה אינדיאנית, הם דומיננטיים, ספונטניים, יצירתיים ומוחצנים. האנשים האלה נולדו להנהיג. יש להם חן וכבוד, ויש להם עוצמה נרחבת. אישיות. שאפתניים ובעלי רצון חזק, הם חיוביים ובטוחים ביכולות שלהם. האנשים האלה יודעים מה הם רוצים בחיים והם מקבלים את זה."-דבורה דורבין, פשוט אסטרולוגיה אינדיאנית

זה נשמע מוכר?

אם נולדת תחת סימן זה, אתה לא מתייאש בקלות ותתמיד כדי להשיג את המטרה שלך. אתה יכול להמשיך גם בנסיבות הקשות ביותר. אתה יכול להיות די עקשן, גם בהתמדה שלך ובדרכים אחרות. לפעמים, אתה פשוט מסרב לשמוע את הצד של האדם האחר בדברים.

אבל אתה גם אדיב ונדיב ולמרות שאתה מחליט להצליח, אתה לא רוצה לעשות זאת על חשבון מישהו אחר.

אתה נועד להוביל אבל לא מתפקד טוב בצוות. מול עבודת צוות, לעתים קרובות אתה בסופו של דבר תיקח אחריות.

בדרך כלל, יש לך ציפיות חיוביות, אבל לפעמים מגיב רע כשהדברים לא מסתדרים כפי שציפית. בזמנים כאלה, זה עוזר שיש אנשים אהובים בסביבה כדי לעודד אותך ולעתים קרובות זה עוזר לשחזר את הביטחון העצמי שלך.

מקצועות

סביר להניח שתעלה לפסגה בעסקים או במסחר, אבל ייתכן שיש לך סטנדרטים גבוהים מדי לפוליטיקה. כל קריירה שמציעה מנהיגות וקידום תועיל.Source by Jeanine Byers