אל תיפול על 12 המיתוסים הנפשיים האלה

אל תיפול על 12 המיתוסים הנפשיים האלה

פברואר 3, 2022 0 By admin

נתקלנו במיתוסים רבים על קריאות נפשיות במהלך השנים. זה לא מפתיע שיש כל כך הרבה מידע שגוי ובדיות הקשורות לקריאות מטפיזיות; לפעמים המתרגלים אשמים.

להלן שנים עשר מיתוסים נפשיים המבוססים על למעלה מ-30 שנות הניסיון שלנו בנושא.

מדיומים יודעים הכל.

זה המקום שבו כמה מדיומים מסתבכים בצרות. הם מאפשרים לעוקבים וללקוחות שלהם להניח שהם יודעים הכל, ואז מאבדים כבוד כשהם לא יודעים. מדיום מפורסם מאוד נתן לזה לקרות לה. היא מתה לפני כמה שנים עם מוניטין רע בגלל זה.

להיות מדיום לא אומר שאתה יודע הכל. זה כמו לראות טלוויזיה. זה שאתה מכוון לערוץ אחד לא אומר שאתה יודע כל מה שקורה בכל ערוץ בכל רגע.

אף מדיום לא מדויק ב-100% מהזמן.

לפעמים קורא לא יתפוס משהו כי אתה לא אמור לדעת אותו.

כמו כן, לגבי שאלות כמו "על מה הוא חושב?" או "האם היא אוהבת אותי?", זו לא זכותך להפר את הפרטיות של מישהו ולחטט במוחו.

מדיומים יכולים למחוק קארמה.

אף אחד לא יכול למחוק את הקארמה של אדם אחר. אתה חייב לאזן את זה בעצמך על ידי התנסות בכל מה שקשור לזה.

מדיומים יכולים להחזיר מאהב או להפסיק להתגרש.

לא, הם לא יכולים, ואם מישהו אומר לך שהוא יכול הם משקרים או הוזים. אם זה נגמר, זה נגמר. שימוש בכישופי אהבה לשם כך הוא מניפולציה רוחנית וקסם שחור, וייצור קארמה שלילית עבורך ועבור הנפשי.

מדיומים יכולים לומר לך אם בן הזוג שלך בגד.

חלקם אולי מסוגלים, אבל אולי לא כדאי להציל את מערכת היחסים שלכם אם תצטרכו לשאול זר שאלה כזו.

מדיומים יכולים לחזות את מספרי הקופה הגדולים של הלוטו.

אולי אם אתה מיועד לנצח, אבל אתה כנראה לא, אז הם לא יוכלו לתפוס את המספרים עבורך.

רק מדיומים הם מדיומים.

לכל אחד יש מידה מסוימת של יכולת נפשית. אתה יכול להגדיל את שלך במידה מסוימת באמצעות מדיטציה רגילה. מדיטציה תעזור לך להירגע, להתמקד ולהיות מודע יותר לתשובות לשאלות שלך.

אתה יכול לשנות את גורלך.

כמה מדיומים טוענים, "שום דבר לא חקוק באבן". גילינו שרוב האירועים הגדולים בחייו של כולם נועדו מראש. אז יש לך רצון חופשי להגיב אליהם.

מדיומים מנצלים אנרגיה דמונית ויש להימנע מהם, יחד עם כל שאר המנהגים הרוחניים שאינם דתיים.

עבודה נפשית, קלפי טארוט, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור ושיטות מטאפיזיות אחרות אינן דמוניות או שליליות בפני עצמן. עם זאת, אפשר לנצל אנרגיה אפלה, עם או בלי מטפיזיקה, אם אינך יודע כיצד להגן על עצמך.

בשל כך, אנו ממליצים לדמיין את עצמך מוקף באור לבן, לבקש הגנה והדרכה ממדריכי האור ואלוהים שלך, להימנע מסמים ואנשים שליליים ולהימנע מקסם שחור או טקסים דומים של אנרגיה אפלה.

רק מדיומים מנוסים יכולים לתקשר עם המתים.

אובדן של אדם אהוב הוא תמיד קשה. זה רק טבעי לרצות ליצור איתם קשר ולהמשיך בתקשורת.

אנו מאמינים שאנשים אהובים שחוצים עוברים בודקים מעת לעת עם אלה שהם השאירו מאחור, נמצאים שם בשבילכם כשאתם צריכים אותם, ומנסים לעיתים קרובות לעזור.

עם זאת, הבעיה היא שרובנו לא מותנים בגיל צעיר להיות פתוחים או לזהות תקשורת מהצד השני. רוב האנשים מתגעגעים לסימנים.

מניסיוננו, אנשים רגישים רוחנית יכולים לתפוס תקשורת מהצד השני. עבור כל השאר, מדיטציה יומיומית יכולה לעזור לך להיות פתוח יותר לתובנה כזו, וכך גם לקבל את העובדה שהאהובים שלך שחצו יכולים לשמוע אותך, ורוצים לעזור.

גלגול נשמות וקרמה לא קשורים או כל כך חשובים.

מדיום טוב מבין שאתה לא יכול לקבל אחד בלי השני, עד כמה הם משפיעים על חייך הנוכחיים (הרבה), ושקבלת התיאוריות הללו מעצימה באמצעות אחריות אישית.

הנפש התאומה שלך מיועדת בעיקר לרומנטיקה.

לכל אחד יש הרבה נפשות תאומות ורובם מיועדים לצמיחה רוחנית. כל מי שאומר אחרת צריך להפסיק לקרוא כל כך הרבה רומנים רומנטיים.

אסטרולוגיה ונומרולוגיה עוסקות רק באפשרויות.

ברגע שאתה עובר מעבר לשטחיות של האסטרולוגיה המודרנית (למשל, הורוסקופים, התמקדות בלעדית במעברים, החזרות שמש וכו'), לשרטוט מקיף באמצעות מתודולוגיות עתיקות, אתה נמלט מהשטויות של "האפשרויות היחידות" ומתחיל לזהות "הנה זה בא" אירועים ונסיבות חיים שנקבעו מראש.

זכויות יוצרים ©Source by Scott Petullo