איך לדעת אם בן הזוג לעתיד שלך נראה טוב רק על סמך תאריך הלידה שלך

איך לדעת אם בן הזוג לעתיד שלך נראה טוב רק על סמך תאריך הלידה שלך

פברואר 10, 2022 0 By admin

אם אתה רווק ומחפש נישואין, המאמר הזה נכתב במיוחד בשבילך. בסוף מאמר זה, תוכל לקבוע אם תתחתן עם בעל נאה או אישה יפה. פשוט על ידי בדיקת תאריך הלידה שלך, תוכל להציץ בבן זוגך לעתיד. לפני שאתחיל באיך לעשות, אני צריך לתת לך רקע קצר על 8 תווים סיניים, כדי שתוכל להבין הכל.

8 התווים הסיניים שלך נגזרים מתאריך ושעת הלידה שלך. הם משמשים כדי לקבוע את העליות והמורדות של כל חייך. בהתבסס על 8 התווים שלך, תוכל לראות את הבריאות, העושר, הרומנטיקה ומערכות יחסים אחרות שלך.

8 התווים שלך מורכבים מ-4 חלקים, עמוד השנה שלך, עמוד חודש, עמוד יום ועמוד שעה. כל אחד מהעמודים הללו מורכב מ-2 תווים (ענף שמימי ועמוד ארצי), ולכן זה נקרא 8 תווים. אני אשאיר פרטים נוספים על 8 הדמויות שלך למאמר אחר. במאמר זה, אתמקד רק כיצד "לתפוס הצצה" של בן הזוג העתידי שלך. החלק של 8 הדמויות שלך שמייצג את בן הזוג שלך הוא הענף הארצי של שלך עמוד יום.

במילים פשוטות, האם בן זוגך לעתיד נראה טוב או שנקבע לפי איזה מ-12 החיות של ההורוסקופ הסיני שולט ביום בו נולדת.

דבר אחד שכדאי לשים לב אליו כאן. אתה בוודאי מכיר את 12 החיות של ההורוסקופ הסיני, ואתה יודע שכל חיה שולטת בשנה. לדוגמה, השנה היא שנת השור. מלבד לשלוט בשנה, כל חיה גם שולטת בכל חודש ,יום ושעה.

לדוגמה, ברגע זה שאני כותב את המאמר הזה, זה חודש הנמר. היום, 4 במרץ 2009 הוא יום הקוף. השעה כרגע היא 02:41, שהיא שעת שור.

מכל ארבעת העמודים, עמוד היום משפיע על הנישואים שלכם. מעמוד התווך שלך עצמו, אתה יכול לקבוע כמה דברים לגבי בן/בת הזוג לעתיד…

ראשית, כאמור לעיל, האם הוא/היא נראים טוב. שנית, אתה יכול לקבוע את ההורוסקופ הסיני שלו/ה בשיעור דיוק של 80%. אני אראה לך איך לעשות את זה.

תן לי להראות לך איך לקבוע אם בן הזוג לעתיד שלך נראה טוב…

אם נולדת באחד מארבעת הימים הנשלטים על ידי 4 החיות המייצגות את כוכבי המין והרומנטיקה, בן הזוג שלך ייראה טוב. אם אינך מכיר את 4 החיות המייצגות את כוכבי המין והרומנטיקה, הם הארנב, הסוס, התרנגול והחולדה.

זה אומר לומר שאם אתה נולד ביום הארנב, הסוס, התרנגול או החולדה, בן הזוג שלך נראה טוב. אתה יכול לצפות להתחתן עם בעל נאה או אישה יפה. אם אתה רוצה ללמוד עוד על כוכבי סקס ורומנטיקה, אנא בקר באתר האינטרנט שלי.

בסדר, עברתי על 4 חיות מתוך 12. מה קורה אם אתה נולד ביום שנשלט על ידי אחת מ-8 החיות האחרות?

הנה זה בא…

אם נולדת ביום הנמר, הנחש, הקוף או החזיר, תתחתני עם מישהו מאוד סובלני וכנוע. כמובן, זה לא אומר שבן הזוג שלך לא ייראה טוב. אבל בהשוואה לקבוצת האנשים שהזכרתי למעלה, הסיכוי שלך להתחתן עם מישהו שנראה טוב יהיה נמוך מהם.

קבוצת האנשים האחרונה היא אלו שנולדו ביום השור, הכבשה, הדרקון והכלב. אם אתה שייך לקבוצה זו, בן / בת הזוג שלך יהיה מישהו שקטה ומעשי. מישהו שמעדיף לשמור על פרופיל נמוך ולעבוד מאחורי הקלעים.

בסדר, עכשיו, אני אעבור לחלק הבא של הנוסחה. כיצד תוכל לקבוע את ההורוסקופ הסיני של בן זוגך לעתיד בהתבסס על עמוד התווך שלך? כפי שציינתי, לשיטה זו יש שיעור דיוק של 80%, אך עם זאת, אתה עדיין יכול ליהנות איתה.

בואו נשתמש בדוגמה הקודמת. אדם זה נולד ב-4 במרץ 2009. כיצד נוכל לקבוע את ההורוסקופ הסיני של בן זוגו משם?

כפי שהוזכר קודם לכן, ה-4 במרץ 2009 הוא יום הקופים. יש כאן 3 אפשרויות. הוא עשוי להתחתן עם מישהו שנולד בסימן חולדה, דרקון או קוף.

לסיכום הנוסחה, ההורוסקופ הסיני של בן זוגך לעתיד יהיה סימן היום בו נולדת, או 2 הסימנים האחרים אשר קשורים לסימן היום בו נולדת.

הרשו לי להמחיש זאת בבירור…

ישנן 4 קבוצות זיקה בהורוסקופ הסיני. כל קבוצה מורכבת מ-3 בעלי חיים.

חולדה, דרקון וקוף שייכים לקבוצה.

שור, נחש ותרנגול שייכים לקבוצה.

נמר, סוס וכלב שייכים לקבוצה.

ארנב, כבש וחזיר שייכים לקבוצה האחרונה.

הגיע הזמן לדוגמא…

אם נולדת ביום החולדה, בן הזוג לעתיד שלך עשוי להיוולד תחת סימן חולדה, דרקון או קוף.

אם נולדת ביום השור, בן זוגך לעתיד עשוי להיוולד תחת סימן השור, הנחש או התרנגול. כך גם לגבי שאר השלטים.

כיף לנתח את בן/בת הזוג לעתיד. אני מאחל לך כל טוב בחיפוש אחר בן הזוג האידיאלי שלך לחיים.Source by Marco Chong