איך כל אחד מה-Rudraksha Ratna עובד בשבילך?

איך כל אחד מה-Rudraksha Ratna עובד בשבילך?

ינואר 29, 2022 0 By admin

Rudraksh חשוב מאוד בדת ההינדית. הפרי ידוע בשם Rudraksha, וכך גם העץ. העץ נמצא לעתים קרובות מאוד באזורים ההרריים של נפאל, אינדונזיה, ג'אווה, סומטרה וגם בורמה. הפרי שחום וכואב בטעמו. אבל Rudraksha ידוע בערכיה הרוחניים המפוארים. והיתרונות לנפש ולגוף הם גם רבים.

על עיטור Rudraksh, כוח עצום מופעל, כך שאפשר להילחם במחלות וגם לשפר את הבריאות הכללית. מבנה הגוף מתחזק, ולכן כל זיהומי הדם מוסרים וחומר הגוף מתחזק.

חלק מהמחלות שבגינן הופכת הרודרקשה לחובה הן כאבי ראש, שיעול, שיתוק, לחץ דם, מחלות לב וגם בעיות יולדות. האישיות הופכת רגועה ומקסימה.

גם אסטרולוגים עומדים בכוחה של רודרקשה, וכאשר אדם לובש את הרודרקשה, האדם מוכשר להתגבר על החטאים מהחיים הקודמים. ברכותיו של לורד רודרה מושגות על לבישת רודרקשה, והחוזק הזה יכול אפילו להפיח חיים באדם רשע.

יתרה מכך, באסטרולוגיה מודרנית, Rudraksha Ratna משמש לעתים קרובות מאוד כדי להתגבר על ההשפעה הזדונית של כוכב לכת לפי מפת הלידה של אדם. באסטרולוגיה, יש עשרים ושבע קבוצות כוכבים ולכל אחת יש שליטה על אחד מתשעת כוכבי הלכת. וכל אחת מקבוצות הכוכבים נשלטת על ידי Rudraksha המקביל. הרודרקשה תמיד מקבל אנרגיה מכוכב הלכת המסוים ובכך פועל כמאגר אנרגיה, וגם כפולט של אנרגיה. לחילופין, ה-Rudraksha Ratna נודע כמסייע מאוד למדיטציה.

ספר לנו כעת על כמה מהרודרקשות הבסיסיות ביותר:

1. Ek Mukhi Rudraksha Ratna:

ה-Ek mukhi Rudraksha נחשב לעתים קרובות כמתנה המשמחת ביותר של הטבע לאנושות – זו הנדירה ביותר מבין כל המוקים.

זה נחשב לעתים קרובות מאוד כמלך חרוזי רודרקשה, ומסומן על ידי תודעה טהורה של לורד פרמשיווה.

המוך האחד מסמן שיש זרע אחד ותא אחד, ומכאן שהצורה דומה לזו של עין, והיא אינה עגולה.

יתרונות:

אבל ה-Ek mukhi Rudraksha או Rudraksha Ratna בעל הצד היחיד קשור למשמעות אלוהית גדולה. והכי חשוב, זה מסמל קישור בין הארץ לשמים, בין תודעת הפרט לתודעה העליונה, וגם את הקשר בין האדם לאלוהים.

הן תועלות חומריות ורוחניות מושגות. הגשמת משאלות, היותו החרוז האידיאלי למדיטציה, הרס של חטאים מלידה קודמת וגם פעולה ככלי להשגת מוקשה הם חלק מהיתרונות המרכזיים של עיטור Ek mukhi Rudraksha. לחילופין, ה-Ek mukhi Rudraksa מרפא מיגרנות, דיכאון, חרדה, הפרעות נוירוטיות ומביא שקט נפשי. Rudraksha זה שולט בצ'אקרת הסהאסררה כדי להביא בהירות לתודעה וגם לבנות קשר עם אלוהים.

מעטרים את EK MUKHI RUDRAKHA:

יש לעטר את ה-Ek mukhi Rudraksha ביום שני תוך כדי שירת המנטרות 'Om Namah Shivaya' או 'Om Hreem Namah'.

2. 7 Mukhi Rudraksha Ratna:

שבעת Mukhi Rudraksha הוא סמלה של האלה Mahalaxmi, שהיא אלת הטהרה.

האלה מוצגת לעתים קרובות כמעניקה מטבעות של שגשוג, בעוד היא יושבת על לוטוס ענק. פילים מרעיפים עליה מים משני הצדדים, וזה מסמל שצריך לחיות בהווה ולתת לזיכרונות הישנים לזרום.

האלה Mahalaxmi היא סמל להרפות מהטרדות של חיי היומיום ויצירת הסביבה של עצמך. לחילופין, כוכב הלכת המזוהה עם שבעת המוקי רודראקשה הוא נוגה. נוגה היא כוכב הלכת של אהבה וכסף.

יתרונות:

על ידי לבישת רודרקשה שיש לה 7 פנים, אדם מוצא שם, תהילה ושפע.

כאשר אחד מקשט את 7 Mukhi Rudraksha, אדם מוצא שגשוג, אושר ושביעות רצון, בעוד האומללות והמזל הרע נעלמים. באופן דומה, אפשר להתגבר על מצוקותיו של כוכב הלכת נוגה. מערכות יחסים מוצאות שפע והרמוניה, בעוד שקט נפשי מושג.

עם שבעת Mukhi Rudraksha, אנשי עסקים ומנהלי ציבור מוצאים הצלחה רבה יותר בתחומם. הלובש הופך חיובי והסבל נעלמים.

ל-Rudraksha Ratna שהיא שבעה Mukhi יש יתרונות גם לבריאות והיא ה-Rudraksha האידיאלית לסוכרת, או להפרעות הקשורות לבלב, בלוטת יותרת הכליה או כבד.

מעטר את שבעת מוחי רודרקשה:

יש לעטר את שבעת המוקי רודרקשה תוך כדי שירת המנטרה 'אום הום נמה'.

3. 8 Mukhi Rudraksha Ratna:

שמונה המוקי רודרקשה רטנה נשלט על ידי לורד גנשה, שהוא הוויגהנהארטה או מסיר המכשולים. לורד גנשה מסמל מסירות עילאית להורים.

עם שמונה ה-Mukhi Rudraksha ratna, הלובש נתקל בחוכמה ומוצא תמיכה ויציבות בחייו. הפחד מכישלון בכל המפעלים אובד ואדם מוכשר יותר להתמודד עם אתגרים בחיים.

ה-Rudraksha Ratna עם שמונה היבטים נשלטת על ידי לורד קטו, שמתבטא גם כנחש השמימי הגורם למכשולים בחייו. עם שמונה המוקי, ההשפעות השליליות של כוכב הלכת קטו מתבטלות. אז החטאים הקשורים לסבל, עייפות ואנרגיה נמוכה הולכים לאיבוד. לחילופין, ה-Rudraksha פועלת למען הקניית כוח רצון, יציבות והצלחה ללובש אותו.

במיוחד, זה אידיאלי עבור אלה העוסקים בעבודה אינטלקטואלית, סופרים ואנשי חינוך. לאנשי עסקים ואנשי שירות, זה מאוד מועיל שכן אדם מתגבר על מכשולים בחיים. נתקלים בסגולות של חיוביות ושביעות רצון.

גם מבחינה בריאותית, שמונת המוכי רודרקשה מאפשרת להתגבר על מחלות רגליים ועצמות, כך שמקבלים הקלה בדלקת פרקים. עייפות נפשית אובדת והאדם נעשה פעיל יותר. גם מערכת השרירים והשלד מתפקדת טוב יותר.

יש ללבוש את שמונת המוקי רודרקשה ביום שני תוך כדי שירת המנטרה 'אום הום נמה'.

4. 9 Mukhi Rudraksha Ratna:

האלה נבדורגה שולטת ב-9 Mukhi Rudraksha Ratna, ומאמינים כי Rudraksha Ratna מחזיק בתוכו את כוחה של נאווה דורגה, או כל תשעת הדוויס. אז הלובש מוצא גם את Bhoga וגם Moksha בעולם.

עם החרוז, נתקלים ביתרונות חומריים כמו גם רוחניים.

כוכב הלכת השולט של רודרקשה רטנה בעל תשע היבטים הוא לורד ראהו ובכך מתגברים על ההשפעות המזיקות של ראהו. החרוז שימושי במיוחד עבור כל מי שיש לו Rahu חלש בקונדלי שלו.

יתרונות:

כאשר אחד מקשט את תשעת המוקי רודראקשה, הוא נשאר חופשי מפחדים מרוחות רפאים ורוע, ומנצח גם אויבים. הקשר עם האלה דורגה מתגבר – מוצאים כוח ומשמידים חטאים ודאגות. ההשפעות המזיקות של כוכב הלכת ראהו מתגברים.

בברכות של שאקטי, האם העליונה, הלובש הופך לאמיץ ומוצא אומץ, שם ותהילה. מבחינה בריאותית, מערכת העצבים מתפקדת טוב יותר ומתגברת על מחלות נוירוטיות, פחד, פוביה, הזיות וכו'.

מעטר את תשעת MUHI RUDRAKSHA RATNA:

יש ללבוש את הרודרקשה עם תשעת הפנים ביום שני תוך כדי שירת המנטרה 'Om Hreem Hoom Namah'.

5. 10 Mukhi Rudraksha Ratna:

ה-Mukhi Rudraksha ה-10 הוא Rudraksha של לורד קרישנה, ​​שהוא האבטאר ה-8 של לורד נאראיאנה עצמו.

ובהיותו 10 Mukhi Rudraksha, זה קשור לכל כוכבי הלכת. עם עיטור הרודרקשה רטנה הזה, אתה מבין שמציעים לך הגנה מכל 10 הכיוונים.

אז זה באמת Rudraksha Ratna האידיאלי למצוא הגנה מפני השפעות שליליות של כוכבי לכת וכל האנרגיות השליליות. בדיוק כמו האל סרי קרישנה, ​​ה-10 Mukhi Rudraksha Ratna משמש כמגן של כל היצורים.

יתרונות:

לבשו את 10 Muki Rudraksha Ratna כדי למצוא את הברכות של האל סרי קרישנה, ​​ולמצוא הגנה מפני רעות כמו רוחות, רוחות רפאים וקסם שחור. עם ה-Rudraksha עם 10 היבטים, החיים הופכים לשמחה בזמן שהפחדים משתחררים, ואדם מוצא את הכוח ליצור.

מצא קשר עם האל קרישנה; תתברך בשמחה, אושר ומערכות יחסים פוריות. בחירה ב-Rudraksha Ratna עם 10 היבטים תבטיח שתמצא הצלחה בתיקי משפט, עסקאות קרקע ותתגבר על חובות והפסדים.

מבחינה בריאותית, Rudraksha Ratna עם 10 היבטים מאפשר לך להתגבר על חרדות, דאגות, כאבי גב והתקפים נפשיים. זו הרודרקשה רטנה הטובה ביותר עבור לב חלש.

היום הנכון לעטר את 10 ה-Mukhi Rudraksha ratna הוא ביום שני תוך כדי שירת המנטרה 'Om Hreem Namah Namah'.

6. 11 Mukhi Rudraksha Ratna:

11 הרודראס הם השולטים ב-Ekadash Rudraksh, הידוע גם בשם 11 Mukhi Rudraksha.

האלוהות השולטת ברודרקשה עם 11 היבטים היא לורד האנומן. הלובש נתקל בעושר רוחני וגשמי כאשר הגורו הפנימי מתעורר מבפנים. ה-11 Mukhi Rudraksha הוא הטוב ביותר לסיוע במדיטציה עמוקה, והלובש מוצא מודעות, תודעה שהיא אלוהית וגם חוכמה ושיפוט נכון. עם ה- Ekadash Rudraksha, ההשפעות המזיקות של כל כוכבי הלכת מורגעות וה- Rudraksha היא הגנה רבת עוצמה מפני מוות בשוגג.

יתרונות:

זה מגביר את הריכוז, הזיכרון והיצירתיות, והלובש מוצא ביטחון עצמי. הלובש יש אוצר מילים רב עוצמה וה-Rudraksha Ratna אידיאלי עבור מישהו שמתכונן למבחנים תחרותיים. הלובש נשאר שנון, נועז, אקספרסיבי ואינטליגנטי.

מבחינה בריאותית, Rudraksha Ratna עם 11 היבטים מאפשר להתגבר על אסתמה וכל הפרעות הנשימה, כולל ברונכיטיס וקדחת השחת. החסינות מוגברת ותפקוד בלוטת התריס מוסדר. הלובש מוצא הגנה מבעיות לב, סוכרת, לחץ דם, כאבי גוף, מחלות כבד, כאבי גב ואלכוהוליזם כרוני.

מעטר את 11 MUKHI RUDRAKSHA RATNA

רצוי לגעת ב-Rudraksha על Shivling ולקשט אותה תוך כדי שירת המנטרה 'Om Hreem Hum Namah'.

7. 12 Mukhi Rudraksha Ratna:

זה לורד סוריה שהרודרקשה רטנה עם 12 היבטים מסמלת. בעוד שהשמש היא נותנת החיים, היא גם שולטת בתודעה.

בכוחה של השמש, המוח מבין את האמת של כאן ועכשיו, ושהפוטנציאל המרבי טמון רק בהווה. עם הרודרקשה, אפשר לעשות סדאנה על אותו הדבר.

עם השמש, אדם מוצא את כוח המימוש העצמי ומתגבר על תלות. בין אם זה פיזי או נפשי. אישיותו של הלובש זורחת כמו השמש.

יתרונות:

עם שנים עשר Mukhi Rudraksha Ratna, הלובש מוצא זוהר, ברק וברק, וגם צעירות וחיוניות. לאחר מכן יש אדם בעל ראייה וכוח של פעולה בזמן, בעוד האדם מתגבר על ההשפעה השלילית ועל מצוקותיה של השמש.

הלובש הוא חסר פחד ועוצמתי. מעשיו מבוססים על הידע שלו. זה גורם לו לביטחון עצמי ומשתחרר כבוד עצמי נמוך, בעוד כוח פיזי, נפשי ורגשי מוגבר.

מבחינה בריאותית, תפקוד מערכת העיכול משתפר, לבלב, מחלות כבד, הפרעות עיכול וסוכרת.

במיוחד, Rudraksha Ratna עם 12 היבטים מועיל במיוחד עבור אנשי עסקים, משקי בית, פוליטיקאים, מנהלים, מנהיגים ומנהלי ציבור.

מעטר MUKHI RUDRAKSHA 12:

יש לעטר את ה-12 Mukhi Rudraksha ביום שני תוך כדי שירת המנטרה 'Sri Suryaye Namah'.Source by Harshad Jethra