איך אסטרולוגיה יכולה לעזור לפתור את הדאגות שלך

איך אסטרולוגיה יכולה לעזור לפתור את הדאגות שלך

ינואר 23, 2022 0 By admin

מיקומם של כוכבי לכת וכוכבים בזמן לידתו הוא המהות של האסטרולוגיה, ומגדיר את טבעו של האדם, מאפייניו, מערכות היחסים וכל היבטי החיים, כולל קריירה והצלחה. והיבט משמעותי לא פחות באסטרולוגיה, במיוחד באסטרולוגיה וודית הוא הקארמה של האדם, שהם מעשיו ומעשיו של האדם מהחיים האלה ומחיים קודמים.

באסטרולוגיה וודית, מאמינים שילד נולד כאשר קרני שמימיות, בצורה של מיקום של כוכבי לכת, נמצאות בהרמוניה מושלמת עם הקארמה שלו. ההורוסקופ של האדם יוצר אפוא דיוקן שמסביר כמה תוצאות עבר ועתיד בלתי ניתנות לשינוי. הקארמה של האדם מהעבר מגדירה כיצד חייו יהיו, והורוסקופ וגלגל המזלות נקראים לפיכך לעתים קרובות 'קאלה צ'אקרת', שפירושה 'גלגל הזמן'.

בעזרת האסטרולוגיה הוודית, תוכלו לדעת יותר על אירועים שיתרחשו בחייכם, ולהיות מוכנים מראש על מנת להבטיח שתפיקו את המיטב מזמנים חיוביים, ושלא יפריעו לכם השליליות. בעוד שהאסטרולוגיה הוודית מציגה בפניך תמונת מצב שלמה של חייך, רק על ידי שימוש במפת הלידה שלך, אסטרולוג יכול לעזור לפתור את כל הבעיות איתם מתמודדים יקיריכם בחייהם!

חלק מאינספור תחומי החיים, בהם ניתן לקבל תובנה מעמיקה ומפורטת יותר על ידי שימוש באסטרולוגיה, כוללים את הקריירה, הזמן הנכון להתקדם בהליך רפואי והזמן הטוב ביותר לפתיחת עסק. זה יכול לכלול היבטים מעודנים עוד יותר של עסק, משהו כמו השקת מוצר. במישור עמוק יותר, אסטרולוגיה יכולה לעזור לאדם להבין את המניעים הבסיסיים מחוויות שעברו בחיים קודמים.

השתמש באסטרולוגיה, ותוכל להבין את הכוח המניע מאחורי החוזקות והחולשות שלך. באופן דומה, מדע יוצא דופן זה יכול לעזור לך למצוא תשובות לשאלות פשוטות בחיים, שבכל זאת יש להן משמעות מרבית, כמו הזמן הנכון לקנות בית, לעבור למקום מגורים או הזמן הטוב ביותר לחפש עבודה חדשה. היבט נוסף של אסטרולוגיה שעושה את ההבדל בחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם הוא יחסים בין אישיים. עם אסטרולוגיה, אפשר לזהות עד כמה הוא יסתדר עם שותף, בין אם זה שותף עסקי או שותף לחיים.

על ידי שימוש באסטרולוגיה, אפשר להבין את הדרך הטובה ביותר לגשת למצבים קשים בחיים, שכן אלה עלולים להיגרם על ידי שינויים בעמדות פלנטריות או מעברים פלנטריים. זה משתרע על כל רמה בחיים, כולל העסקים, היחסים הבינאישיים או הרומנטיים, או החיים בכלל. באותה מטבע, אסטרולוגיה יכולה לעזור לאדם למצוא דרכים להפיק את המיטב מכל מצב נתון בחיים.

בואו נבחן דוגמה שממחישה את הכוח שיש לאסטרולוגיה עלינו. אנו נמשכים לבני אדם מסיבות בסיסיות, ואלה יכולות להיות רוחניות. לפעמים אנחנו לומדים שיעורים קשים, אבל על ידי קבלת תובנה על האסטרולוגיה, אנחנו יכולים לזהות שלבן הזוג היה חוב קרמתי כלפיך, והוא החזיר אותו בחן. באותו אופן, האסטרולוגיה מסבירה לך את החוזקות והחולשות של בן/בת הזוג ושל עצמך, כך שתוכל לפעול למען מערכת יחסים בריאה יותר ולצאת מחוזקת יותר עם כל אתגר שיקרה בדרכך.



Source by Naveen Udoshi