איך אסטרולוגיה יכולה ליצור הדרכה בחיי אדם?

איך אסטרולוגיה יכולה ליצור הדרכה בחיי אדם?

ינואר 17, 2022 0 By admin

אסטרולוגיה יכולה לספק הדרכה נכונה לנושאים רבים ושונים בחיי אדם כגון- הקשורים לחיי נישואין, חיי אהבה, חינוך, משפחה, בריאות, קריירה וכל שאילתה הקשורה למערכת היחסים. לפני תחילת קריאה אסטרולוג צריך פירוט מלא של חיי הלקוח כמו- DOB, מקום לידה, שעה ויום. לאחר קבלת המידע שלך, האסטרולוג נמצא בעמדה לתת קריאה נכונה כדי לחיות חיים מאושרים. הוא/היא ייתן לך את כל המידע לפי ההתחלות והמספרים שלך.

האסטרולוגיה השתמשה בכוכבי הלכת כדי לקרוא כל תרשים. ישנם עשרה כוכבי לכת בדרך כלל על פני כדור הארץ, אלו הם השמש, הירח, מרקורי, נוגה, מאדים, צדק, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו. כולם כוכבי לכת מספרים על ציון חיי אדם. בעזרת כוכבי לכת אלה, אסטרולוג קורא טבלת לקוחות ומספר לו/לה את כל מה שקשור לחייהם.

שימושים באסטרולוגיה בדרכים שונות בחיי האדם

1- לכמה אירועים מיוחדים – קריאת אסטרולוגיה היא האפשרות הטובה ביותר לארגון אירועים מיוחדים, כגון הקמת עסק חדש, עושה תוכנית לחתונה. זה מאוד מועיל לקבוע תאריך חתונה עבור חיי הנישואין המאושרים שלך. בנוסף, קריאת מפת לידה יכולה לספק לך את המידע הנכון על חייך כגון- השכלה, על תאונה, אובדן עבודה וכו'.

2- עזרה בקשר למערכות יחסים – אסטרולוגיה יכולה לתת לך הצעה נכונה כדי לגלות יותר על מישהו מיוחד בחייך, כגון בן זוג לחיים, חבר ובני משפחה. אתה יכול ליצור מערכת יחסים חזקה על ידי אחיזת יד אסטרולוגיה.

3- מיקום – מפת האסטרולוגיה היא בחירה נכונה לדעת על מקום מגורים מתאים. קריאה זו ידועה בשם Asastrocartography. זוהי אחת השיטות של אסטרולוגיה מיקוםית. זה יספק תנאי חיים משתנים באמצעות הבדלי מיקום.

4- עזרה הקשורה לקריירה – אסטרולוגיה יכולה לעזור לך לבחור בחירה נכונה לקריירה שלך. זה יתייחס לקריירה העתידית שלך שכך הוא חיוני לחיים המוצלחים שלך. אסטרולוגיה תציע לך מה טוב בשבילך ואיך אתה יכול לעשות זאת?

5- עזרה הקשורה לבריאות – קריאת תרשים יכולה לעזור לך עם בעיות הקשורות לבריאות כגון- מסגרת זמן למאבק בריאותי, מחלות או בעיות אחרות הקשורות לבעיות בריאות כלליות.

אם אתה מבולבל לגבי הקריירה או העתיד שלך, אסטרולוגיה יכולה לעזור לך לקבל החלטה נכונה. אסטרולוגיה היא מחקר פשוט של כוכבי הלכת והכוכבים.Source by Deepti Dixit