איזו חשיבות יש למעבר יופיטר לפי האסטרולוגיה הוודית?

איזו חשיבות יש למעבר יופיטר לפי האסטרולוגיה הוודית?

פברואר 4, 2022 0 By admin

מעברים פלנטריים: אירוע אנושי חשוב

מעברים פלנטריים הם אחד האירועים החשובים ביותר של התרבויות האנושיות ויש להם חשיבות עליונה בביצוע שינויים בהיבטים שונים של החיים כמו אישי, מקצועי ופיננסי. לכל תשעת כוכבי הלכת ו-12 המזלות יש שיקול ישיר זה באירועים ומשחקים תפקיד מפתח בהתפתחויות שמגיעות. שמש, ירח, מרקורי, מאדים, צדק, נוגה, שבתאי, ראהו וקטו הם תשעת כוכבי הלכת הממלאים תפקיד חשוב ביותר בהטבעת העליות והמורדות במגזרי החיים השונים בהתאם לגלגל המזלות של השליט שלהם. מתוך תשעת כוכבי הלכת הללו, לא ניתן לראות את ראהו וקטו בעיניים חשופות מכיוון שהם ממוקמים בנקודות בשמים שבהן השמש, הירח וכדור הארץ מצטלבים. מלבד העובדות שהם לא כוכבי לכת פיזיים, לכל דבר אחר יש אותה חשיבות לפי האסטרולוגיה הוודית. לכל גלגל המזלות יש את כוכבי הלכת השולטים שלו או את הפלנטה שמעדיפה אותם לאורח חיים טוב יותר ואפשר לגלות זאת בעזרת אסטרולוגיה וודית. כוכבי הלכת השולטים בגלגל המזלות צריכים להיות המושיע והמגן שלהם ולהשפיע על חייהם בדרכים החיוביות ביותר. מעבר פלנטרי מסייע במציאת מוצא אל אתגרים חדשים וסיכויים בחיים המשפיעים עליך ועל אורח החיים שלך עד ביסוד.

מעברים פלנטריים ואסטרולוגיה וודית

אסטרולוגים חקרו את התפקיד החיוני שממלא כוכבי הלכת הללו ואת ההשפעה שהם משאירים על גלגל המזלות השונים על בסיס האסטרולוגיה הוודית. הידע הזה משותף ונצרך על ידי האנשים שיש להם אמונה באסטרולוגיה וודית ובמעברים שהיא יכולה להביא בחיים. תוך כדי תחזית כלשהי, האסטרולוגים מוודאים שהם לקחו את כל השיקולים הנדרשים בין אם מדובר בפרטי הלידה ובין אם מדובר בכוכב הלכת השולט בגלגל המזלות יחד עם המעבר הפלנטרי והשפעותיהם. בעזרת האסטרולוגיה, אפשר למצוא דרך לצאת להזדמנויות ולאתגרים שלהם שהם הסיבה למעבר כוכבי הלכת לגלגל המזלות כטבעיים וכאירוע חשוב למחזור חיים בריא וצמיחה. לפיכך מעברים פלנטריים תמיד ישחקו את התפקיד החשוב ביותר בעיצוב חיינו.

מעבר צדק: המעבר העיקרי של השנה

מעבר צדק הוא אחד המעברים העיקריים של השנה וצפוי לשנות את חייו של כל אדם בדרכים שונות. מעבר זה לעולם לא יכול להיעלם מעיניו בגלל כוכב הלכת המועיל צדק שעושה את המעבר. השנה הזו היא הזמן הלא שונה שבו כדור הארץ עובר מסימן אחד למשנהו מותיר השפעה רבה על סביבתו, אנשיו ומביא כמה שינויים משמעותיים לכל חזיתות חייהם.

"יופיטר: כוכב האינטלקט"

צדק עומד לעבור למזל עקרב ב-11 באוקטובר השנה וימשיך במעברו לתקופה של שנה עד ה-4 בנובמבר 2019. כוכב הלכת עובר ממזל מאזניים למזל עקרב לאחר שנה וצפוי להביא הרבה עליות ירידות לילידים ולכוכבי הלכת השולטים. מעבר זה הוא אחד הטובים ביותר על פי האסטרולוגיה הוודית ויכול להפוך את קלפי ההצלחה, הצמיחה והשגשוג בחייך. צדק בהיותו כוכבי הלכת המבטיחים והטובים ביותר של מערכת השמש משתמש הן במושג האסטרולוגיה והן באסטרונומיה כדי לשרת את מטרתו עבור חיי האדם. כוכב הלכת הזה ידוע גם ככוכב גורו בגלל גודלו העצום ויכולותיו המועילות בעולם האסטרולוגיה הוודית. יופיטר ידוע בכך שהוא מביא חוכמה, מזל, אינטליגנציה ושגשוג בשפע כאשר כדור הארץ מעדיף אותך ואת גלגל המזלות שלך. כוכב זה יכול גם לעזור להפוך אדם למצוין בקבלת החלטות ובעל אינטלקט גבוה יותר. יופיטר גם מנחה ומתקן את מערכת היחסים שלך עם הורים, מורים וזקני הבית כדי לקיים איתם מערכת יחסים בריאה ומתמודדת. כאשר כדור הארץ הזה מעדיף, סביר להניח שאדם יקבל תמיכה וסיוע מבני המשפחה והזקנים שלך, מה שיכול להיות מנחם ביותר. יהיה הקושי אשר יהיה, השפעתו של יופיטר מסתדרת היטב עם המצבים ומעוררת השראה להתרחק ממנו במאמצים ובנחישות.

מזל עקרב: מזל הירח הנלהב והאסרטיבי

השנה כוכב הלכת צדק עובר למזל השמיני של קבוצת גלגל המזלות, מזל עקרב, ומאמינים שהוא מחזק את השפעתו כאשר הזמן יעבור. יופיטר יישאר במזל עקרב, גלגל המזלות הידוע בטבעו הנלהב והאסרטיביות שלו ויביא כמה שינויים גדולים עבור האנשים מסביב. עקרב פופולרי מאוד בשל היותו סרבן ואישיות מגניבה יחד עם אופי מרדני. הם טובים בלהיות מנהיגים ועובדים על פרפקציוניזם. כאשר כוכב הלכת המועיל ביותר יעבור אל גלגל המזלות המאתגר ביותר הזה, ההשפעה תהיה הרבה לראות. כוכב הלכת השולט בגלגל המזלות הזה הוא מאדים אשר ידוע כתמיכה מצוינת לכוכב הלכת צדק ויכול לעזור לאנשים להצטיין לטובת הצמיחה האישית, המקצועית והפיננסית. כאשר צדק יעבור למזל עקרב, ניתן לצפות שהשינויים יהיו לטובתכם בגלל התלות בכוכבי הלכת השולטים. עם זאת צריך להישאר מוכנים לאתגרים שהמצבים הפלנטריים והמעברים שלהם יכולים להביא בגלל המעבר הגדול הזה של השנה.

מעבר יופיטר 2018 הוא אחד מהמעברים הגדולים ביותר של השנה ויכול לשנות את חייכם הן בצורה החיובית והשלילית ביותר. עם זאת כדי להישאר מוכן היטב להשלכות על יכול לקחת הדרכה עם דיווחים מבוססי אסטרולוגיה וודית ולהכיר הכל על ההשפעה והשינויים שיועילו לך ולמשפחתך.Source by Shaly Criston