אופיוצ'וס: האמת – והקסם – מאחורי "סימן 13"

אופיוצ'וס: האמת – והקסם – מאחורי "סימן 13"

פברואר 8, 2022 0 By admin

האם באמת יש 13 סימנים בגלגל המזלות עכשיו? האם כולנו צריכים לחדש את המפות האסטרולוגיות שלנו?

תירגע – זה עדיין רק 12. אבל אתה יכול להטיל כישוף מרפא עם אופיוצ'וס, מה שנקרא "הסימן ה-13", שהוא למעשה קבוצת כוכבים שמייצגת את אסקלפיוס, אלוהי הרפואה.

הגדרת גלגל המזלות ישר

הסיפור שפתאום יש 13 סימנים, ולא 12, הוא אחת מאותן חצאי אמיתות ויראליות שהאינטרנט מוליד. איכשהו תשובה שגרתית של מורה לאסטרונומיה במכללה לשאלה שגרתית של כתב עיתון מקומי על אסטרולוגיה התקבלה והופצה מחדש במהירות, ואז דווחה בנשימה עצורה על ידי התקשורת הלאומית כאילו היא חדשות מעולות.

הבעיה היא שלבקש מאסטרונום אורתודוקסי את העובדות על אסטרולוגיה זה כמו לשאול נוצרי פונדמנטליסט את העובדות על וויקה. מאומנים לראות את הטבע "באופן אובייקטיבי" כמשהו נפרד לחלוטין מהאדם, רוב האסטרונומים דוחים באגרסיביות את היקום המקושר הדדי, המשתתף, "כמו-בלי-כך-בתוך" שאסטרולוגיה חושפת. הטענה שצריך להיות 13 סימנים מכיוון שלמעשה יש 13 קבוצות כוכבים לאורך האקליפטיקה (הנתיב השנתי הנראה של השמש בשמיים) היא טקטיקה שחוקה בזמן שהאסטרונומים משתמשים בהם כדי לתקוף את האסטרולוגיה.

האמת היא, עם זאת, שיש רק 12 סימנים כי גלגל המזלות ה"טרופי" שרוב האסטרולוגים משתמשים בהם – אותו גלגל המזלות שרואים בעמודי סימני השמש בעיתון – מבוסס על עונות השנה, לא על הכוכבים. השמש תמיד נכנסת למזל טלה ביום השוויון האביבי, בסביבות ה-21 במרץ; שלושה חודשים ושלושה סימנים לאחר מכן, הוא תמיד נכנס לסימן סרטן על היפוך הקיץ, בסביבות ה-21 ביוני; וכן הלאה, עונה אחר עונה, סביב גלגל השנה. מדען באמת חסר פניות צריך להכיר במחזור פי 12 הזה כתהודה הרמונית טבעית של מסלול כדור הארץ, מחוזקת על ידי כ-12 הירחים של הירח בשנה – במילים אחרות, גל עומד במרחב-זמן.

בגלגל המזלות הטרופי, זה לא משנה מול אילו כוכבים נראה שהשמש חולפת כשהיא נכנסת למזל טלה או לכל מזל אחר, וזה לא משנה אם הכוכבים האלה משנים את מיקומם במשך אלפי שנים (כפי שהם עושים זאת). , הודות לתופעה שנקראת "קדנציה של ימי השוויון"). המשמעויות האסטרולוגיות של הסימנים מבוססות על גורמים טבעיים שיש להם כל קשר לעונות השנה, הירח, השמש ושאר כוכבי הלכת המסתובבים לצדנו במערכת השמש המקומית שלנו – אבל אין להם שום קשר לרחוק- מחוץ לכוכבים, או עם אותן קבוצות כוכבים מעשה ידי אדם הנקראות קבוצות כוכבים, שחפפו לסימנים כשהיוונים המציאו אותם, אך מאז התרחקו בהתמדה מהשמות של גלגל המזלות שלהם.

כוכבים, ירח וקסם

עם זאת, עם זאת, יש מקום באסטרולוגיה למזלות "צדדיים" שונים, או מזלות המבוססים על כוכבים וקבוצות כוכבים ולא על עונות השנה. כאשר אתה חוקר כיצד אסטרולוגים בהודו או באירופה העתיקה וימי הביניים השתמשו באופן מסורתי במזלות כאלה, אתה מגלה שהם נטו להדגיש את מעבר הירח מול כוכבים וקבוצות כוכבים מסוימות הרבה יותר מאשר זו של השמש. האסטרולוגיה ההינדית היא צדדית מכיוון שהיא מבוססת ביסודה על 27 או 28 "נקשאטרות", או "אחוזות הירח", כפי שהן מכונות בצורה ציורית במערב. אלה מתייחסים למסלול של 27.3 ימים של הירח סביב כדור הארץ (לא להתבלבל עם מחזור של 29.5 ימים מירח חדש לירח חדש שהוא מקור 12 החודשים הקלנדריים שלנו), והם ממלאים תפקיד קריטי יותר בהינדית מעשית. אסטרולוגיה מאשר גלגל המזלות בן 12 המזלות.

במערב ובמידה מסוימת גם בהודו, המזלות האלה של הירח והכוכבים קשורים, באופן טבעי, חזק עם קסמים ולחשים. (ראה "סיפורו של פרנקלין" ב-Chaucer's סיפורי קנטרברי לדוגמא אחת צבעונית מימי הביניים.)

אסקלפיוס אופיוצ'וס, המרפא נושא הנחש

כמכשפה, אני יכול להעיד על שימוש קסום להפליא ב"הסימן ה-13". אופיוצ'וס, שפירושו "נושא הנחש", הוא ייצוג של אסקלפיוס, אל הריפוי היווני והרומי הקדום. הוא מחזיק נחש כי הוא היה מופיע לעתים קרובות בצורת נחש לאנשים חולים בחלום; ועד היום, המטה שלו השזורים בנחש, או "קאדוקאוס", הוא סמל התקן לרפואה. באופן מסורתי, רופאים שזה עתה השתחררו נשבעים את שבועת היפוקרטס לפני אסקלפיוס.

הניסויים של ליידי פסיון ושלי הראו שאם יש לך בעיה רפואית קשה ואת רוצה לקבל חלום שבו אסקלפיוס מגיע אליך ואובחן את המחלה שלך או מרפא אותה על הסף – תרגול שהקדמונים כינו "דגירת חלום" – זמן טוב להתפלל אליו הוא בזמן שהירח חולף מול אופיוצ'וס. זה יהיה כאשר הירח נמצא ב-7 עד 26 מעלות של מזל קשת או בין 7 ל-26 מעלות בגלגל המזלות הטרופי הרגיל (התייעצו בכל לוח שנה אסטרולוגי).

מצאנו כישוף זה יעיל ומועיל בדיוק כפי שהיה כאשר היוונים הציגו לראשונה את אלוהי הרופאים בשמים. זה עשוי להיות הדוקטור היחיד שעדיין עושה שיחות בית! הוראות מלאות ללישוף, כולל קריאה מסורתית לאסקלפיוס שתוכל לדקלם, ניתנות ב- ספר הלחשים הטובים: לחשים עתיקים לבעיות מודרניות.Source by Steve Rasmussen