אהבה, מין ונומרולוגיה: מספרים 1 עד 9 חלק א'

אהבה, מין ונומרולוגיה: מספרים 1 עד 9 חלק א'

פברואר 20, 2022 0 By admin

פיתגורס, פילוסוף ומתמטיקאי יווני קדום, לימד שלמספרים יש תכונות מיסטיות.

"הכל זה מספר."

פיתגורס

בהתחשב בסמליות של מספרים מסביבך, אין זה מפתיע שנומרולוגיה היא אחת הצורות הפופולריות ביותר של ניחוש.

בטח ראית נומרולוגיה של יום לידה, ואם אתה סקפטי, אנחנו מבינים. הממצאים שלנו מראים לנו שבמקום לקטוף גורמים בודדים כמו יום הלידה, זיהוי דפוסים הכולל מספר גורמים הוא הדרך האמינה ביותר לפרש את הגורל האישי, האישיות והתאימות.

ובכל זאת, אם יש לך יכולת נפשית מעל הממוצע, זה מקובל לחלוטין להשתמש אפילו רק בחודש וביום (או רק ביום) של הלידה כאבני בוחן כדי לקבל תובנות לגבי אדם. פשוט תבין שיש בזה הרבה יותר, ועדיף לאשר כל רעיון בגישה מקיפה יותר.

תאריך הלידה המלא הוא כמו עצם הכניסה והמבואה של טירה ענקית המשתרעת על פני מספר קילומטרים רבועים, שאר הטירה היא הדפוסים הנובעים מנתוני הלידה המלאים (תאריך לידה מלא, זמן מדויק, מיקום ומלא שם לידה חוקי). אנו מעדכנים ומרחיבים באופן קבוע את מערכות הניתוח שלנו הכוללות אסטרולוגיה ונומרולוגיה מקיפה; זהו תהליך מתמיד ואינסופי כאשר המטרה הסופית היא דיוק רב יותר בחיזוי ובניתוחי אישיות ותאימות.

בתור טירון, אתה יכול להתחיל להשתמש נומרולוגיה בסיסית באופן מיידי. מספרי השורש 1 עד 9 הם הבסיס לכל המספרים, ותהליך חיבור הפאדיק (למשל, 656 = 6+5+6 = 17= 1+7= 8) מניב מספרי שורש.

החל מתאריך הלידה המלא ושימוש בתאריך 17-2-1984, תבחין שסך התאריך המלא הוא 5 (2+17+1984= 2003= 2+0+0+3= 5). גורם זה מכונה "נתיב החיים" בנומרולוגיה המודרנית. זה דומה למזל השמש באסטרולוגיה, וזה מקום טוב להתחיל בו. לאחר מכן, תוכל להסתכל על שתיים מאנרגיות החיים המוקדמות הבסיסיות, שהן 2 (החודש) וסכום החודש והיום, 1 (2+17= 19= 1+9=10= 1+0=1) .

כל מספר כולל צורה מאוזנת, לא מאוזנת ומאוזנת יתר על המידה. בדרך כלל, הנבדק חווה את מחזורי החיים המוקדמים (כגון 2 המפורטים בפסקה לעיל) לעתים קרובות יותר כמאוזנים או לא מאוזנים במקום מאוזנים. זה לא קל בנוער לנצל באופן מלא הזדמנויות ולהתמודד עם אתגרים.

זכור כי הדפוסים הנומרולוגיים הכוללים של כולם כוללים שילוב של יותר ממספר שלט אחד המייצג אופי ותזמון אישיים ייחודיים. עם זאת, מספר בודד שחוזר על עצמו בכבדות לאורך התבניות יכול לסמל את הנושא שנראה לעתים קרובות מאוד דומה למספר הספציפי הזה.

הערה: האנרגיה של גורמים בודדים כמו חודש הלידה נתמכת או מתמתנת על ידי האנרגיה של הדפוסים הכוללים, אבל אתה עדיין יכול לקבל מושג על ידי התחשבות בגורמים בודדים, במיוחד אם אתה אינטואיטיבי במיוחד.

להלן, אנו מפרטים את הצורות הלא מאוזנות והמאוזנות יתר של כל מספר שורש בהתייחסות לחיי האהבה.

1:

הנושא פסיבי מדי (לא מאוזן), או אגרסיבי מדי (מאוזן יתר על המידה) בכל הנוגע לאהבה ומין, וההזדמנויות נוטות להיות דלות. בדידות נפוצה, וכך גם רומנים קצרים. עם זאת, קשרים רומנטיים מתמשכים יכולים להתרחש בתזמון אישי קולקטיבי מתאים.

2:

הוא או היא לא מגיבים מדי (לא מאוזנים) או רגישים מדי (מאוזנים מדי). הזדמנויות לחיי אהבה נוטות להופיע בתדירות גבוהה מהממוצע, והנושא עשוי להיות מעורב ביותר מאחת בו-זמנית. 2 נוטה להיות מזוהה עם פחות מהממוצע תרחישי חיי אהבה שליליים, אבל דואליות שמובילה לסכסוכים ולמריבות עלולה להתרחש.

3:

אשמה, בושה וחרטה הם מאפיינים שליליים של ה-3. כל כך הרבה הזדמנויות לחיי אהבה בנוער עלולות למצוא אותו או היא לוקחים על עצמם יותר מדי, ומניבים רגשות פגועים ולבבות שבורים. אנרגיה שלילית נוספת הקשורה לחיי אהבה היא כמיהה בלתי אפשרית לאהבה, או כמיהה לאהבה אבודה. הנבדק צריך לזכור שנוסטלגיה היא במידה רבה אשליה, ושהוא או היא צריכים לשאוף במקום להפיק את המרב ממצבו כעת במקום להסתכל כל הזמן במראה האחורית.

4:

אנרגיה נמוכה וחוסר יצירתיות ותשוקה בראש רשימת התכונות השליליות הקשורות לחיי אהבה הקשורות ל-4. 4 אנרגיות מאוזנות יתר כוללות יחס נוקשה לאינטימיות, להיות פיזי מדי (כמו מכונה) וגס, ולא להיות לב. -מְרוּכָּז. למרות שהזדמנויות נוטות להיות מוגבלות, אלו שנראות נוטות להחזיק מעמד.

5:

הזדמנויות רבות עבור אלה שיש להם 5 חזק, אבל הוא או היא עוברים מאהבים מהר מדי. הדשא תמיד ירוק יותר במקום אחר עבורו, והוא אף פעם לא נשאר הרבה לפני שהוא קופץ לאופציה הבאה. לחלופין, כאנרגיה לא מאוזנת, תלות וסירוב לעזוב מערכת יחסים לאחר סיום יכולים להיות הרגל. הנבדק לומד על גיוון, פינוק יתר ואולי פזיזות.

6:

החיסרון של ששת מערכות היחסים הכוללות את היותו לא מחויב, איטי ואדיש (לא מאוזן), ורכושני, עקשן בצורה נוקשה ואידיאליסטית יתר על המידה (מאוזנת יתר על המידה). סביר להניח שההזדמנויות יהיו בשפע, אך סביר להניח שיחס בלתי מתפשר ואפילו לא סלחן יפריע. פנטזיות רומנטיות מתרסקות בחוזקה על סלעי המציאות.

7:

מלבד אהבה בלתי מותנית ורוחנית, 7 הוא אחד המספרים הפחות קשורים לאהבה מאושרת וחיים רומנטיים. עיסוקים אינטלקטואליים, טכניים או רוחניים מפריעים לענייני חיי אהבה. חיפוש פעיל של אהבה מתחת לגיל 7 נוטה להניב אכזבה. הנושא הוא באורך גל יוצא דופן, כאילו הם נמצאים נפשית על כוכב אחר. עם זאת, אם שניהם מתחת ו, או של 7, אז זה יכול להיות התאמה יפה.

8:

מרדנות, חוסר חמלה, רצון לשליטה ותוקפנות הם חלק מהקורס בכל הנוגע לאנרגיה מאוזנת יתרה וחיי אהבה. הוא או היא עשויים להציק לאוהבים, או לפחות להיות מתעמתים או מניפולטיביים. אנרגיות לא מאוזנות מוצאות את הנושא פסיבי, חסר ביטחון וערמומי. הזדמנויות לחיי אהבה אינן בשפע מתחת לגיל 8. פגישה עם שידוך בעבודה היא די שכיחה, אך גם פרידה יקרה.

9:

אהבה מהחיים הקודמים שחוזרת לחייו של הנבדק היא נפוצה תחת אנרגיית החיים המוקדמת 9, אך היא מסתיימת מוקדם מהצפוי. זה קורה בדרך כלל כדי לסיים את הפרק שהתחיל בחיים קודמים. החיסרון של 9 יכול להיות יותר מדי מהדבר הטוב, פרידות קשות, טינה ותנודתיות רגשית. 9 יכול לכלול את הטוב ביותר שיש לחיים להציע, אבל לעתים קרובות הוא כולל גם אתגרים תלולים, בכל הקשור לחיי האהבה.

אף על פי שאסטרולוגיה ונומרולוגיה מקיפה הן דיסציפלינות הדורשות זמן למידה כמו כל שפה זרה, מיסטיקת מספרים מבוא ובסיסית יכולה לתת לך הצצה יוצאת דופן לאישיות האדם והתאימות.

זכויות יוצרים ©Source by Scott Petullo