אהבה אסטרולוגיה – מציאת הזוג התואם שלך

אהבה אסטרולוגיה – מציאת הזוג התואם שלך

פברואר 9, 2022 0 By admin

זוגות רבים נפגשו בגלל התייעצויות בנושא אסטרולוגיה. אמנות הקריאה והפרשנות של תנועת הכוכבים וגרמי שמימיים אחרים היו הבסיס למערכות יחסים רבות. מאז ומתמיד, אנשים התייעצו עם הכוכבים וכוכבי הלכת המסתובבים בעניינים הנוגעים לחיי היומיום שלהם, לא למעט רומנטיקה, אהבה ותאימות. אסטרולוגיית האהבה מצאה את דרכה ברוב התרבויות כולל הפרסים הקדומים, המצרים, אחינו המזרחיים הסינים ואפילו האירופים. אסטרולוגיית אהבה מתייעצת מדי יום והרבה חיים מושפעים ממנה. חיפוש אחר אהבת חייו על ידי התאמת תאימות באמצעות אהבה אסטרולוגיה מתרחשת כמעט מדי שעה והרבה אנשים משאירים את גורלם לכוכבים בכל הנוגע לאהבה.

לשני אנשים שנפגשים יחד יש סימנים ומפות לידה מעורבות ולפי אסטרולוגיית האהבה, היבטים אלו ישפיעו מאוד על עתיד מערכת היחסים. לפיכך, התייעצות עם ההורוסקופ והתאמת אישים, רצונות ומאפיינים זה לזה הם הכרחיים להרבה מתרגלים ומאמינים באסטרולוגיה. חיפוש אחר מערכת יחסים הרמונית באמצעות הכוכבים הוא מעשה שכיח.

אנשים, לפני שהם נפגשים עם שותף פוטנציאלי, לעולם אינם מצליחים להתייעץ עם ההורוסקופ. וחילופי מזלות ומזלות אסטרולוגיים סיניים אינם נדירים. ואנשים אלה לאחר שקיבלו את הסימנים של האדם האחר, פנו במהירות למפות המזלות לסימני התאמה או להפך. ההחלטות על המשך היכרות תלויות במה שהכוכבים יספרו, ולא מדובר רק על מה צופן העתיד. גם עברו של אדם ממלא תפקיד חשוב בקביעת בן זוג. מזלות במיוחד גלגל המזלות הסיני שמעסיק בעלי חיים כמזלות לידה מעידים על המאפיינים הטבועים של האדם ומשם, ניתן לקבל החלטות באופן מיידי. אם חוסר ההתאמה הוא עצום, עדיף להפסיק את הקשר מאשר להסתכן בחיים אומללים. לדוגמה, סימני השריפות של מזל אריה וקשת משתלבים היטב עם המאפיינים הלוהטים של מזל טלה. היפטרות מהגישה האגואיסטית שלהם עשויה לאיית הצלחה לשותפות כזו. מזל מאזניים ודלי יכולים לעשות משחקי מחשבה משעשעים עם מזל תאומים, ובמקביל, מזל תאומים יכולים להרחיק את השעמום בשילוב עם המאפיינים המרגשים של טלה, אריה וקשת. סימני מים כמו מזל דגים ועקרב עשויים להרגיש קשורים יותר רגשית לסרטן. היותו מפורט מאוד הוא מה שגורם לטנדם מזל בתולה וגדי לעבוד. מזל בתולה אינו רגיש מדי בעזרה לסימנים אחרים כמו מזל גדי ומזל שור, מה שגורם למעשה לשותפות מוצלחת/ בתולה רבים מסיימים עם מזל דגים.Source by Scott C Brown